<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
HULDRESØNNS LØP
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-10-12 Plass : 3-10-12

1 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -9 824 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Best Frøya 2100 1 Plass 9 824
3 år SVART HP v.Åsajerven A. Stensen Biri Travbane P 09/3 - 20 / 6 2120 42,1 P
e. Vår Frøya v. Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 06/10 - 22 / 3 2120 51,3 B
Team Toppen T. Wollebæk Biri Travbane 18/6 - 22 / 4 2120 00,6 B
A. Stensen Ola Engevold (B)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
2 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -5 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Il Philippa 2 Plass 5 500
6 år RØD HP v.Briskeby Philip Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 02/3 - 08 / 9 2100 37,0 272
e. Il Flora v. Slogum Bjørn K. Malmin Biri Travbane P 23/2 - 20 / 4 2100 39,2 P
Kristine Lier /Mysen O. Sagholen Momarken Travbane P 05/4 - 20 / 1 2140 41,1 g P
O. Østre Per Arvesen (A) P. Arvesen Bjerke Travbane N 18/11 - 21 / 2 2160 42,1 r N
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Kjenner Biri Travbane 28/11 - 21 / 5 2120 02,0 N
3 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -20 063 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Pi 3 Plass 20 063
5 år HVIT HP v.Bork Odin K. Ødegaard Jarlsberg Travbane P 16/3 - 20 / 7 2120 40,1 P
e. Vita Vinna v. Pål Even J. Gjerstad Momarken Travbane 17/11 - 22 / 3 2160 55,2 B
Lisa Smeby-Siri Borch O. Sagholen Momarken Travbane 08/9 - 22 / 8 2160 06,2 N
K. Ødegaard
blå m/rød bunn.
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vår Bajas 4 Plass 0
4 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 12/9 - 20 / 8 2120 42,0 P
e. Vårlill v. Elding P. Sem Drammen Travbane 29/5 - 21 / 3 1720 58,4 g B
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Drammen Travbane 10/5 - 21 / 1 1700 55,0 B
P. Sem
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skjeggejerven 5 Plass 0
5 år MØRKBR V v.Åsajerven O. Østre Jarlsberg Travbane - 02/3 - 08 / 11 2100 dg 269
e. Skjeggeblessa v. Braute K. Ødegaard Momarken Travbane P 13/2 - 20 / 4 2160 38,9 P
Anne Berit S. Johannessen-Wenche Kristine Jostad
Å. Tengsareid Anne Berit S. Johannessen (A)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjølstad Trollvilja 6 Plass 0
4 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 14/3 - 20 / 5 2160 39,2 P
e. Boklitrolla v. Troll Jahn
Kjersti Løvseth /Algarheim
O. Mikkelborg
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
7 2018: -4 -0 -1 -0 -3 -15 912 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Il 7 Plass 15 912
4 år SVART HP v.Bork Odin K. Johansen Momarken Travbane P 13/2 - 20 / 5 2160 38,8 P
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin E. Høitomt Momarken Travbane 12/7 - 23 / 5 2160 01,3 g B
Frode Larsen /Mysen P. Midtfjeld Momarken Travbane 05/7 - 22 / 4 2160 55,2 B
T. Solberg Frode Larsen
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Helmin Lykke 8 Plass 2 000
7 år MØRKBR HP v.Steinsvad Eld S. Helmen Biri Travbane 6 16/2 - 07 / 2 2100 37,4 132
e. Risendals Blesa v. Spang Best K. Mathisen Biri Travbane P 10/11 - 20 / 3 2120 38,6 P
Iver Helmen /Gran
S. Helmen
grønn m/brunt hestehode
9 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -10 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Ilja 9 Plass 10 000
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks Ø. Ruttenborg Jarlsberg Travbane 6 02/3 - 08 / 5 2100 37,8 g 391
e. Kor Vindi v. Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 23/2 - 20 / 1 2100 38,7 P
Heidi Raaen-Amund Raaen B. Steinseth Biri Travbane N 22/12 - 20 / 5 2120 42,3 rg N
Ø. Ruttenborg Heidi Raaen V. Hop Klosterskogen Travbane 15/9 - 22 / 5 1720 55,2 g B
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 03/9 - 22 / 11 2120 48,3 B
10 2018: -2 -0 -1 -1 -0 -12 368 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rive Ruska 10 Plass 12 368
4 år SVART HP v.Spikeld K. Ødegaard Momarken Travbane P 18/1 - 20 / 4 2140 37,8 P
e. Schumina v. Schuvar O. Østre Momarken Travbane 10/5 - 22 / 1 2140 55,0 B
Frank A. Skubberud-Wenche Skubberud O. Østre Momarken Travbane 03/5 - 22 / 1 2140 56,9 B
E. Høitomt Knut Arne Ødegaard (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
11 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -32 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alonso Jenta 11 Plass 32 500
3 år SVART HP v.Norheim Faksen B. Steinseth Drammen Travbane 8 18/3 - 08 / 4 2100 38,4 266
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden B. Steinseth Biri Travbane P 26/1 - 20 / 6 2100 40,4 P
Ole Tom Nyborg /Stange B. Steinseth Biri Travbane 29/9 - 21 / 3 2100 51,1 B
B. Steinseth Ole Tom Nyborg (B) B. Steinseth Biri Travbane 15/9 - 23 / 3 2100 52,7 B
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
12 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -3 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kringlers Tor 12 Plass 3 500
4 år SVART V v.Järvsöviking* (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 15/9 - 20 / 4 2120 39,3 P
e. Vikenmai v. Spang Best H. Skiaker Biri Travbane 09/9 - 21 / 7 2120 59,6 B
Elin Andersgård Helle-Terje Helle H. Skiaker Biri Travbane 02/9 - 23 / 2 2100 56,8 B
G. Austevoll Elin Andersgård Helle
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl