<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:00 V65-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 23.001 kr.
For 3-15-årige høyest 42.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-7-2 Plass : 11-7-2

1 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Schudiva 2140 1 Plass 24 500
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy A. Wright Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 05 / 2 2100 41,2 g 321
e. Schumina v. Schuvar A. Wright Drammen Travbane 3 03/3 - 01 / 5 2100 34,8 489
Audun Tandberg-Reidun Bøhn D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/1 - 06 / 1 2100 br a 364
A. Wright A. Wright Bjerke Travbane 8 28/12 - 03 / 14 2160 39,0 g 723
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Drammen Travbane 0 14/9 - 02 / 3 2100 br rg 1035
2 2018: -4 -2 -1 -1 -0 -41 000 2017: -2 -0 -0 -2 -0 -7 500
Lex Spika 2 Plass 48 500
7 år SVART HP v.Spikeld M. Sørvik Sørlandets Travpark 1 14/1 - 07 / 4 2160 34,0 r 74
e. Miljona v. Lex Jon M. Sørvik Drammen Travbane 3 20/12 - 07 / 2 2100 36,3 179
Trine-Lise Weman /Vestfossen H. Holm Momarken Travbane 3 05/12 - 08 / 9 2140 36,1 106
M. Sørvik M. Sørvik Jarlsberg Travbane P 17/11 - 20 / 4 2120 38,6 P
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek
3 2018: -11 -0 -2 -2 -2 -32 000 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -10 000
Sevrus 3 Plass 42 000
4 år SVART V v.Bork Odin H. Tvedt Bjerke Travbane 2 22/3 - 06 / 4 2100 33,5a 72
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll H. Tvedt Momarken Travbane 3 06/3 - 07 / 10 2160 34,7 g 28
Team Time H. Tvedt Bjerke Travbane - 21/2 - 01 / 5 2140 dg 27
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) H. Tvedt Bjerke Travbane 2 14/2 - 10 / 7 2140 34,2 g 38
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek C. Engebråthen Jarlsberg Travbane - 27/12 - 05 / 1 2100 dg a 589
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -12 000
Alm Gull 4 Plass 18 000
8 år SVART HP v.Lome Elden H. Skiaker Biri Travbane 0 09/3 - 08 / 1 2100 37,2 498
e. Alm Sandra v. Rigel Jo H. Skiaker Biri Travbane 0 22/12 - 03 / 4 2100 br rg 312
Aina Skiaker /Lena Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 24/11 - 04 / 11 2120 36,5 466
J. Rasmussen Aina Skiaker D. Dalen Momarken Travbane 4 05/11 - 03 / 3 2140 36,3 174
blå m/bred gul v-formet stolpe H. Skiaker Biri Travbane 2 20/10 - 03 / 6 2100 35,5 313
5 2018: -6 -1 -1 -0 -3 -26 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odd Nyx 5 Plass 26 000
5 år SVART HP v.Voje Faks A. Akselsen Biri Travbane 6 16/2 - 08 / 5 2120 34,4 28
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 02/2 - 08 / 4 2120 35,6 37
Ronald Haug-Anne Iren Haug A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 19/1 - 07 / 5 2100 38,0 22
A. Akselsen Ronald Haug A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 05/1 - 05 / 2 2100 36,3 62
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Jarlsberg Travbane P 26/3 - 20 / 9 2120 38,5 g P
6 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -18 877 2017: -12 -0 -2 -0 -8 -34 924
Gregus C.K. 2160 1 Plass 58 301
6 år SVART V v.Kasper Mollyn T. Jansson Romme 5 08/8 - 02 / 8 1660 31,0 g 18
e. Romhus Dolly v. Spang Best M. Andersson Åmål 2 30/7 - 02 / 1 2080 30,9a 25
Lovise Mohaugen-Knut Andresen K. Ødegaard Sørlandets Travpark 4 21/7 - 09 / 10 2140 32,1a 343
L. Kolle Lovise Mohaugen M. Andersson Årjäng 2 03/7 - 06 / 7 2160 33,6 21
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Hultman Arvika 5 26/6 - 02 / 10 2120 35,1 298
7 2018: -19 -1 -3 -0 -3 -45 500 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -25 000
Børke Balderina 2 Plass 70 500
8 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 4 22/3 - 06 / 7 2100 34,0ag 58
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) B. Steinseth Bjerke Travbane P 07/3 - 20 / 2 2160 32,7 P
Hanne E. Ellefsrud /Gran O. Østre Bjerke Travbane - 21/2 - 01 / 7 2160 dg 44
B. Steinseth Hanne E. Ellefsrud B. Steinseth Bjerke Travbane - 07/2 - 02 / 4 2140 g2 g 33
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj O. Østre Biri Travbane 2 26/1 - 08 / 1 2100 31,8 144
8 2018: -16 -4 -1 -2 -2 -90 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bork Oda 3 Plass 90 000
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin O. Østre Bjerke Travbane 1 14/3 - 09 / 8 2160 32,0 g 31
e. Pålsflya v. Pål Even O. Østre Biri Travbane 2 23/2 - 08 / 9 2120 33,3 g 62
Mona Syvertsen /Brandbu O. Østre Biri Travbane 1 16/2 - 07 / 8 2140 34,2 216
O. Østre Mona Syvertsen O. Østre Momarken Travbane 3 06/2 - 03 / 3 2140 35,0 g 448
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane P 17/1 - 20 / 4 2160 37,8 P
9 2018: -11 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.K. Snella 4 Plass 35 500
8 år BRUN HP v.Bravo Turbo B. Steinseth Bjerke Travbane 6 14/3 - 09 / 10 2160 36,1 g 297
e. Baugen Erla v. Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 3 21/2 - 01 / 1 2140 33,4 255
Astrid Fossen /Aurskog B. Steinseth Bjerke Travbane - 14/2 - 10 / 13 2160 dg 480
S. Fossen Astrid Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 7 25/1 - 06 / 9 2100 37,3ag 582
blå m/rødt kryss og ermer B. Steinseth Bjerke Travbane 5 10/1 - 01 / 4 2140 35,5 g 574
10 2018: -12 -0 -1 -2 -3 -26 500 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -17 500
Vår Blesa 5 Plass 46 000
5 år ISABELL HP v.Dotterud Teddy F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 22/3 - 06 / 8 2100 dg a 213
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 08/3 - 05 / 5 2100 dg a 395
Giske Marie Goplen Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 01/3 - 07 / 1 2100 34,3ag 144
F. Mjølnerød Giske Marie G. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane - 06/2 - 03 / 7 2160 g4 146
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 01/2 - 06 / 3 1609 32,5a 167
11 2018: -6 -3 -0 -0 -0 -46 491 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -30 500
Bråtnes Eyr 6 Plass 76 991
5 år RØD HP v.Amor Even Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 07/2 - 02 / 3 2140 dg 48
e. Grid v. Sarpen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/1 - 10 / 3 2140 31,4 90
Kreativ Transport AS /Eidsberg Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 12/12 - 08 / 12 2160 34,4 83
E. Høitomt Stian Eilefsen (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 05 / 2 2100 34,9 g 90
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Biri Travbane 1 13/10 - 08 / 1 2100 34,3 44