<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:30 V4-2
SPORTRAPP/GRUNNLAG
SPORTRAPP/GRUNNLAG
Kaldblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-15-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-1 Plass : 6-5-1

1 2018: -4 -0 -0 -2 -2 -16 500 2017: -6 -0 -0 -1 -0 -7 000
Helt Konge 1609 1 Plass 62 000
8 år LYSBRUN V v.Lome Kongen M. Høitomt Bjerke Travbane 6 28/2 - 04 / 12 1609 30,4a 337
e. Arna Frøkna v. Braute M. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 02/2 - 04 / 10 2100 32,7a 112
Maren Andrea Varild Gjermundrød /Sandefjord M. Gjermundrød Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 04 / 8 2120 31,3 507
M. Gjermundrød M. Gjermundrød Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 01 / 5 2100 29,1a 337
Gull m/blå sidef/krage/ermr, hv mansj M. Gjermundrød Bjerke Travbane 0 22/5 - 02 / 11 1609 29,1a 789
2 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -17 000
Låhne Lina 2 Plass 63 500
8 år BRUN HP v.Voje Faks A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 05 / 11 2120 33,6 914
e. Klingilita v. Elding A. Låhne Klosterskogen Travbane 0 29/1 - 02 / 4 2100 36,0a 1082
Anders Magne Låhne /Sem A. Låhne Jarlsberg Travbane 5 13/1 - 01 / 3 2120 32,8 720
A. Låhne A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 06 / 7 2100 36,4a 434
hvit m/fire svarte tverrstriper. A. Låhne Klosterskogen Travbane - 04/12 - 02 / 4 2100 dg a 319
3 2018: -11 -0 -0 -1 -3 -14 000 2017: -18 -1 -1 -1 -10 -52 500
Lustra Hera 3 Plass 75 500
6 år SVART HP v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane - 21/3 - 09 / 4 1640 dg 135
e. Lannem Stjerna v. Braute G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 11/3 - 04 / 2 2140 32,0 324
Kari Anne Knutsen /Birkeland G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 25/2 - 04 / 5 2140 34,2a 376
E. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 22/11 - 05 / 13 2160 32,8 134
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Olsen Bergen Travpark 6 12/10 - 04 / 5 2100 32,0 241
4 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -20 500 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000
Bauers Annabella 4 Plass 82 067
6 år BRUN HP v.Krageboen H. Kolle Jarlsberg Travbane 7 25/3 - 03 / 2 2100 33,3 269
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 27/12 - 03 / 7 1609 35,5a 627
Mette Hellerud /Vear T. Bronken Bjerke Travbane - 15/11 - 03 / 12 2160 dg 677
G. Smeby Beate Holmstrøm (T) A. Sletsjø Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 02 / 7 2100 33,0a 594
Hvit/svart skrådelt m/rutemønster,rekl M. Lode Jarlsberg Travbane 2 03/11 - 08 / 1 2100 33,1 153
5 2018: -17 -1 -2 -1 -6 -67 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 5 Plass 107 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling H. Eggen Bjerke Travbane 4 21/3 - 09 / 7 1640 32,0 285
e. Løng Pia v. Dublan H. Eggen Bjerke Travbane 0 15/3 - 05 / 8 2100 35,4a 522
John Øystein Gjønnes /Fannrem H. Eggen Drammen Travbane 0 03/3 - 01 / 10 2140 33,3 86
E. Gravdal E. Gravdal Momarken Travbane 4 22/2 - 06 / 10 2140 32,7a 183
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl H. Eggen Bjerke Travbane 0 15/2 - 07 / 1 2100 32,9ag 181
6 2018: -14 -1 -0 -1 -4 -31 000 2017: -14 -0 -0 -2 -6 -24 000
Hålands Prinsen 6 Plass 83 850
15 år BRUN V v.Rolex K.* M. Berås Forus Travbane 0 20/3 - 02 / 10 2040 31,3a 455
e. Støtmai v. Braute M. Berås Sørlandets Travpark 3 11/3 - 07 / 4 2200 33,9 44
Vilde Abusdal /Tveit M. Berås Sørlandets Travpark 5 25/2 - 04 / 4 2140 31,5a 543
M. Berås Arild Berås (T) M. Berås Sørlandets Travpark 6 28/1 - 03 / 8 2200 34,5 550
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek M. Berås Sørlandets Travpark 4 19/11 - 08 / 3 2140 32,1a 396
7 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -11 000 2017: -8 -3 -1 -1 -0 -83 000
Vatnorm 7 Plass 94 000
5 år MØRKBR V v.Bork Odin G. Flåten Bjerke Travbane 0 06/9 - 05 / 2 1640 35,7 g 79
e. Gyldne Tider v. Elding L. Kolle Drammen Travbane 3 31/7 - 04 / 8 2100 30,0a 60
Terje Villum /Tjodalyng G. Flåten Kongsvinger Travbane 0 05/7 - 04 / 11 1600 30,6ag 52
A. Frønes Terje Villum G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/6 - 08 / 3 2140 30,9 117
Mørkblå m/burg. ermer, reklame G. Flåten Momarken Travbane 1 19/5 - 09 / 13 2180 33,1 19
8 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nebbenes Spika 8 Plass 90 000
11 år SVART HP v.Spikeld A. Christensen Sørlandets Travpark 0 24/3 - 07 / 9 2140 32,3 g 825
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten A. Frønes Sørlandets Travpark 6 11/3 - 04 / 4 2160 31,1 g 127
Anne Christensen-Olav Gjersund A. Christensen Jarlsberg Travbane - 02/3 - 03 / 1 1609 dg a 73
A. Christensen A. Christensen Jarlsberg Travbane 1 17/2 - 02 / 2 2100 31,6a 293
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 4 09/2 - 01 / 4 2140 32,5 g 559
9 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -12 000 2017: -14 -0 -0 -0 -8 -27 000
Lustra Brage 9 Plass 78 000
7 år SVART V v.Lome Elden F. Lie Klosterskogen Travbane 0 08/3 - 04 / 4 2100 35,8a 196
e. Lannem Tora v. Atom Vinter F. Lie Momarken Travbane 0 18/1 - 07 / 6 2140 33,5a 303
Frank Lie /Svarstad F. Lie Drammen Travbane 0 23/12 - 04 / 10 2100 32,0a 726
F. Lie F. Lie Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 1 2100 33,4 305
svart m/to motgående rosa kiler. F. Lie Drammen Travbane 4 23/10 - 02 / 10 2100 31,8a 317
10 2018: -9 -1 -2 -1 -1 -52 472 2017: -14 -1 -1 -3 -8 -54 000
Rinde Rutha 10 Plass 110 472
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Bjerke Travbane 2 21/3 - 09 / 6 1640 31,7 80
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Biri Travbane 0 23/2 - 05 / 10 2100 31,2a 427
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Bjerke Travbane 5 15/2 - 07 / 11 2100 32,1a 471
G. Austevoll G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/2 - 10 / 1 1640 31,0 72
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 03 / 8 1609 30,5a 112