<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:20 V5-3
V65-1
ROLF GROHS AS

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 50.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-5 Plass : 3-6-5

1 2018: -13 -0 -1 -1 -6 -25 000 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -21 000
A.H. Svarten 2100 1 Plass 46 000
4 år SVART V v.Skibber V. Hop Jarlsberg Travbane 6 16/3 - 03 / 2 2100 34,4 g 62
e. Bø Katinka v. Vital Pil V. Hop Klosterskogen Travbane 5 08/3 - 07 / 1 2100 36,8 g 46
Andres Hegna-Grethe Hegna K. Roe Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 01 / 2 2100 36,1 g 882
V. Hop Arthur Bø (T) K. Roe Bjerke Travbane 0 06/12 - 05 / 2 2140 34,9 g 383
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Roe Klosterskogen Travbane 2 27/11 - 08 / 8 2120 37,0 g 155
2 2018: -10 -1 -0 -2 -4 -36 500 2017: -9 -0 -2 -3 -4 -41 500
Lilljom 2 Plass 78 000
10 år BRUNBORKET V v.Håkon Jo* K. Mathisen Jarlsberg Travbane 3 16/3 - 03 / 11 2120 32,1 263
e. Ramstad Loma v. Lome Elden K. Mathisen Biri Travbane 4 09/3 - 08 / 13 2140 32,1 100
Karina Osmark-Hannah Osmark K. Mathisen Biri Travbane 5 22/12 - 03 / 6 2120 32,2 g 143
K. Mathisen K. Mathisen Bjerke Travbane 3 13/12 - 09 / 5 1640 32,4 43
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 4 08/12 - 08 / 11 2120 32,2 g 204
3 2018: -6 -5 -0 -1 -0 -81 000 2017: -5 -0 -1 -2 -1 -15 000
Valle Gulla 3 Plass 98 000
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 15/3 - 05 / 8 2120 32,5 16
e. Gode Tider v. Elding D. Dalen Sørlandets Travpark 3 25/2 - 09 / 6 2180 31,5 g 38
Lill-Ann Berg-Henning Æsøy D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 08/2 - 08 / 1 2100 34,1 15
D. Dalen Alexander Heisholt (T) B. Refsdal Klosterskogen Travbane 3 24/8 - 07 / 8 2120 34,2 42
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Refsdal Klosterskogen Travbane 5 04/5 - 08 / 11 2120 34,9 g 119
4 2018: -12 -0 -0 -1 -7 -27 000 2017: -14 -0 -1 -0 -9 -41 500
Turbofaksen 4 Plass 70 500
5 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 5 16/3 - 03 / 6 2120 33,4 273
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Bjerke Travbane - 18/10 - 02 / 12 2160 dg 310
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Bjerke Travbane 4 23/8 - 03 / 6 2140 31,3 220
C. Engebråthen C. Engebråthen Bjerke Travbane 2 09/8 - 04 / 1 2140 31,4 563
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 30/7 - 03 / 1 2100 32,7 246
5 2018: -13 -1 -2 -5 -5 -87 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Irma H.R. 2120 1 Plass 160 000
5 år BRUN HP v.Voje Faks T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 08/3 - 04 / 9 2100 34,1a 49
e. Rinde Elda v. Elding S. Heimdal Sørlandets Travpark 4 11/2 - 04 / 6 2160 33,5 207
Birger Heimdal /Treungen S. Heimdal Sørlandets Travpark 2 28/1 - 02 / 3 2140 31,4 410
T. Solberg Birger Heimdal S. Heimdal Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 02 / 8 2100 31,8a 207
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 02 / 6 2100 32,9a 90
6 2018: -11 -2 -4 -3 -2 -105 000 2017: -5 -2 -0 -1 -1 -46 121
Bjønnum Baus 2 Plass 151 121
4 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Klosterskogen Travbane 1 08/3 - 04 / 2 2100 34,1a 31
e. Sorbstjerna v. Røder P. Kals Sørlandets Travpark 3 25/2 - 04 / 3 2140 30,8a 123
Gaut Bjønnum-Kjetil Bjønnum P. Kals Sørlandets Travpark P 11/2 - 20 / 3 2160 36,6 P
P. Kals Gaut Bjønnum M. Finsand Sørlandets Travpark - 03/12 - 21 / 5 2140 dvp N
Gull M/rødt sidefelt og ermer. Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 29/8 - 09 / 9 2100 30,1a 429
7 2018: -7 -0 -0 -2 -2 -17 000 2017: -12 -0 -2 -2 -3 -34 000
Ask Embla 3 Plass 72 000
5 år BRUN HP v.Wik Stjernen A. Frønes Sørlandets Travpark 0 24/3 - 07 / 4 2140 33,2 619
e. Horgen Bente v. Elding A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 15/3 - 03 / 1 2100 33,8 449
Rune Ellingsen /Loddefjord A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 08/3 - 04 / 3 2100 35,7a 153
A. Frønes Lene Gravklev Wiik A. Frønes Momarken Travbane 3 13/2 - 07 / 2 2140 32,6a 69
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Jarlsberg Travbane 4 02/2 - 04 / 1 2100 32,7a 228
8 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 4 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 5 1609 33,0a 448
e. Mari Snella v. Rolex K.* E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 27/12 - 03 / 2 1609 31,7a 219
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Momarken Travbane 8 12/12 - 07 / 3 2140 31,7 174
G. Gundersen Hans Landsverk D. Dalen Drammen Travbane 5 05/12 - 03 / 7 2140 30,8 483
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 02 / 4 2100 33,4a 565
9 2018: -16 -2 -2 -1 -6 -80 315 2017: -14 -0 -1 -2 -6 -34 000
M.H. Sylvia 5 Plass 153 015
8 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 4 14/2 - 06 / 8 2140 31,7 272
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon D. Dalen Biri Travbane 0 24/11 - 08 / 10 2120 34,3 176
Stall M.H. Sylvia, Larvik M. Sørvik Momarken Travbane 0 14/11 - 04 / 5 2140 32,6a 118
A. Robertsen Martine O. Sørvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 07/10 - 02 / 3 2140 30,6 94
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 08 / 6 2100 28,6 714
10 2018: -10 -0 -2 -0 -4 -27 500 2017: -10 -0 -1 -0 -5 -27 000
Bjønnum Jerka 6 Plass 111 500
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 03 / 9 2120 33,8 g 536
e. Brødsjø Terna v. Elding A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 08/3 - 04 / 6 2100 34,7a 97
Janne Aadna /Skien O. Kjenner Klosterskogen Travbane 5 09/11 - 02 / 11 2100 32,0ag 123
E. Høitomt Janne Aadna A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 26/10 - 04 / 10 2120 30,6 293
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 02 / 12 2100 31,5ag 652
11 2018: -7 -2 -0 -1 -2 -110 000 2017: -8 -2 -2 -4 -0 -134 500
Trø Yr 2140 1 Plass 244 500
4 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 24/2 - 04 / 4 2160 dg 146
e. Trø Spika v. Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 16/12 - 01 / 3 1600 29,9 186
Hans Martin Klepaker-Mette Klepaker Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 27/11 - 04 / 5 2100 32,5 82
Å. Tengsareid Hans Martin Klepaker Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 24/10 - 02 / 7 2140 32,3a 14
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 22/9 - 07 / 7 2100 29,8a 32
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -0 -0 -2 -6 -31 500
Bjønnum Jerven 2 Plass 149 500
8 år SVART V v.Åsajerven M. Finsand Sørlandets Travpark - 03/12 - 03 / 2 2160 dg r 245
e. Brødsjø Terna v. Elding M. Finsand Klosterskogen Travbane 5 27/11 - 03 / 2 2100 32,4 g 466
Bjørn Mæhre-Gaut Bjønnum J. Undem Sørlandets Travpark - 11/11 - 04 / 7 2160 dg g 416
O. Gjeruldsen Bjørn Mæhre M. Finsand Sørlandets Travpark 4 20/8 - 03 / 2 2140 31,0 rg 360
Mørkblå m/hvite ermer,røde kanter H. Bye Biri Travbane 0 16/7 - 07 / 7 2120 39,1 g 217
13 2018: -5 -1 -0 -1 -3 -31 000 2017: -10 -2 -2 -0 -3 -57 579
Veels Netta 3 Plass 171 079
8 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Sørlandets Travpark 0 17/12 - 03 / 5 2140 30,8ag 65
e. Veels Stjerna v. Spang Best O. Østre Drammen Travbane 2 05/12 - 01 / 5 2100 29,6a 36
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen O. Østre Momarken Travbane 0 13/6 - 05 / 10 2160 29,5 g 37
O. Østre O. Østre Momarken Travbane - 30/5 - 05 / 7 2160 dg 35
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 1 02/5 - 01 / 3 2140 28,2 71