<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-2
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre, 40 m. for tid 1.34,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-14-6 Plass : 11-14-6

1 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skjeggejerven 2140 1 Plass 0
5 år MØRKBR V v.Åsajerven Å. Tengsareid Biri Travbane - 23/3 - 07 / 5 2100 dg r 134
e. Skjeggeblessa v. Braute O. Østre Jarlsberg Travbane - 02/3 - 08 / 11 2100 dg 269
Anne Berit S. Johannessen-Wenche Kristine Jostad K. Ødegaard Momarken Travbane P 13/2 - 20 / 4 2160 38,9 P
V. Hop Anne Berit S. Johannessen (A)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -7 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Il Philippa 2 Plass 7 500
6 år RØD HP v.Briskeby Philip O. Østre Biri Travbane 7 23/3 - 07 / 2 2100 38,7 46
e. Il Flora v. Slogum Bjørn Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 02/3 - 08 / 9 2100 37,0 272
Ragnvald Nordstrand /Førde K. Malmin Biri Travbane P 23/2 - 20 / 4 2100 39,2 P
O. Østre Per Arvesen (A) O. Sagholen Momarken Travbane P 05/4 - 20 / 1 2140 41,1 g P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Arvesen Bjerke Travbane N 18/11 - 21 / 2 2160 42,1 r N
3 2018: -9 -2 -1 -2 -3 -46 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Elvin 2160 1 Plass 46 000
4 år SVART V v.Lome Elden T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 15/3 - 07 / 8 2100 35,4 18
e. Holter Mia v. Høiby Kongen H. Holm Momarken Travbane 4 06/2 - 03 / 6 2140 35,2 19
Stall Elvin T. Solberg Bjerke Travbane P 03/1 - 20 / 4 2160 37,6 P
T. Solberg Erik Killingmo (T) E. Killingmo Bjerke Travbane 20/7 - 20 / 4 1660 50,7 B
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek S. Weberg Momarken Travbane 05/7 - 22 / 3 2160 55,2 B
4 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -7 -0 -1 -0 -2 -10 000
Emse Balder 2 Plass 22 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder A. Christensen Sørlandets Travpark 5 25/2 - 09 / 4 2160 35,4 g 653
e. Emse Guri v. Braute A. Christensen Jarlsberg Travbane 4 02/2 - 07 / 4 2120 39,8 g 325
Kristian Solbakken-Anne Rasmus A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 04/12 - 07 / 7 2120 40,0 g 187
A. Christensen A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 08 / 9 2120 39,2 313
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Klosterskogen Travbane - 26/10 - 07 / 3 2100 dg 857
5 2018: -5 -0 -0 -1 -1 -7 491 2017: -3 -0 -2 -0 -0 -13 000
Brødsjø Faks 3 Plass 20 491
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Ødegaard Färjestad - 05/3 - 02 / 2 2140 dg 120
e. Brødsjø Blesa v. Bokli Eld K. Ødegaard Momarken Travbane 3 23/1 - 07 / 6 2160 36,8 g 60
Maria Andreassen /Larvik K. Ødegaard Sørlandets Travpark 5 14/1 - 07 / 2 2160 36,4 g 32
K. Ødegaard K. Ødegaard Bjerke Travbane 2 28/12 - 03 / 7 2140 35,0 85
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Drammen Travbane - 20/12 - 07 / 3 2100 dg 33
6 2018: -12 -1 -1 -2 -6 -86 421 2017: -5 -0 -2 -1 -1 -27 764
Lykkje Tora 4 Plass 114 185
4 år BRUNSVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 3 24/11 - 03 / 2 2100 34,6 38
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Drammen Travbane 2 17/10 - 07 / 8 2120 36,7 55
Stall Lykkjekvartetten B. Steinseth Bjerke Travbane - 11/10 - 01 / 2 2140 dg 149
B. Steinseth B. Steinseth Färjestad 5 11/9 - 02 / 2 2140 36,4 g 32
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Drammen Travbane 2 21/8 - 07 / 5 2100 36,3 g 19
7 2018: -18 -0 -1 -2 -7 -32 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Il Dina 5 Plass 32 000
6 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Momarken Travbane 7 29/3 - 03 / 13 2160 35,3 237
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Jarlsberg Travbane 4 25/3 - 08 / 7 2120 35,4 269
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane 6 06/3 - 07 / 4 2140 36,5 636
P. Arvesen P. Arvesen Biri Travbane 7 23/2 - 08 / 15 2120 35,6 g 632
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane - 06/2 - 03 / 2 2140 dg 301
