<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
DON GYLLERS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 36.001 kr.
For 3-15-årige høyest 58.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-2-4 Plass : 9-2-4

1 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -15 500 2017: -9 -1 -0 -0 -2 -19 000
Nesfaksen 2140 1 Plass 50 500
6 år BRUN V v.Norheim Faksen O. Østre Jarlsberg Travbane P 27/12 - 20 / 3 2120 35,8 P
e. Neslykka v. Krembest K. Ødegaard Bjerke Travbane - 24/5 - 09 / 6 2140 dg 39
Frode Mjølnerød /Halden K. Ødegaard Momarken Travbane P 09/5 - 20 / 5 2160 29,7 P
K. Ødegaard Tore Sandaker (A) K. Ødegaard Magnor Travbane - 01/5 - 03 / 1 2000 dg 58
blå m/rød bunn. T. Sandaker Årjäng - 23/4 - 07 / 4 2140 dg 39
2 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -18 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Dan Viking 2160 1 Plass 67 500
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) T. Skofsrud Bjerke Travbane 0 15/2 - 07 / 12 2100 33,5ag 1345
e. Alm Diana v. Tand Troll* (S) K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 02/2 - 04 / 9 2100 33,0ag 37
Kjersti Skofsrud-Adrian Skofsrud P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 09/1 - 04 / 12 2160 32,1 95
G. Austevoll Trond Skofsrud (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 03/5 - 05 / 11 2140 32,8 g 39
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl Å. Tengsareid Biri Travbane - 02/4 - 03 / 10 2100 dg a 42
3 2018: -3 -2 -0 -0 -0 -32 000 2017: -3 -1 -0 -0 -1 -13 000
Mellem Viking 2 Plass 45 000
5 år SVART V v.Järvsöviking* (S) K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 16/3 - 03 / 12 2120 36,7 g 19
e. Virvelvinna v. Spikeld K. Johansen Bjerke Travbane 1 21/2 - 01 / 10 2160 32,3 46
Stall Havne Haven K. Johansen Bjerke Travbane 1 14/2 - 10 / 4 2140 34,1 64
K. Johansen K. Johansen Biri Travbane 0 21/4 - 09 / 4 2120 36,0 g 39
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Biri Travbane 1 07/4 - 08 / 6 2100 35,2 14
4 2018: -11 -2 -1 -2 -4 -61 000 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -13 000
T.M. Stjerna 3 Plass 113 500
8 år LYSBRUN HP v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane - 24/1 - 03 / 1 1640 g0 rg 151
e. Ola's Jahnna v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 05/1 - 06 / 6 2100 32,3a 67
Torbjørn Moen /Seljord V. Hop Bjerke Travbane 3 06/12 - 07 / 3 2140 31,7 178
V. Hop Torbjørn Moen V. Hop Klosterskogen Travbane 4 27/11 - 04 / 1 2100 32,7 522
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Heisholt Drammen Travbane - 17/10 - 04 / 2 2100 dg 453
5 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 4 Plass 51 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor H. Holm Klosterskogen Travbane 7 15/3 - 05 / 10 2120 34,8 g 288
e. Nattens Dronning v. Sjefen N. Bakken Bjerke Travbane 4 08/3 - 05 / 1 2100 33,0a 226
Nina Bakken-Andreas Solbrekke G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/12 - 07 / 1 2140 33,1 g 112
H. Holm Nina Bakken (A) O. Østre Biri Travbane 6 24/11 - 08 / 3 2100 33,3 g 183
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 7 2120 33,2 g 218
6 2018: -13 -0 -1 -1 -5 -28 491 2017: -12 -0 -3 -0 -5 -36 988
Victoria Solbacka 5 Plass 78 479
6 år SVART HP v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane - 02/2 - 04 / 8 2100 dg a 238
e. Polar Pila v. Pilmin P. Midtfjeld Momarken Travbane - 23/1 - 03 / 3 2140 dg 212
Stall Solbacka T. Solberg Bjerke Travbane 4 03/1 - 04 / 8 2140 33,2 r 68
T. Solberg Frode Larsen T. Solberg Bjerke Travbane 4 21/12 - 03 / 3 2100 31,7a 209
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek M. Andersson Färjestad 4 04/12 - 08 / 3 2140 33,6 g 48
7 2018: -9 -0 -1 -0 -3 -18 000 2017: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Min Kuling 6 Plass 73 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 09/8 - 04 / 6 2160 31,2 304
e. Tiona v. Lex Jon K. Kvasnes Biri Travbane 0 14/7 - 05 / 5 2620 32,2 322
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen K. Kvasnes Klosterskogen Travbane - 15/6 - 05 / 7 2100 dg 232
A. Akselsen Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 06 / 1 2600 31,3 655
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv K. Kvasnes Drammen Travbane 0 30/4 - 01 / 1 2500 31,6 591
8 2018: -8 -0 -1 -3 -2 -30 000 2017: -4 -0 -2 -0 -1 -16 000
Ulvenfaksa 7 Plass 67 000
8 år MØRKBR HP v.Trø Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 3 15/3 - 05 / 10 2100 33,4a 198
e. Ulvendokka v. Skøiar E. Høitomt Bjerke Travbane 2 08/3 - 05 / 4 2100 32,9a 92
Lars B. Revheim /Kirkenær E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/2 - 10 / 9 2140 32,4 92
E. Høitomt Lars B. Revheim (A) L. Revheim Bjerke Travbane 4 21/2 - 01 / 6 2160 34,0 104
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Steinseth Leangen Travbane 5 14/8 - 02 / 6 1640 29,5ar 54
9 2018: -8 -0 -2 -3 -2 -35 000 2017: -9 -0 -1 -1 -7 -25 935
Åsaoline 8 Plass 60 935
5 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Jarlsberg Travbane 4 25/3 - 05 / 5 2120 33,2 g 50
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Biri Travbane 3 09/3 - 08 / 14 2140 31,5 71
Øystein Bjørnstad /Skarnes H. Storås Bjerke Travbane 2 28/2 - 10 / 2 2140 32,1 86
H. Storås Øystein Bjørnstad (A) H. Storås Biri Travbane 2 16/2 - 08 / 7 2140 32,3 105
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl H. Storås Biri Travbane 4 03/2 - 01 / 6 2120 34,8 26