<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:40 V65-3
V5-5


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-12-11 Plass : 8-12-11

1 2018: -13 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 2140 1 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 28/2 - 04 / 1 1609 31,3a 385
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 8 1609 33,5ag 2909
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Rasmussen Biri Travbane 0 08/12 - 07 / 5 1609 33,3a 490
J. Theodorsen J. Theodorsen Jarlsberg Travbane 0 27/10 - 07 / 3 2100 33,5ag 345
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 18/10 - 04 / 7 2160 33,0 g 758
2 2018: -11 -2 -3 -1 -3 -86 500 2017: -12 -2 -1 -1 -5 -49 000
Solva 2 Plass 135 500
5 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Bjerke Travbane 0 15/2 - 07 / 8 2100 35,3ag 24
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 06 / 4 2100 30,2a 20
Anders Bye /Røyse P. Sem Jarlsberg Travbane 1 27/12 - 05 / 11 2100 32,0a 44
P. Sem Anders Bye P. Sem Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 02 / 9 2100 33,5ag 39
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 6 29/11 - 10 / 7 2160 34,4 32
3 2018: -20 -0 -1 -1 -10 -45 000 2017: -25 -0 -2 -1 -8 -38 000
Lørdagsgodt 3 Plass 96 500
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 21/3 - 09 / 5 1640 33,0 g 60
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Momarken Travbane 6 06/3 - 02 / 8 2140 30,8a 777
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 13/2 - 07 / 9 2140 32,8a 208
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 8 06/2 - 04 / 5 2140 33,7 g 921
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 6 23/1 - 03 / 10 2160 32,7 673
4 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -20 -0 -0 -0 -9 -28 000
Særheims Jerka 4 Plass 59 000
7 år BRUNSVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 21/3 - 09 / 9 1640 35,5 g 299
e. Særheims Hege v. Buås Svarten K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 07/3 - 09 / 5 1640 32,8 g 305
Bjørn Sandbekkbråten-Bente Sandbekkbråten K. Ødegaard Biri Travbane 0 03/2 - 01 / 10 2140 36,5 g 78
K. Ødegaard K. Ødegaard Momarken Travbane 7 23/1 - 03 / 4 2140 34,4 g 403
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Sørlandets Travpark 0 14/1 - 02 / 3 2140 33,9 g 942
5 2018: -8 -1 -2 -0 -2 -35 000 2017: -19 -0 -0 -0 -13 -30 448
Påkka Håntas 5 Plass 65 448
7 år SVART HP v.Slått Eld K. Johansen Biri Travbane 5 09/3 - 08 / 11 2140 32,3 114
e. Nornes Iba v. Elding B. Steinseth Drammen Travbane 1 03/3 - 01 / 6 2120 33,5 69
Anne-Marie Karlsen /Elverum B. Steinseth Bjerke Travbane 0 28/2 - 10 / 8 2140 34,9 g 208
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 2 16/2 - 07 / 7 2140 34,3 149
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 2 03/2 - 01 / 8 2120 34,5 214
6 2018: -10 -0 -1 -3 -6 -45 000 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 6 Plass 82 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Bachmann Bjerke Travbane 4 15/3 - 05 / 6 2100 33,6a 337
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Bachmann Bjerke Travbane 3 08/3 - 05 / 3 2100 33,0a 78
Gry Vigdis Bachmann /Sander G. Bachmann Bjerke Travbane 2 08/2 - 06 / 6 1609 29,9a 48
G. Bachmann G. Bachmann Jarlsberg Travbane 3 19/1 - 01 / 6 2100 32,3a 93
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Bjerke Travbane 0 20/12 - 02 / 2 2140 34,1 g 205
7 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 7 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 7 15/2 - 07 / 3 2100 32,9ag 577
e. Våler Goa v. Golan T. Bronken Bjerke Travbane 5 09/2 - 01 / 2 2140 32,6 315
Kari Wedum Olsen /Åsvang B. Steinseth Momarken Travbane - 06/2 - 04 / 6 2140 dg 924
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 6 26/1 - 02 / 1 2100 31,8ag 340
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek B. Steinseth Bjerke Travbane 0 20/1 - 02 / 5 2100 32,3ag 1119
8 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170 2017: -7 -3 -0 -0 -1 -51 266
M.H. Herkules 8 Plass 148 436
5 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 16/3 - 03 / 9 2120 31,7 g 54
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Färjestad - 26/2 - 02 / 2 2140 dg 28
Tom Ingebretsen /Mysen S. Eilefsen Jarlsberg Travbane - 08/7 - 06 / 5 2100 dg 69
O. Sagholen S. Eilefsen Årjäng 0 23/6 - 03 / 6 2140 32,0 g 22
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl S. Eilefsen Åmål 5 09/6 - 04 / 6 2100 30,7 29
9 2018: -15 -0 -1 -3 -6 -42 500 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -17 000
Romhus Gulle 9 Plass 101 500
10 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane - 28/2 - 04 / 9 1609 dg a 320
e. Romhus Eli v. Elding G. Austevoll Momarken Travbane 3 06/2 - 04 / 3 2140 32,5 738
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn G. Austevoll Bjerke Travbane 3 31/1 - 10 / 6 2160 32,7 623
K. Johansen Per A. Skjærseth G. Austevoll Momarken Travbane 6 18/1 - 07 / 8 2140 31,9a 284
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm G. Austevoll Bjerke Travbane 5 11/1 - 06 / 6 2100 32,6ag 147
10 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -29 000
Hvalstad Loke 10 Plass 60 200
8 år SVART V v.Kasper Mollyn G. Austevoll Bjerke Travbane - 20/1 - 02 / 6 2100 dg a 322
e. Tårån v. Elding H. Eggen Bjerke Travbane 0 11/1 - 06 / 8 2100 35,0ag 234
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta G. Austevoll Bjerke Travbane 3 21/12 - 03 / 4 2100 31,7a 177
H. Holm Ole Martin Olsen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 13/12 - 09 / 6 1640 32,3 122
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Eggen Bjerke Travbane 0 30/11 - 02 / 4 1609 34,1ag 286
11 2018: -13 -1 -3 -3 -4 -73 500 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -12 500
Rapid 11 Plass 113 000
9 år SVART V v.Tangen Scott E. Høitomt Bjerke Travbane 2 15/2 - 07 / 4 2100 31,4a 110
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Austevoll Biri Travbane 4 26/1 - 08 / 11 2120 33,2 g 111
Toril Hansen /Blaker G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 19/1 - 01 / 7 2100 32,2a 57
G. Austevoll Toril Hansen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 10/12 - 02 / 2 2100 31,8a 296
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Kvasnes Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 2 2100 33,7 217
12 2018: -7 -2 -3 -1 -0 -54 000 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -15 500
Bleke Gnisten 12 Plass 118 122
5 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 21/3 - 09 / 8 1640 31,8 19
e. Neastjerna v. Spang Best E. Høitomt Drammen Travbane 0 07/9 - 04 / 10 2100 32,4a 114
Stall Blekegnisten T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 16/8 - 04 / 11 2160 31,7 45
E. Høitomt Geir Kihle (T) T. Wollebæk Drammen Travbane - 31/7 - 04 / 6 2100 dg a 170
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Wollebæk Biri Travbane - 30/6 - 05 / 12 2120 dg 70