<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V4-3
RAVN JAHNS LØP - SPORTRAPP/GRUNNLAG
SPORTRAPP/GRUNNLAG
Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 400.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-8-7 Plass : 10-8-7

1 2018: -12 -4 -1 -2 -2 -107 486 2017: -12 -2 -0 -1 -3 -42 212
Rappnor 1640 1 Plass 149 698
5 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten L. Søyseth Leangen Travbane 8 26/3 - 03 / 10 2160 35,0 58
e. Tuvrappa v. Elding L. Søyseth Östersund 3 16/2 - 04 / 10 2680 31,6 30
Lene Søyseth /Surnadal L. Søyseth Leangen Travbane 1 05/2 - 09 / 5 2180 32,0 24
L. Søyseth L. Søyseth Östersund 1 30/1 - 02 / 6 2140 33,8 34
Svart/rød todelt,gult skråbånd&mansj L. Søyseth Östersund 2 14/1 - 03 / 9 2160 34,4 214
2 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -18 -1 -0 -1 -4 -36 500
Gikling Jerven 2 Plass 121 500
9 år BRUN V v.Åsajerven E. Sørmo Leangen Travbane - 26/3 - 03 / 8 2160 dg 302
e. Gikling Pia v. Pilmin B. Garberg Leangen Travbane 0 12/3 - 06 / 6 2140 32,2 315
Bjørn Magne Oddli-Anne Skjevik B. Garberg Leangen Travbane 0 19/2 - 05 / 2 2160 31,6 419
E. Sørmo Bjørn Garberg (T) B. Garberg Leangen Travbane 0 12/2 - 05 / 2 1640 31,8ag 329
Rød m/gult skulderstykke&sidefelt,rekl E. Sørmo Leangen Travbane 8 05/2 - 07 / 2 1640 31,8 g 396
3 2018: -6 -1 -1 -0 -3 -52 884 2017: -14 -2 -4 -2 -3 -73 976
Komnes Omer 3 Plass 129 860
5 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld J. Blekkan Östersund 1 11/3 - 07 / 1 2140 30,7a 105
e. Komnes Glans v. Bork Rigel J. Blekkan Leangen Travbane 5 26/2 - 02 / 7 2140 31,3a 45
Ole M. Woldseth /Trondheim J. Blekkan Leangen Travbane 6 19/2 - 02 / 10 2200 30,8 19
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 0 02/12 - 01 / 9 2160 36,9 g 39
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 3 13/11 - 06 / 8 2160 29,9 52
4 2018: -13 -1 -0 -2 -6 -58 472 2017: -16 -0 -2 -1 -8 -48 501
Gjerv Prinsessa 4 Plass 189 973
7 år SVART HP v.Nordli Svarten M. Valstad Leangen Travbane 4 26/3 - 03 / 5 2160 34,8 215
e. Fru Larsen v. Alm Svarten M. Valstad Leangen Travbane 6 12/2 - 05 / 9 1640 29,3a 188
Marit Valstad-Ole Hagemo M. Valstad Leangen Travbane 0 27/1 - 04 / 8 2160 33,9 325
M. Valstad M. Valstad Leangen Travbane 4 26/11 - 03 / 11 1640 29,6a 99
gul m/rød v M. Valstad Leangen Travbane 7 20/11 - 05 / 4 2160 31,8 483
5 2018: -17 -1 -1 -1 -9 -52 500 2017: -18 -0 -2 -1 -7 -42 000
Skjeggevinna 5 Plass 183 000
9 år SVART HP v.Wikvinn* A. Robertsen Leangen Travbane 3 26/3 - 03 / 4 2160 34,8 50
e. Skjeggemina v. Lykkemin I. Melby Leangen Travbane 4 12/3 - 06 / 10 2160 30,1 501
Håvard Rosvoldaune-Inger Rosvoldaune A. Eggan Leangen Travbane 4 26/2 - 04 / 6 2160 31,1 186
A. Eggan Håvard Rosvoldaune A. Eggan Leangen Travbane 5 19/2 - 05 / 10 2180 30,6 g 410
