<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:25 V65-4
KLOSTERSKOGEN ALLROUND - SULKY
KLOSTERSKOGEN ALLROUND - SULKY
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 500.001 kr., 40 m. ved 1.000.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-2 Plass : 5-3-2

1 2018: -10 -1 -3 -0 -2 -46 000 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -14 000
Hugo 2100 1 Plass 411 053
9 år BRUN V v.Spikeld G. Stenberg Drammen Travbane 0 03/3 - 09 / 6 2100 29,1a 608
e. Hugina v. Ulfrigg G. Stenberg Drammen Travbane 0 03/3 - 09 / 6 2100 29,1a 608
Kent Ove Stenberg /Svelvik M. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/2 - 07 / 5 1609 27,1a 162
M. Kanstad Glenn Kramer Stenberg (T) H. Østborg Biri Travbane 2 26/1 - 04 / 6 1600 27,8 324
Hvit, svarte sk.klaff & omv.kile, rekl H. Østborg Bjerke Travbane 0 17/1 - 01 / 5 2160 30,7 254
2 2018: -11 -1 -0 -2 -5 -51 430 2017: -23 -2 -6 -4 -5 -224 329
Høvding Jaros 2 Plass 336 759
6 år BRUN V v.Bork Odin G. Flåten Drammen Travbane 4 18/3 - 01 / 3 2100 28,5a 181
e. Lier Frøkna v. Elding G. Flåten Drammen Travbane 4 18/3 - 01 / 3 2100 28,5a 181
Gunnar Kværne /Sem S. Løvvold Klosterskogen Travbane 1 08/3 - 03 / 11 2140 31,4 110
S. Løvvold Gunnar Kværne O. Sagholen Bjerke Travbane 0 28/2 - 05 / 7 2100 35,8a 320
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl G. Flåten Bjerke Travbane 0 10/1 - 07 / 8 2100 28,7a 468
3 2018: -10 -3 -3 -1 -2 -139 192 2017: -17 -2 -4 -1 -4 -100 500
Kvikk Tojo 3 Plass 525 519
11 år MØRKBR H v.Bokli Eld C. Hande Biri Travbane 6 09/3 - 06 / 1 2100 26,2a 857
e. Kvikki v. Lund Jerker C. Hande Biri Travbane 6 09/3 - 06 / 1 2100 26,2a 857
Tonje Johanne Eng /Løken O. Kjenner Drammen Travbane 0 03/3 - 09 / 10 2100 27,6a 398
C. Hande Tonje Johanne Eng O. Kjenner Bjerke Travbane 4 21/2 - 02 / 1 2100 27,1a 153
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek C. Hande Bjerke Travbane 2 09/2 - 08 / 6 2160 28,0 48
4 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -9 -1 -0 -0 -3 -78 067
Remkvikk 2120 1 Plass 675 277
8 år SVART H v.Lome Elden M. Berås Sørlandets Travpark 6 25/2 - 07 / 11 2180 29,3 75
e. Remina v. Finstad Lars M. Berås Sørlandets Travpark 6 25/2 - 07 / 11 2180 29,3 75
Sanda Racing Stable Aktiebolag /Nordre Toten E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 03/12 - 05 / 2 2140 28,8 238
M. Berås Øystein Tjomsland (T) F. Fladen Årjäng 0 16/6 - 04 / 3 2140 27,4 g 137
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek C. Hande Bjerke Travbane 5 16/5 - 05 / 3 2160 27,6 70
5 2018: -10 -2 -3 -0 -4 -99 000 2017: -23 -3 -4 -1 -6 -207 500
Solør Svarten 2 Plass 954 260
8 år SVART H v.Åsajerven G. Gudmestad Forus Travbane 2 20/3 - 08 / 1 2040 25,5 36
e. Frøken Kia v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 2 20/3 - 08 / 1 2040 25,5 36
Randi Alendal G. Gudmestad Forus Travbane 2 13/3 - 01 / 4 2060 26,3 144
K. Kvasnes Geir Gudmestad (T) S. Wassberg Forus Travbane 4 27/2 - 02 / 6 1600 26,4ag 78
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Gudmestad Forus Travbane 7 10/2 - 08 / 3 2040 25,8 429
6 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -17 000 2017: -18 -3 -2 -1 -6 -106 500
Stensvik Iver 3 Plass 629 498
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 0 28/2 - 08 / 8 2100 27,5a 282
e. Engdokka v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 0 28/2 - 08 / 8 2100 27,5a 282
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Forus Travbane 5 10/2 - 06 / 9 2040 26,7a 375
J. Eilertsen Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 27/12 - 04 / 7 2100 29,1a 277
Svart/gull skrådelt, hvit kant D. Dalen Momarken Travbane 0 12/12 - 05 / 2 2140 27,2 g 39
7 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -14 000 2017: -15 -2 -3 -1 -3 -89 500
Kolnes Tom 4 Plass 680 253
8 år SVART H v.Bork Odin J. Eriksen Forus Travbane 3 27/2 - 02 / 2 1600 25,5a 30
