Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
MATPARKEN.NO-LØPET

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 25.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-11 Plass : 1-4-11

1 2018: -3 -3 -0 -0 -0 -40 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Sol Odin 2140 1 Plass 49 500
6 år BRUN H v.Bork Odin T. Erga Forus Travbane 1 13/3 - 08 / 7 2060 32,7 37
e. Troll Kosa v. Kos Knekten T. Erga Forus Travbane 5 07/11 - 07 / 2 2040 38,0 g 16
Annette Erga /Orre T. Erga Forus Travbane P 03/10 - 20 / 4 2060 36,1 P
T. Erga S. Wassberg Forus Travbane 4 20/9 - 07 / 6 2040 32,2 r 83
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl S. Wassberg Forus Travbane P 03/9 - 21 / 2 2060 36,0 P
2 2019: -7 -1 -2 -2 -1 -91 000 2018: -17 -2 -4 -2 -2 -128 000
Eikjærva 2 Plass 236 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Mikkelsen Forus Travbane 1 20/3 - 04 / 2 2040 31,6 44
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 25/2 - 09 / 3 2160 32,3 159
Alf Torfinn Skeie-Jonny Kongevold Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 08/2 - 08 / 2 2100 dg 168
Å. Tengsareid Arild Berås (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 10/12 - 07 / 2 2100 35,0 g 89
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Sørlandets Travpark P 03/12 - 21 / 6 2140 36,2 P
3 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2018: -11 -1 -0 -0 -3 -25 000
Sands Terna 3 Plass 57 900
8 år BRUN HP v.Særpefanten M. Gundersen Jarlsberg Travbane P 16/3 - 20 / 9 2120 39,9 P
e. Kleppan Sjura v. Braute M. Gundersen Jarlsberg Travbane 8 03/2 - 03 / 9 2120 36,6 g 185
Toril Haraldsen /Sandefjord M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 05 / 1 2100 40,8 g 80
M. Gundersen Toril Haraldsen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 23/12 - 08 / 6 2100 38,0 78
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 25/1 - 08 / 2 2100 g3 g 146
4 2019: -4 -0 -0 -2 -2 -17 500 2018: -15 -2 -5 -2 -6 -94 500
Sitje Rapp 4 Plass 132 000
6 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Klosterskogen Travbane P 08/2 - 20 / 1 2100 36,3 P
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 08 / 5 2120 34,3 g 139
Team Rapp J. Undem Sørlandets Travpark 6 26/6 - 02 / 4 2160 32,6 433
J. Undem Petter Hvistendahl J. Undem Jarlsberg Travbane 5 15/6 - 01 / 10 2140 33,7 98
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 2 26/5 - 03 / 2 2100 33,0 166
5 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000
Kolnes Anka 2160 1 Plass 51 000
8 år SVART HP v.Alm Viktor E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 11/3 - 07 / 2 2160 34,5 37
e. Engjenta v. Alm Hellin L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 08/3 - 07 / 2 2100 35,6 24
Remi Aasum /Oslo E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 19/11 - 07 / 6 2180 35,7 g 29
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Biri Travbane 3 15/9 - 03 / 10 2120 32,5 54
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 2 06/9 - 09 / 3 2140 32,1 27
6 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -17 000 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -26 000
Kleppan Tina 2 Plass 71 000
8 år BRUN HP v.Særpefanten V. Hop Klosterskogen Travbane - 06/1 - 01 / 6 2120 dg 201
e. Kleppan Turi v. Braute A. Frønes Jarlsberg Travbane 7 27/12 - 05 / 3 2100 34,4ag 314
Toril Haraldsen /Sandefjord A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 04 / 5 2120 33,8 g 523
A. Frønes Toril Haraldsen V. Hop Klosterskogen Travbane 4 04/12 - 07 / 8 2120 35,9 g 51
Mørkblå m/burg. ermer, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 01/12 - 07 / 2 2100 35,0 98
7 2019: -7 -1 -0 -0 -2 -26 000 2018: -22 -0 -2 -6 -9 -79 500
Kilestjerna 3 Plass 138 500
5 år MØRKBR HP v.Alm Taragon J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 05 / 4 2120 35,1 g 241
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Undem Sørlandets Travpark 3 11/2 - 04 / 1 2140 34,3 260
Stall 1.2.3. Kile E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 28/1 - 03 / 4 2180 33,5 88
J. Eriksen Åge Jan Kile E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 19/1 - 01 / 4 2100 32,8a 38
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 27/12 - 05 / 6 2100 34,2ag 86
8 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000
Ås Kvikken 4 Plass 41 000
7 år MØRKBR V v.Voje Faks H. Forberg Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 01 / 1 2100 33,1a 285
e. Hisli Stjerna v. Nordli Svarten H. Forberg Sørlandets Travpark 6 03/12 - 07 / 2 2160 32,9 602
Laila Olsen-Jack Ingebrigtsen P. Johannessen Sørlandets Travpark 6 19/11 - 07 / 7 2180 35,6 g 117
H. Forberg Laila Olsen P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 22/10 - 03 / 1 2140 32,9a 305
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 11/7 - 08 / 5 2160 34,3 134
9 2018: -12 -0 -1 -1 -5 -29 000 2017: -9 -1 -2 -1 -2 -34 000
Spang Barry 5 Plass 63 000
8 år BRUN V v.Lome Elden D. Dalen Sørlandets Travpark - 11/2 - 04 / 9 2160 dg 577
e. Spang Koso v. Kos Knekten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 02/2 - 04 / 6 2100 33,0a 94
Karianne Hasselgård-Vibeke Pedersen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 28/1 - 03 / 5 2180 33,7 49
D. Dalen Asbjørn Steen D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 06/1 - 01 / 3 2120 33,5 134
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 27/12 - 05 / 7 2100 34,5ag 47
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -1 -3 -4 -34 500
Kaptein Sabeltann 2180 1 Plass 99 000
10 år BRUN V v.Lome Kongen M. Solås Sørlandets Travpark 0 11/2 - 04 / 10 2160 35,3 521
e. Troll Rigela v. Frigg Mollyn M. Solås Sørlandets Travpark 8 17/12 - 02 / 14 2160 31,8 857
Nathalie Jåsund Pedersen /Brennåsen M. Solås Sørlandets Travpark 6 19/11 - 08 / 7 2140 33,4a 94
Ø. Tjomsland M. Solås Sørlandets Travpark 4 08/10 - 03 / 10 2180 30,8 466
mørkblå m/sølv reklame M. Solås Sørlandets Travpark P 23/9 - 20 / 2 2140 36,3 P
11 2019: -9 -2 -2 -1 -3 -66 000 2018: -16 -1 -3 -4 -5 -76 000
Lome Perla 2 Plass 200 500
6 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 11/3 - 04 / 1 2140 31,2 36
e. Lomevilja v. Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 7 24/2 - 04 / 1 2140 31,3 241
Ludvig Jensen /Tveit E. Høitomt Bjerke Travbane 4 15/11 - 01 / 8 2100 31,8a 118
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 26/10 - 04 / 4 2100 31,8 g 16
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 08/10 - 03 / 11 2180 30,1 115