Blå m/hvit kile, gr/gul søm,rekl A. Eggan Leangen Travbane 6 05/2 - 07 / 14 1660 28,9 1103
6 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -10 751 2017: -9 -0 -1 -0 -1 -11 000
Olve 6 Plass 179 290
9 år MØRKBR H v.Åsajerven A. Sjoner Östersund - 11/3 - 04 / 2 2640 dg 968
e. Inglise v. Eng Svarten A. Sjoner Östersund 7 16/2 - 03 / 11 2140 30,2a 420
Olav Aune-Elin Johanne Stene A. Sjoner Leangen Travbane - 18/9 - 05 / 13 2160 dg 312
A. Sjoner Olav Aune A. Sjoner Leangen Travbane 0 31/8 - 06 / 8 1640 29,3ag 55
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Leangen Travbane 2 07/8 - 07 / 12 2140 28,3a 498
7 2018: -12 -2 -0 -1 -3 -45 000 2017: -13 -2 -1 -2 -3 -73 000
Spang Trym 7 Plass 216 440
8 år BRUN V v.Moe Odin B. Garberg Leangen Travbane 1 05/3 - 06 / 5 1640 31,5a 171
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo E. Sørmo Leangen Travbane 0 19/2 - 09 / 2 2140 30,8 154
Thor Arne Garberg /Kvål E. Sørmo Leangen Travbane 0 12/2 - 02 / 1 1640 30,7a 829
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 0 11/12 - 03 / 2 2140 33,6 51
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 0 02/12 - 04 / 2 2140 br 149
8 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -8 491 2017: -10 -1 -0 -1 -2 -31 928
Ulvsås Rune* (S) 8 Plass 212 879
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) M. Melander Östersund 0 02/11 - 10 / 8 1640 32,3ag 338
e. Aaby Lina* (S) v. Aaby Pil E. Gabrielsson Östersund - 23/9 - 04 / 5 2140 dg ag 224
Sverige J. Johansson Bergsåker 0 25/8 - 04 / 9 2140 31,5ag 165
A. Solhus Gunnar Gabrielsson R. Skoglund Dannero 3 21/8 - 02 / 2 1640 27,3 126
grønn m/lilla kvadrater E. Gabrielsson Oviken 0 25/7 - 02 / 2 2100 32,4 g 84
9 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -15 000 2017: -11 -0 -2 -0 -4 -28 119
Oddsi 9 Plass 183 890
10 år BRUN HP v.Lome Elden I. Melby Leangen Travbane 2 12/3 - 02 / 10 1640 30,1a 33
e. Rokne Mai v. Lykkebron* I. Melby Leangen Travbane 4 05/3 - 06 / 1 1640 31,7a 389
Odd Haugdahl /Steinkjer O. Kjøsnes Leangen Travbane 7 12/2 - 05 / 11 1640 29,7a 53
I. Melby Odd Haugdahl I. Melby Leangen Travbane 0 18/12 - 07 / 4 1640 29,4a 197
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek I. Melby Leangen Travbane 6 26/11 - 01 / 4 1640 28,3a 87
10 2018: -16 -1 -2 -2 -6 -72 701 2017: -14 -2 -3 -1 -6 -90 333
Marve Tinn 10 Plass 244 534
8 år LYSBRUN V v.Tangen Tinn J. Blekkan Leangen Travbane 3 12/3 - 06 / 12 2160 30,0 126
e. Trampoline v. Saje (S) M. Kleveland Östersund 6 01/3 - 01 / 3 2140 33,0 170
Mona Kleveland-Marion Kleveland M. Kleveland Leangen Travbane 4 19/2 - 09 / 3 2140 30,7 60
M. Kleveland M. Kleveland Leangen Travbane 5 12/2 - 02 / 2 1640 28,2a 301
Sølv,svart skstk,blå ermr,rek/hv bånd M. Kleveland Leangen Travbane 5 21/10 - 03 / 4 1640 28,5a 106