<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:30 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -7 -2 -2 -0 -3 -67 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gentle Voice 2100 1 Plass 67 000
3 år BRUN H v.Gentle Tilly (S) J. Øverdal Klosterskogen Travbane 16/9 - 20 / 1 2100 25,4 B
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US)
Team Øverdal
J. Øverdal
grønn m/ruterfelt på svart skstk & sv.
2 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -42 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ecko 2 Plass 42 000
3 år MØRKBR H v.Gentle Tilly (S) K. Roe Drammen Travbane 21/8 - 21 / 1 1700 28,2 B
e. Eck Jola v. Felix Santana* (DE) K. Roe Klosterskogen Travbane 25/5 - 22 / 2 1700 29,4 g B
Hellekås Holding AS /Hørte
K. Roe
Rød m/svart stolpe & krage
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sweet Nona 3 Plass 3 000
3 år BRUN HP v.Smooth Moves (US) E. Skaug Drammen Travbane 17/10 - 21 / 2 1700 28,3 B
e. Nona Hanover (US) v. Speedy Crown (US) E. Skaug Drammen Travbane 14/9 - 21 / 5 1700 30,8 B
Else Grete Sylte /Holmestrand
B. Holmstrøm Else Grete Sylte
svart/hvit skrådelt m/gr skråb,rekl.
4 2018: -3 -3 -0 -0 -0 -38 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Indiana Jon 4 Plass 38 000
3 år BRUN H v.Self Possessed* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 27/10 - 22 / 1 2100 25,0 B
e. Indy's Lindy* (US) v. S.J.'s Caviar* (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane - 15/10 - 20 / 2 2100 dgpp N
Stall Jon J.P.P. E. Høitomt Jarlsberg Travbane 22/9 - 22 / 4 2100 28,6 g B
E. Høitomt Marius Høitomt (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
5 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skar Lotta 2120 1 Plass 260 500
10 år BRUN HP v.Lome Elden G. Gundersen Drammen Travbane 5 21/11 - 05 / 11 2120 31,3 28
e. Hofton Pila v. Kos Knekten G. Gundersen Bjerke Travbane 0 26/10 - 03 / 10 1609 27,4ag 104
Aina Skar-Geir Aga G. Gundersen Bjerke Travbane 6 05/10 - 07 / 9 2160 27,5 42
V. Hop Aina Skar G. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 05 / 15 2140 26,0 101
Mørkblå m/lysgrått magefelt, reklame S. Løvvold Drammen Travbane - 28/8 - 02 / 12 2120 dg 25
6 2018: -7 -0 -2 -1 -1 -40 491 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Cornelius 2 Plass 40 491
3 år SVART H v.Åsajerven J. Gaustad Klosterskogen Travbane 16/9 - 20 / 3 2120 52,4 B
e. Hilderid v. Lome Elden J. Gaustad Klosterskogen Travbane 24/8 - 21 / 4 1720 58,3 B
Astrid Marie Gaustad /Trondheim
J. Gaustad
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl
7 2018: -14 -0 -2 -3 -6 -42 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solhøyulven 3 Plass 42 000
5 år MØRKBR V v.H.G. Balder
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel
Stall Frønes
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Farmen Viktor 4 Plass 0
4 år SVART V v.Alm Viktor B. Larsen Jarlsberg Travbane 11/11 - 20 / 5 2120 57,7 B
e. Jærvsøtuva v. Järvsöfaks (S) B. Larsen Jarlsberg Travbane 15/6 - 20 / 7 2120 dgpp r N
Ingar Hellingsrud-Linda Borgan
B. Larsen
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek
9 2018: -9 -4 -0 -0 -3 -425 960 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Voje Maren 5 Plass 425 960
3 år SVART HP v.Åsajerven H. Øverdal Klosterskogen Travbane 16/9 - 20 / 2 2120 46,4 B
e. Voje Spika v. Spikeld
Team Øverdal
L. Kolle Jan Kristian Øverdal (B)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
10 2018: -5 -1 -1 -0 -3 -31 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Aasvind 6 Plass 31 000
3 år MØRKBR H v.Saras Tofte O. Østre Jarlsberg Travbane 15/10 - 20 / 6 2120 47,4 B
e. Hovsjerka v. Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Jarlsberg Travbane 18/8 - 20 / 4 2120 47,7 B
Stall Aasvind
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame