<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:37 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 3-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -7 -1 -2 -0 -0 -33 824 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Star's Gift 2140 1 Plass 33 824
4 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) D. Dalen Drammen Travbane 11/10 - 21 / 1 1700 dgpp N
e. Free Gift (S) v. Gift Box* (US) D. Dalen Drammen Travbane 13/9 - 20 / 3 1700 32,4 B
Jan-Arne Raab /Greåker
V. Hop Jan-Arne Raab (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -9 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Donatell Viking R.R. 2 Plass 9 000
4 år BRUN H v.Donato Hanover* (US) S. Weberg Momarken Travbane 06/8 - 20 / 1 2140 29,5 B
e. Kybele Face (S) v. Viking Kronos* (IT)
Frode Axelsson- Alpha Finans & Eiendom Invest AS
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
3 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -6 491 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lily Bourbon 3 Plass 6 491
3 år MELL.BR. HP v.Coktail Jet (FR) P. Midtfjeld Momarken Travbane 20/6 - 22 / 3 2140 26,4 B
e. Light of Day (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) C. Antonsen Momarken Travbane 13/6 - 22 / 2 2140 33,3 g B
Stall Lily Bourbon
O. Reime Gøran Antonsen (T)
blå m/svart ermstr, sv/gul reklame
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bianchi 4 Plass 0
5 år MØRKBR HP v.Banker Hall* (US) J. Gaustad Bjerke Travbane - 12/8 - 20 / 6 1660 dgpp N
e. Biondi v. Smasher* (US)
Janet Tøen /Oslo
H. Storås
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl
5 2018: -6 -0 -0 -3 -1 -21 790 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Quitebeauty* (S) 5 Plass 21 790
4 år BRUN V v.Quite Easy (US) C. Sjøstrøm Solvalla N 06/9 - 15 / 5 2140 22,5 N
e. Beauty World* (S) v. Kadabra* (US)
Sverige
A. Eggen
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Foxy Salt 6 Plass 491
4 år BRUN HP v.Cantab Hall (US) G. Antonsen Momarken Travbane P 28/11 - 20 / 2 2140 23,3 P
e. Olympien (US) v. Enjoy Lavec* (S)
Ragnar Mellemstrand /Nærbø
G. Antonsen
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame
7 2018: -6 -2 -0 -0 -2 -40 403 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
On Track Paul (S) 7 Plass 40 403
3 år BRUN H v.Timoko* (FR)
e. Devi di Jesolo (IT) v. Pine Chip* (US)
4 Glade Gutter + 1 Gammal Kjerring.
M. Pedersen
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl.
8 2018: -4 -1 -1 -0 -0 -21 824 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kaffelars 2160 1 Plass 21 824
5 år BRUN V v.Wik Stjernen O. Østre Biri Travbane - 25/8 - 08 / 4 2100 dg 56
e. Jensi v. Elding S. Eilefsen Bjerke Travbane P 04/1 - 20 / 2 2160 35,3 P
Lise Nicoline Hartviksen /Slattum A. Wolden Bjerke Travbane P 29/7 - 22 / 10 2160 47,1 P
O. Østre A. Wolden Bjerke Travbane 24/6 - 20 / 7 1660 53,0 g B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Wolden Bjerke Travbane 10/6 - 20 / 11 1680 47,6 B
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nebbenes Viking 2 Plass 0
3 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) K. Brenden Momarken Travbane 13/6 - 22 / 6 2160 55,0 g B
e. Nebbenes Donna v. Elding K. Brenden Bjerke Travbane 07/6 - 20 / 3 1660 54,7 B
Jan Helge Nebbenes /Blaker
H. Holm
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
10 2018: -5 -4 -1 -0 -0 -98 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bossum Faksen 3 Plass 248 666
8 år MØRKBR H v.Voje Faks O. Kjenner Drammen Travbane 0 02/5 - 08 / 9 2120 br g 23
e. Fjell Lappa v. Pål Even J. Mjølnerød Färjestad 1 14/3 - 05 / 8 2180 28,4 12
Ole-Jonny Hansen /Manstad J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 02/3 - 04 / 7 2100 28,9a 31
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 09/2 - 06 / 2 2140 30,9a 29
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 19/1 - 07 / 5 2140 br ag 15
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vesle Orla 4 Plass 0
4 år SVARTBRUN HP v.Dotterud Teddy A. Nilsen Leangen Travbane 13/6 - 20 / 7 1660 54,1 B
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) A. Nilsen Leangen Travbane 06/6 - 21 / 6 1660 52,8 g B
Ola Husby /Fannrem
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T)
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek