<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
SKANKE GILMAS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1640 m. Voltestart.
For 3-15-årige hopper høyest 110.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-8 Plass : 3-7-8

1 2018: -11 -0 -1 -0 -3 -17 491 2017: -27 -2 -4 -2 -14 -104 871
Julie 1640 1 Plass 126 762
6 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Drammen Travbane 9 20/12 - 02 / 2 2100 32,0ag 155
e. Dolly Vilja v. Elding G. Austevoll Momarken Travbane 5 28/11 - 04 / 9 2140 33,2a 492
Lars-Arne Larsen /Enebakk G. Austevoll Bjerke Travbane - 22/11 - 02 / 8 2140 dg 304
O. Østre Lars-Arne Larsen M. Mæland Jarlsberg Travbane 3 03/11 - 08 / 11 2120 33,3 144
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 25/10 - 05 / 12 2100 30,3a 580
2 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -2 -2 -0 -1 -62 000
Tenk Nå Dina 2 Plass 88 000
5 år BRUN HP v.Tekno Odin S. Jessen Sørlandets Travpark - 24/3 - 07 / 6 2140 dg 91
e. Frk. Høyrøsta v. Røste Bo* (S) S. Jessen Jarlsberg Travbane - 02/3 - 03 / 5 1609 dg a 33
Ann Kristin Nystad-Asbjørn Nystad S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 29/1 - 02 / 9 2100 36,1a 233
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Bjerke Travbane - 17/1 - 06 / 6 2140 dg 54
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Momarken Travbane 0 29/12 - 04 / 12 2180 31,3 326
3 2018: -14 -3 -5 -2 -3 -183 000 2017: -8 -3 -0 -2 -1 -60 500
Ruskeli Blesa 3 Plass 243 500
5 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 2 15/3 - 05 / 12 2160 31,2 56
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 17/2 - 02 / 3 2100 31,8a 34
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 1 09/2 - 01 / 3 2140 31,8 14
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 11/1 - 06 / 10 2100 31,9a 49
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 20/12 - 02 / 4 2140 33,3 54
4 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 4 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder T. Bronken Momarken Travbane 0 29/3 - 06 / 7 2140 33,2a 877
e. Våler Goa v. Golan B. Steinseth Bjerke Travbane 7 15/2 - 07 / 3 2100 32,9ag 577
Kari Wedum Olsen /Åsvang T. Bronken Bjerke Travbane 5 09/2 - 01 / 2 2140 32,6 315
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane - 06/2 - 04 / 6 2140 dg 924
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 6 26/1 - 02 / 1 2100 31,8ag 340
5 2018: -16 -0 -0 -1 -6 -24 000 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 5 Plass 130 500
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 07 / 2 2100 35,4ag 621
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 05 / 1 2100 31,4 688
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 8 02/11 - 05 / 12 2140 31,5 995
E. Gravdal E. Gravdal Sørlandets Travpark 6 29/10 - 05 / 4 2140 31,8a 663
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl H. Eggen Jarlsberg Travbane 8 15/10 - 04 / 14 2120 31,4 835
6 2018: -11 -0 -0 -1 -3 -14 000 2017: -18 -1 -1 -1 -10 -52 500
Lustra Hera 6 Plass 75 500
6 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 28/3 - 03 / 3 1609 31,2ag 48
e. Lannem Stjerna v. Braute K. Malmin Bjerke Travbane - 21/3 - 09 / 4 1640 dg 135
Kari Anne Knutsen /Birkeland G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 11/3 - 04 / 2 2140 32,0 324
E. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 25/2 - 04 / 5 2140 34,2a 376
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane 0 22/11 - 05 / 13 2160 32,8 134
7 2018: -12 -1 -2 -2 -5 -68 500 2017: -12 -0 -1 -2 -3 -28 000
Vetla Vinna 7 Plass 150 500
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Biri Travbane 0 09/3 - 07 / 5 2100 30,6a 178
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Bjerke Travbane 3 28/2 - 04 / 10 1609 29,6ag 234
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Klosterskogen Travbane 5 22/1 - 07 / 6 1700 33,9a 228
A. Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 05 / 1 2100 31,5a 603
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Jarlsberg Travbane 0 01/12 - 02 / 2 2100 31,7a 211
8 2018: -11 -0 -1 -2 -4 -38 000 2017: -22 -0 -2 -3 -9 -56 264
Åsrud Rappa 8 Plass 106 264
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Mathisen Biri Travbane 5 23/3 - 02 / 5 2100 34,5ag 156
e. Skattiana v. Eng Svarten K. Mathisen Biri Travbane 3 09/3 - 07 / 4 2100 30,1a 94
Hans Løne /Åsvang K. Mathisen Jarlsberg Travbane 5 02/3 - 03 / 2 1609 30,0ag 183
K. Mathisen Hans Løne G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/2 - 06 / 7 2140 32,1 93
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Bjerke Travbane 2 07/2 - 10 / 4 1640 30,2 121
9 2018: -16 -1 -1 -2 -6 -58 938 2017: -5 -1 -0 -1 -2 -26 000
Wiking Blesa 9 Plass 101 438
7 år MØRKBR HP v.Wiking Blesen J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 02/4 - 01 / 6 2140 31,8a 29
e. Lissi v. Lome Elden J. Mjølnerød Sørlandets Travpark 4 24/3 - 07 / 3 2140 30,0 g 138
Roy Steinar Larsen-Anne Britt Kjærstad J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 07/3 - 09 / 3 1640 31,3 30
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 13/2 - 07 / 6 2140 32,6ag 56
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Momarken Travbane 4 06/2 - 04 / 1 2140 32,6 34