<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:35 V5-2
FORDEL HOPPER - BREDDEPREMIERINGSLØP
FORDEL HOPPER - BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. for hvert vunnet 7.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-7 Plass : 1-5-7

1 2018: -10 -2 -0 -1 -5 -42 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tøffe Tora 2140 1 Plass 42 000
6 år MØRKBR HP v.Krageboen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 23/2 - 08 / 6 2100 35,2 328
e. Bjønnum Svarta v. Pajaprins Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 16/2 - 08 / 3 2100 35,0 g 142
Monica Granum /Tretten Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 22/12 - 20 / 4 2120 38,5 P
Ø. Ruttenborg Monica Granum K. Øyhaugen Biri Travbane 28/11 - 21 / 8 2120 54,5 B
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
2 2018: -7 -0 -0 -3 -3 -48 403 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skumsjøstjerna 2 Plass 48 403
3 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Drammen Travbane 3 18/3 - 08 / 6 2100 36,3 266
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Momarken Travbane P 06/3 - 20 / 4 2160 40,6 P
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 05/8 - 20 / 5 2160 51,8 B
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 26/7 - 20 / 6 1660 44,9 g N
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 04/7 - 22 / 5 2160 50,5 B
3 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Trollanne 3 Plass 7 000
11 år BRUN HP v.Sokna Troll M. Gundersen Biri Travbane 8 16/2 - 08 / 6 2120 36,0 242
e. Eld Riga v. Elding K. Mathisen Biri Travbane 6 10/11 - 08 / 5 2120 36,5 499
Gudbrand O. Skiaker /Jaren M. Gundersen Drammen Travbane - 30/10 - 08 / 3 2100 dg 476
E. Høitomt Gudbrand O. Skiaker B. Steinseth Drammen Travbane 5 09/10 - 08 / 2 2100 36,7 g 350
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Steinseth Biri Travbane 0 29/9 - 08 / 11 2100 41,8 g 441
4 2018: -4 -0 -1 -1 -1 -15 324 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tessan J.L. 4 Plass 15 324
5 år BRUN HP v.Tekno Odin K. Johansen Biri Travbane P 11/8 - 20 / 9 2120 36,6 P
e. Jærvsøtessan* (S) v. Järvsöfaks (S)
Steffen Halvorsrud-Jon Lien
R. Kruse Steffen Halvorsrud
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl
5 2018: -4 -0 -1 -0 -3 -15 912 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Il 5 Plass 15 912
4 år SVART HP v.Bork Odin T. Solberg Biri Travbane 8 23/3 - 07 / 7 2100 39,8 g 45
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin K. Johansen Momarken Travbane P 13/2 - 20 / 5 2160 38,8 P
Frode Larsen /Mysen E. Høitomt Momarken Travbane 12/7 - 23 / 5 2160 01,3 g B
K. Johansen Frode Larsen P. Midtfjeld Momarken Travbane 05/7 - 22 / 4 2160 55,2 B
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
Fjell Frøy 2160 1 Plass 4 000
6 år BRUN V v.H.G. Balder B. Steinseth Biri Travbane 0 16/2 - 08 / 2 2100 39,7 g 70
e. Norheim Eldi v. Elding B. Steinseth Momarken Travbane 0 19/5 - 09 / 5 2140 38,1 g 509
Bjørn Hansen /Siggerud G. Austevoll Magnor Travbane - 01/5 - 01 / 1 2000 dg 238
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane 5 31/1 - 08 / 7 2140 39,4 134
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 5 10/1 - 08 / 2 2140 43,1 g 140
7 2018: -8 -3 -3 -1 -1 -67 500 2017: -3 -0 -1 -0 -0 -6 000
Alm Andaman 2 Plass 73 500
4 år BRUN V v.Tekno Odin L. Kolle Biri Travbane 2 14/7 - 08 / 3 2100 33,2 rg 71
e. Alm Travinda v. Storm Jo Å. Tengsareid Biri Travbane - 30/6 - 08 / 2 2100 dg 44
Roy Lysgård /Kolbu Å. Tengsareid Biri Travbane - 24/3 - 08 / 3 2100 dg r 195
L. Kolle Roy Lysgård Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 01/3 - 20 / 7 2160 39,3 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Johansen Bjerke Travbane 25/5 - 20 / 1 1640 50,7 B
8 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -10 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nume Kiwi 3 Plass 10 000
6 år BRUN V v.H.G. Balder D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 15/3 - 07 / 3 2100 35,6 181
e. Nume Frøkna v. Pajaprins D. Dalen Jarlsberg Travbane P 10/12 - 20 / 4 2120 39,6 P
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 08 / 7 2100 br g 118
D. Dalen Per Ingar Lybekk E. Knutsen Drammen Travbane P 15/11 - 20 / 2 2120 37,5 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Knutsen Jarlsberg Travbane 25/5 - 20 / 8 2120 53,9 g B
9 2018: -8 -1 -3 -0 -2 -34 491 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.G. Odne 4 Plass 34 491
4 år MØRKBR V v.Norheim Svenn G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 15/3 - 07 / 6 2100 dg 136
e. H.G. Celin v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 02/3 - 08 / 8 2100 37,9 g 329
Stall Carpenters G. Austevoll Momarken Travbane P 13/2 - 20 / 3 2160 40,5 g P
G. Austevoll Johnny Nilsen H. Eggen Bjerke Travbane 14/9 - 21 / 9 1680 54,1 g B
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Eggen Bjerke Travbane 24/8 - 20 / 7 1660 54,5 B
10 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -18 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odins Zamurai 5 Plass 18 000
3 år MØRKBR V v.Slåttodin G. Austevoll Drammen Travbane 4 18/3 - 08 / 1 2100 36,4 185
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks V. Hop Jarlsberg Travbane 4 02/3 - 08 / 12 2100 37,1 300
Tanja Johansen /Åsgårdstrand T. Johansen Momarken Travbane P 21/11 - 20 / 7 2160 45,6 g P
V. Hop Tanja Johansen (A) T. Johansen Momarken Travbane 19/5 - 22 / 3 2160 48,1 B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Johansen Momarken Travbane 02/5 - 22 / 2 2160 57,3 B
11 2018: -5 -0 -1 -0 -4 -14 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Sjur Odin 6 Plass 14 000
4 år SVART V v.Tekno Odin S. Weberg Kala Landbane - 19/8 - 08 / 6 1900 dg 54
e. Steggsjura v. Åsajerven S. Weberg Biri Travbane - 28/7 - 01 / 5 2100 dg 46
Stall Good Old Days S. Weberg Drammen Travbane P 19/6 - 20 / 3 2100 38,7 P
S. Weberg
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek
12 2018: -5 -2 -0 -0 -2 -31 947 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mjølner Marius 7 Plass 31 947
4 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane - 02/3 - 08 / 3 2100 dg 13
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 31/1 - 20 / 1 2140 34,2 P
Eddie Grinaker /Oslo
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
13 2018: -14 -0 -1 -2 -7 -32 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Il Dina 8 Plass 32 000
6 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Jarlsberg Travbane 4 25/3 - 08 / 7 2120 35,4 269
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Momarken Travbane 6 06/3 - 07 / 4 2140 36,5 636
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Biri Travbane 7 23/2 - 08 / 15 2120 35,6 g 632
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane - 06/2 - 03 / 2 2140 dg 301
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Jarlsberg Travbane 3 02/2 - 07 / 8 2120 38,4 60
14 2018: -12 -0 -1 -1 -5 -21 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hællemåne Da Mia 9 Plass 26 000
7 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 8 25/3 - 08 / 9 2120 36,1 298
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 14/3 - 09 / 3 2140 dg 421
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Momarken Travbane 7 06/3 - 07 / 5 2140 36,8 g 239
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane - 23/1 - 07 / 4 2160 dg 97
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 2 14/1 - 07 / 1 2140 35,0 151
15 2018: -12 -1 -0 -0 -7 -32 593 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -18 846
Lea R.B.* (S) 2220 1 Plass 51 439
5 år SVARTBRUN HP v.Voje Faks U. Axelson Färjestad 6 05/3 - 02 / 3 2140 35,3 g 394
e. Lobelia R.B.* (S) v. Lome Elden U. Axelson Momarken Travbane 6 06/2 - 03 / 1 2140 36,2 g 268
Sverige U. Axelson Momarken Travbane 6 23/1 - 07 / 7 2180 38,4 92
U. Axelson Therese Andersson U. Axelson Romme 4 12/1 - 07 / 8 2160 36,0 84
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Färjestad 6 18/12 - 01 / 1 2140 38,4 g 117