<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:35 V5-5
BELLE DILLONS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 35.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-9-10 Plass : 7-9-10

1 2018: -7 -0 -0 -1 -2 -10 500 2017: -7 -1 -0 -1 -2 -22 000
Mamie's Music 2100 1 Plass 35 500
6 år BRUN HP v.Boardwalk Hall* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 14/2 - 01 / 7 2100 18,5a 377
e. Mamie's Lucia v. Active Bowler (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 08/2 - 07 / 4 2100 18,5a 182
Berit Tveter Alm /Gjøvik Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 25/1 - 05 / 8 2100 21,9ag 61
D. Dalen Veslemøy Tveter Alm D. Dalen Bjerke Travbane 0 06/11 - 03 / 6 2100 18,4a 116
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 02 / 8 2100 17,6a 121
2 2018: -14 -5 -0 -1 -4 -105 500 2017: -4 -0 -3 -0 -0 -24 000
Pearl Street 2 Plass 129 500
4 år MØRKBR HP v.Quite Easy (US) A. Stensen Bjerke Travbane 2 28/12 - 08 / 1 2100 19,3a 30
e. Västerbo Mudcake (S) v. Infant Du Bossis* (FR) A. Stensen Drammen Travbane 2 20/12 - 01 / 6 2100 18,8a 46
Stall Bacalao A. Stensen Bjerke Travbane 0 06/12 - 10 / 1 2140 21,7 g 31
A. Stensen Sigbjørn Kolnes (T) T. Solberg Bjerke Travbane 2 22/11 - 09 / 7 2140 18,9 164
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane P 27/9 - 21 / 3 2140 23,2 g P
3 2018: -8 -0 -1 -1 -3 -23 000 2017: -8 -1 -0 -0 -2 -18 000
K.N. Lindys Sunshine 3 Plass 41 000
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 08/3 - 06 / 3 2100 18,6a 57
e. Lindy Tibur v. Soir Des Tibur E. Høitomt Biri Travbane 4 23/2 - 07 / 2 2100 18,7a 34
Bente Storvik /Ottestad E. Høitomt Bjerke Travbane 3 15/2 - 06 / 10 2100 18,4a 122
E. Høitomt Geir Kihle (T) V. Hop Biri Travbane 0 24/11 - 07 / 13 2120 19,4 303
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Steinseth Biri Travbane 0 11/8 - 07 / 2 2100 17,7a 309
4 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -13 000 2017: -9 -1 -0 -0 -4 -21 000
Jasmin Sund (S) 4 Plass 38 000
5 år BRUN HP v.Pastor Stephen (US) A. Valstad Biri Travbane 5 23/2 - 07 / 3 2100 19,0a 128
e. Kronprinsessa Sund* (S) v. Sugarcane Hanover* (US) A. Valstad Momarken Travbane 4 13/2 - 08 / 5 2140 18,6a 587
Stall Bergsund AS /Hønefoss A. Valstad Momarken Travbane 4 06/2 - 07 / 5 2140 19,3a 179
A. Hagmann Torgeir Hagmann (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 08/10 - 07 / 5 2160 20,7 16
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Rasmussen Momarken Travbane 6 28/9 - 02 / 11 2140 18,3a 739
5 2018: -8 -1 -0 -2 -3 -36 500 2017: -10 -0 -1 -1 -5 -22 253
By Far Thetoughest (S) 5 Plass 62 438
8 år MØRKBR HP v.Rite On Line (US) J. Rasmussen Bjerke Travbane 3 08/3 - 06 / 6 2100 18,7a 318
e. Sophie T. (S) v. Crown Sweep (US) Å. Tengsareid Biri Travbane 5 15/12 - 07 / 3 2100 21,6a 47
Aina Skiaker-Martine C. Næss Gryttenholm E. Knutsson SVERIGE - 10/7 - 02 / 2 2100 dg g 432
J. Rasmussen Glenn Kramer Stenberg (T) S. Smedeby Solvalla - 30/4 - 03 / 4 2140 br g 45
blå m/bred gul v-formet stolpe S. Adolfsson Axevalla 3 21/3 - 02 / 5 2140 20,6 g 73
6 2018: -16 -0 -4 -1 -3 -46 500 2017: -4 -1 -0 -0 -1 -15 000
Remana 6 Plass 61 500
4 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) H. Storås Bjerke Travbane 4 01/3 - 06 / 3 2100 17,8a 142
e. Manita v. Tom Pedro H. Storås Bjerke Travbane - 07/2 - 01 / 10 2160 dg 59
Knut Ekeberg-Anne Lise Ekeberg K. Johansen Bjerke Travbane - 25/1 - 05 / 6 2100 g5 ag 49
H. Storås K. Johansen Bjerke Travbane 4 11/1 - 07 / 9 2100 18,0a 80
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl H. Storås Bjerke Travbane - 28/12 - 08 / 5 2100 dg a 36
7 2018: -12 -3 -2 -3 -1 -100 507 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Winning Mistress 7 Plass 100 507
4 år MØRKBR HP v.Orlando Vici (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 07/3 - 01 / 6 2140 19,0 15
e. Way Va Bene v. Broadway Hall (US) Å. Tengsareid Färjestad 3 26/2 - 01 / 5 2140 17,9 23
Tom Forkerud /Skotterud Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 07/2 - 20 / 5 2140 19,1 P
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
8 2018: -16 -1 -4 -0 -3 -60 542 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Sugar Dream 8 Plass 60 542
4 år MELL.BR. HP v.Sugar Fine Photo H. Tvedt Jarlsberg Travbane 1 02/3 - 07 / 8 2100 20,6a 74
e. Secret Dream v. Dream Vacation* (US) H. Tvedt Momarken Travbane 7 13/2 - 08 / 1 2140 18,8a 311
Arne Steen /Askim H. Tvedt Bjerke Travbane 2 31/1 - 02 / 6 2140 21,0 54
H. Tvedt Atle Garseg (B) H. Tvedt Bjerke Travbane 6 10/1 - 10 / 1 2140 20,0 343
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek D. Dalen Biri Travbane 0 24/11 - 07 / 4 2100 22,9 498
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -7 172
Lullaby S.I.R.* (S) 9 Plass 7 172
4 år BRUN HP v.Order By Fax (S) K. Widell Solvalla - 29/12 - 07 / 11 2140 dg g 372
e. Satindoll S.I.R. (S) v. Coktail Jet (FR) C. Jepson Färjestad 8 18/12 - 06 / 10 2140 17,9a 482
Sverige M. Jakobsson Färjestad - 04/12 - 01 / 5 2140 br ag 53
T. Solberg Anna Björlin M. Larsson Färjestad 6 13/11 - 02 / 5 2140 17,9ag 58
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Widell Åby 6 06/11 - 07 / 6 2140 17,9a 131
10 2018: -17 -0 -0 -3 -9 -44 000 2017: -8 -0 -1 -0 -3 -18 500
Sparkling 10 Plass 62 500
4 år MØRKBR HP v.Viking Frecel G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 11/3 - 02 / 1 2140 br ag 166
e. Inanui As (IT) v. Toss Out* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 0 28/2 - 02 / 5 2100 17,9a 175
Lovise Mohaugen /Passebekk L. Kolle Bjerke Travbane 5 15/2 - 05 / 3 2100 18,9a 232
L. Kolle Lovise Mohaugen L. Kolle Bjerke Travbane 6 07/2 - 01 / 8 2160 20,0 86
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Johansen Momarken Travbane 5 24/10 - 07 / 10 2140 18,6a 141