8 2018: -12 -1 -0 -0 -7 -32 593 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -18 846
Lea R.B.* (S) 6 Plass 51 439
5 år SVARTBRUN HP v.Voje Faks U. Axelson Momarken Travbane 0 29/3 - 03 / 15 2220 35,6 g 523
e. Lobelia R.B.* (S) v. Lome Elden U. Axelson Färjestad 6 05/3 - 02 / 3 2140 35,3 g 394
Sverige U. Axelson Momarken Travbane 6 06/2 - 03 / 1 2140 36,2 g 268
U. Axelson Therese Andersson U. Axelson Momarken Travbane 6 23/1 - 07 / 7 2180 38,4 92
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Romme 4 12/1 - 07 / 8 2160 36,0 84
9 2018: -13 -1 -0 -2 -4 -41 000 2017: -3 -1 -1 -0 -1 -24 000
Kaiaperla 2180 1 Plass 65 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 5 14/3 - 09 / 12 2160 34,3 184
e. Kaianett v. Pajaprins E. Høitomt Momarken Travbane 7 06/2 - 03 / 8 2160 37,4 g 64
Kari Grete O. Seielstad-Terje Seielstad E. Høitomt Biri Travbane 8 24/11 - 03 / 15 2120 35,7 83
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Momarken Travbane 1 14/11 - 10 / 4 2140 34,7 43
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm A. Stensen Drammen Travbane 2 30/10 - 08 / 4 2100 35,6 40
10 2018: -9 -0 -1 -2 -3 -27 824 2017: -17 -1 -0 -1 -10 -38 777
Thess Prinsessa 2 Plass 68 601
5 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Bjerke Travbane 0 28/2 - 10 / 3 2140 35,1 232
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Biri Travbane 3 16/2 - 07 / 9 2140 35,2 g 88
Stall Trekløveret H. Ydersbond Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 05 / 14 2140 34,1 118
H. Ydersbond H. Ydersbond Klosterskogen Travbane 1 04/12 - 07 / 9 2140 33,8 127
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Jarlsberg Travbane 3 01/12 - 07 / 5 2120 33,5 380
11 2018: -15 -2 -5 -1 -3 -134 120 2017: -9 -2 -1 -1 -3 -65 000
Komnes Bork 3 Plass 199 120
4 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Bjerke Travbane 0 21/3 - 02 / 8 2180 33,2 g 338
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 11/2 - 08 / 9 2180 33,1 g 51
Stall Eldo J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 22/1 - 03 / 11 2140 37,4 91
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane 9 05/1 - 05 / 12 2140 35,8 g 33
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 27/11 - 08 / 10 2140 36,8 27
12 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -15 000 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Bjørnstad Jerkeld 4 Plass 24 000
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld M. Gundersen Bjerke Travbane - 14/3 - 09 / 9 2160 dg 197
e. Steinsvad Il v. Ilmin O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 21/2 - 01 / 4 2140 dg 110
Magne T. Haadem /Aurdal Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 14/2 - 10 / 12 2160 33,4 120
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 3 03/2 - 01 / 2 2100 35,6 114
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 25/1 - 06 / 2 2100 37,0ag 211
13 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -9 -0 -1 -2 -3 -23 000
Spang Remina 5 Plass 35 000
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Bjerke Travbane - 01/3 - 07 / 7 2100 dg a 174
e. Tullmi v. Spang Best K. Johansen Biri Travbane 3 16/2 - 08 / 8 2140 33,0 130
Iselin Mysen-Marinus A. Beck K. Johansen Momarken Travbane 5 06/2 - 03 / 10 2160 34,4 487
G. Austevoll Iselin Mysen (A) K. Johansen Bjerke Travbane 4 25/1 - 06 / 4 2100 36,1a 267
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl I. Mysen Bjerke Travbane 0 10/1 - 01 / 1 2140 36,5 g 423
14 2018: -7 -1 -2 -1 -2 -37 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nito Blesen 6 Plass 52 147
7 år SVART V v.H.G. Balder J. Kvikstad Biri Travbane 3 23/3 - 08 / 5 2100 35,0 102
e. Frøken Kia v. Elding O. Mikkelborg Biri Travbane P 09/3 - 20 / 5 2120 36,0 P
Svein Austlid /Tretten K. Frick Rättvik 5 25/10 - 05 / 8 1660 34,9 152
J. Kvikstad Svein Austlid B. Steinseth Bjerke Travbane - 05/10 - 09 / 4 2140 dg 383
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler K. Johansen Leangen Travbane 0 15/8 - 08 / 7 2140 35,2 122