e. Perle Tine v. Lome Elden J. Eriksen Forus Travbane 3 27/2 - 02 / 2 1600 25,5a 30
Ida Jansen /Birkeland J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 11/11 - 06 / 4 2160 27,5 225
A. Robertsen Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Jarlsberg Travbane 2 03/11 - 01 / 5 2100 25,6a 195
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek J. Eriksen Bjerke Travbane 0 18/10 - 08 / 10 2140 27,5 g 175
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -6 000 2017: -16 -0 -1 -2 -5 -39 000
Gurifax 5 Plass 514 000
11 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) K. Malmin Bjerke Travbane 0 14/2 - 03 / 1 2100 26,7a 431
e. Kos Jenta v. Troll Jahn K. Malmin Bjerke Travbane 0 14/2 - 03 / 1 2100 26,7a 431
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein K. Malmin Bjerke Travbane 4 31/1 - 07 / 2 1609 26,1a 466
M. Løve Jo Oxhovd Svalesen I. Lamvik Biri Travbane 0 26/1 - 04 / 9 1620 41,3 g 868
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Sørvik Momarken Travbane 7 05/12 - 07 / 4 2160 32,3 264
9 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 6 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos E. Høitomt Bergen Travpark 0 10/3 - 06 / 7 1600 26,1a 564
e. Lex Nina v. Bork Rigel E. Høitomt Bergen Travpark 0 10/3 - 06 / 7 1600 26,1a 564
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/2 - 08 / 2 2640 28,0 422
M. Finsand Torstein Jørgensen K. Hauge Leangen Travbane 3 27/1 - 08 / 4 2140 27,3 332
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re K. Hauge Klosterskogen Travbane 6 06/1 - 09 / 2 2100 27,1a 579
10 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -21 000 2017: -22 -0 -1 -1 -13 -117 384
Ty Tinn 7 Plass 780 884
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 28/2 - 08 / 1 2100 27,7a 271
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 28/2 - 08 / 1 2100 27,7a 271
Runar Skofterud /Kråkerøy K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 17/2 - 06 / 2 2100 27,0a 882
J. Øveraasen Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 02/2 - 05 / 6 1609 25,6a 350
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 24/1 - 06 / 4 1609 27,4a 220
11 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -0 -1 -1 -11 -49 500
Turbin 8 Plass 505 500
11 år BRUN V v.Elding A. Valstad Bjerke Travbane 0 14/3 - 02 / 6 2160 30,0 331
e. Hjelset Hagi v. Braute A. Valstad Bjerke Travbane 0 14/3 - 02 / 6 2160 30,0 331
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Robertsen Bjerke Travbane 5 17/1 - 01 / 3 2160 28,7 168
A. Hagmann Jon Magne Vik A. Valstad Momarken Travbane 8 09/1 - 03 / 8 2180 31,3 328
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek M. Sørvik Drammen Travbane 0 23/12 - 02 / 5 2120 30,5 g 293
12 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -3 -1 -3 -3 -130 500
Kleppe Skranten 9 Plass 584 500
13 år BRUN V v.Njølstad Stjernen A. Robertsen Bjerke Travbane - 14/3 - 02 / 5 2160 dg 264
e. Gjømle Vinni v. Elding A. Robertsen Bjerke Travbane - 14/3 - 02 / 5 2160 dg 264
Solveig R. Sandven /Norheimsund A. Rasmussen Sørlandets Travpark - 25/2 - 07 / 10 2180 dg 222
H. Kolle Birgitte Lode A. Robertsen Bjerke Travbane 0 13/12 - 04 / 8 2200 28,7 174
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek A. Robertsen Momarken Travbane 3 05/12 - 07 / 6 2160 28,2 59
13 2018: -12 -0 -0 -2 -4 -39 166 2017: -22 -2 -1 -1 -7 -254 077
Finnskog Fokus 2140 1 Plass 1 188 023
11 år BRUN V v.Spikeld H. Tvedt Bjerke Travbane 4 21/3 - 08 / 14 2160 27,5 333
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Tvedt Bjerke Travbane 4 21/3 - 08 / 14 2160 27,5 333
Gunnar Kværne /Sem T. Jansson Romme 6 09/3 - 04 / 4 2140 24,4a 370
A. Rasmussen Gunnar Kværne B. Goop Åby 3 03/2 - 03 / 11 2180 25,3 184
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 09 / 7 2100 28,0a 395