<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-5
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 32.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 60.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-4 Plass : 2-8-4

1 2018: -11 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.K. Snella 2140 1 Plass 35 500
8 år BRUN HP v.Bravo Turbo S. Fossen Momarken Travbane 6 29/3 - 07 / 9 2160 34,9 748
e. Baugen Erla v. Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 6 14/3 - 09 / 10 2160 36,1 g 297
Astrid Fossen /Aurskog B. Steinseth Bjerke Travbane 3 21/2 - 01 / 1 2140 33,4 255
B. Steinseth Astrid Fossen B. Steinseth Bjerke Travbane - 14/2 - 10 / 13 2160 dg 480
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj S. Fossen Bjerke Travbane 7 25/1 - 06 / 9 2100 37,3ag 582
2 2018: -6 -3 -0 -0 -0 -46 491 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -30 500
Bråtnes Eyr 2 Plass 76 991
5 år RØD HP v.Amor Even E. Høitomt Momarken Travbane 1 29/3 - 07 / 11 2160 32,2 101
e. Grid v. Sarpen Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 07/2 - 02 / 3 2140 dg 48
Kreativ Transport AS /Eidsberg E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/1 - 10 / 3 2140 31,4 90
Å. Tengsareid Stian Eilefsen (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 12/12 - 08 / 12 2160 34,4 83
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 05 / 2 2100 34,9 g 90
3 2018: -17 -0 -0 -4 -6 -69 500 2017: -8 -0 -0 -0 -7 -32 000
Komnes Anna 2160 1 Plass 101 500
4 år BRUN HP v.Lome Elden H. Holm Bjerke Travbane 0 21/3 - 02 / 2 2140 35,0 g 387
e. Mathea v. Høiby Kongen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 15/3 - 05 / 7 2120 33,4 634
Stall Eldo J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 08/3 - 07 / 5 2120 34,9 g 197
J. Gaustad A. Berås Sørlandets Travpark 3 11/2 - 08 / 7 2180 34,8 234
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 08 / 7 2120 38,4 528
4 2018: -7 -0 -1 -3 -3 -32 500 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 2 Plass 69 500
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Bachmann Momarken Travbane 4 29/3 - 06 / 6 2140 32,3a 382
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Bachmann Bjerke Travbane 4 15/3 - 05 / 6 2100 33,6a 337
Gry Vigdis Bachmann /Sander G. Bachmann Bjerke Travbane 3 08/3 - 05 / 3 2100 33,0a 78
G. Bachmann G. Bachmann Bjerke Travbane 2 08/2 - 06 / 6 1609 29,9a 48
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Jarlsberg Travbane 3 19/1 - 01 / 6 2100 32,3a 93
5 2018: -14 -0 -2 -0 -3 -31 648 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 028
H.G.Braga* (S) 3 Plass 69 919
5 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Kylen Bjerke Travbane - 15/3 - 05 / 1 2100 dg a 137
e. Lill Braga* (S) v. Slogum Brage (S) G. Kylen Färjestad 2 05/3 - 02 / 4 2160 31,3 82
Sverige G. Kylen Momarken Travbane 5 22/2 - 06 / 3 2140 32,8a 188
G. Kylen G. Kylen Färjestad 0 29/1 - 03 / 9 2160 35,0 g 121
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. G. Kylen Färjestad 4 18/12 - 01 / 5 2160 35,6 g 47
6 2018: -10 -3 -3 -1 -1 -85 000 2017: -14 -0 -0 -1 -5 -18 000
Mo Line 4 Plass 119 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 15/3 - 05 / 3 2120 33,1 114
e. Schudona v. Spikeld T. Tuft Bergen Travpark 0 05/10 - 03 / 1 2100 br 1615
Team Trones T. Tuft Bergen Travpark 0 21/9 - 03 / 3 2120 34,9 802
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Tuft Bergen Travpark 5 07/9 - 04 / 2 2100 33,5 193
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Tuft Haugaland Travpark 0 03/9 - 05 / 6 1820 37,3 g 782
7 2018: -15 -0 -1 -1 -3 -21 000 2017: -17 -1 -0 -2 -6 -44 885
Liheim Stjerna 5 Plass 73 085
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/2 - 10 / 6 2140 33,0 185
e. Stortrø Stjerna v. Elding R. Walsøe Leangen Travbane 0 19/2 - 02 / 9 2180 33,2 527
Olav Korssjøen /Vingelen R. Walsøe Leangen Travbane 0 12/2 - 07 / 2 1640 33,7a 245
D. Dalen Olav Korssjøen (A) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 26/1 - 08 / 6 2120 33,9 g 323
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek P. Nordlund Romme - 05/1 - 03 / 3 2140 dg 500
8 2018: -6 -3 -2 -1 -0 -68 000 2017: -5 -2 -1 -0 -0 -28 000
Lille Ild 6 Plass 96 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip V. Hop Bjerke Travbane 1 08/3 - 05 / 6 2100 32,4a 14
e. Werven Mari v. Perle Troll V. Hop Bjerke Travbane 1 08/2 - 06 / 1 1609 29,4a 25
Anne-Stine L. Werven /Brumunddal E. Holm Bjerke Travbane 0 13/9 - 05 / 2 2140 33,6 g 23
V. Hop Claus Vegard Werven E. Holm Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 1 2100 34,8 g 18
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Holm Bjerke Travbane 1 10/8 - 02 / 7 2100 31,7a 18
9 2018: -8 -0 -1 -1 -2 -24 701 2017: -8 -2 -0 -0 -4 -33 842
Pepp Jerka 7 Plass 58 543
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 3 07/2 - 02 / 7 2160 34,0 215
e. Peppana v. Alm Svarten K. Ødegaard Färjestad 2 29/1 - 03 / 10 2160 33,8 245
Terje Aareskjold /Sandnes K. Ødegaard Drammen Travbane 0 09/10 - 03 / 10 2120 34,2 65
K. Ødegaard K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 20/9 - 02 / 4 2140 35,0 g 90
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 7 13/9 - 05 / 4 2140 33,5 g 114
10 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -14 -0 -0 -0 -4 -12 500
Villting 8 Plass 52 500
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Mikkelsen Forus Travbane 0 27/3 - 04 / 6 2040 br g 865
e. Bø Rene v. Alm Hellin G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 11/3 - 07 / 5 2200 36,4 181
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 01 / 7 2120 br g 256
O. Østre Kari Anne Knutsen (T) T. Solberg Sørlandets Travpark - 17/12 - 02 / 2 2140 dg 504
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Kals Sørlandets Travpark 0 03/12 - 04 / 3 2140 36,3 g 529
11 2018: -12 -1 -2 -1 -5 -61 000 2017: -8 -1 -1 -4 -2 -38 000
Kongs Nota 9 Plass 99 000
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 05 / 6 2120 33,4 338
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 15/3 - 05 / 5 2120 33,4 99
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Bjerke Travbane 6 28/2 - 10 / 1 2140 33,0 190
L. Kolle Kåre Andersen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 08/2 - 08 / 5 2120 33,7 72
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 02/2 - 04 / 2 2100 33,1a 85