<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
CHAMPION TEMPO-LØPET
CHAMPION TEMPO-LØPET
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 750.001 kr.
For 3-15-årige høyest 1.250.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-13-12 Plass : 3-13-12

1 2018: -14 -2 -1 -2 -4 -94 500 2017: -17 -4 -3 -2 -4 -504 238
Bokli Teddy 2140 1 Plass 678 238
5 år SVART H v.Dotterud Teddy G. Flåten Momarken Travbane 6 06/3 - 04 / 4 2140 27,9 104
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 2 28/2 - 08 / 2 2100 27,0a 203
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Biri Travbane 5 23/2 - 03 / 3 2120 26,6 407
L. Kolle Geir Flåten (T) G. Flåten Forus Travbane 0 10/2 - 06 / 5 2040 28,3ag 381
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 02/2 - 05 / 7 1609 25,8a 213
2 2018: -9 -2 -2 -2 -2 -260 000 2017: -12 -3 -3 -1 -2 -381 000
Troll Solen 2 Plass 848 200
5 år MØRKBR H v.Voje Faks M. Gundersen Bergen Travpark 3 10/3 - 06 / 3 1600 25,4a 40
e. Troll Spika v. Spikeld M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 17/2 - 09 / 15 2620 28,0 61
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Forus Travbane 4 10/2 - 06 / 7 2040 26,4a 29
M. Gundersen Frode Hamre (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 24/1 - 06 / 3 1609 26,6a 19
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 13/1 - 09 / 11 2100 26,8a 31
3 2018: -7 -3 -1 -0 -2 -112 000 2017: -13 -2 -2 -0 -4 -97 000
Stensvik Martin 3 Plass 640 170
8 år MØRKBR V v.Moe Odin B. Steinseth Momarken Travbane 0 06/3 - 04 / 3 2140 28,3 g 21
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Bjerke Travbane 1 28/2 - 08 / 9 2100 26,9a 40
Erik Løkken /Raufoss B. Steinseth Bjerke Travbane 2 14/2 - 03 / 3 2100 25,2a 130
B. Steinseth Erik Løkken B. Steinseth Bjerke Travbane 1 31/1 - 07 / 5 1609 24,7a 88
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 06/12 - 09 / 3 2160 br 170
4 2018: -8 -0 -0 -1 -5 -28 000 2017: -16 -3 -2 -3 -4 -151 000
Dag Støvar 4 Plass 578 000
9 år SVART V v.Eldfaksen* (S) K. Johansen Biri Travbane 5 09/3 - 06 / 4 2100 26,2a 41
e. Dagstøva v. Slogum Bjørn K. Johansen Biri Travbane 4 23/2 - 03 / 7 2120 26,5 163
Børge Wold /Lena K. Johansen Biri Travbane 4 16/2 - 01 / 5 1609 24,9a 110
K. Johansen Børge Wold K. Johansen Bjerke Travbane 6 20/1 - 06 / 8 2100 27,0a 322
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 0 10/1 - 09 / 8 2100 28,4a 156
5 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -17 000 2017: -21 -3 -3 -1 -6 -180 000
Jærvinn S.K. 5 Plass 570 548
8 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) V. Hop Momarken Travbane 2 06/3 - 04 / 2 2140 27,6 100
e. Spikelin v. Spikeld O. Østre Biri Travbane 0 23/2 - 03 / 2 2120 26,7 150
Per Olav Kristiansen /Raufoss E. Høitomt Bjerke Travbane 0 16/12 - 10 / 5 2100 27,5a 263
V. Hop Per Olav Kristiansen V. Hop Leangen Travbane 1 02/12 - 10 / 6 1640 29,7a 60
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 4 21/11 - 05 / 3 1640 26,2ag 195
6 2018: -8 -0 -0 -1 -4 -29 000 2017: -19 -7 -3 -0 -5 -369 399
Villas Cato 6 Plass 638 599
6 år SVART H v.Moe Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 09 / 8 2620 28,7 148
e. Vintervilla v. Prins Vinter Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 10/1 - 09 / 4 2100 dg a 22
Jon B. Gjønnes /Fannrem Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 27/12 - 04 / 10 2100 36,1a 30
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Leangen Travbane 5 02/12 - 10 / 11 1640 31,1ag 18
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 21/11 - 05 / 10 1640 25,9a 45
7 2018: -5 -0 -1 -2 -0 -24 000 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 7 Plass 752 000
10 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Bjerke Travbane 3 28/2 - 08 / 10 2100 27,1a 173
e. Steana v. Helmin Rigel Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 24/10 - 05 / 14 2160 27,1 195
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals P. Kals Sørlandets Travpark 6 08/10 - 05 / 8 1609 24,9a 241
P. Kals Vilde M. Kals (A) P. Kals Bjerke Travbane 0 09/9 - 06 / 7 2100 29,5a 376
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Sørlandets Travpark 2 26/8 - 10 / 10 2160 25,1 288
8 2018: -9 -1 -2 -0 -2 -90 491 2017: -20 -4 -2 -4 -5 -477 961
Horgen Lynet 8 Plass 617 452
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) B. Goop Solvalla 0 24/2 - 10 / 10 2640 27,3 g 73
e. Horgen Lykke v. Moe Odin Å. Tengsareid Biri Travbane 2 03/2 - 03 / 6 1620 25,4 65
Stall Fire Kompiser Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 16/12 - 10 / 2 2100 25,4a 190
G. Gundersen Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 06/12 - 09 / 10 2160 28,3 g 35
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer J. Blekkan Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 08 / 11 2140 28,6 138
9 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 403 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Svarten 9 Plass 591 295
10 år SVART H v.Järvsöfaks (S) K. Widell Östersund 5 11/3 - 10 / 7 2140 27,1a 369
e. Ylblesa v. Pajaprins E. Kristiansen Leangen Travbane 0 02/12 - 10 / 8 1640 31,8a 143
Hilde Solbakken-Sven-Tore Jacobsen J. Østman Östersund 0 29/8 - 08 / 15 2680 27,9 129
T. Solberg Hilde Solbakken J. Østman Östersund 2 07/10 - 06 / 6 2160 25,6 39
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 17/9 - 10 / 6 2100 25,0ag 112
10 2018: -8 -1 -1 -0 -3 -52 000 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -84 500
Bravo Turbo 10 Plass 654 545
14 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) T. Lindbak Biri Travbane 2 09/3 - 06 / 6 2100 26,1a 150
e. Åmli Riga v. Alm Rigel T. Lindbak Bjerke Travbane 5 28/2 - 08 / 4 2100 27,2a 167
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 0 23/2 - 03 / 4 2120 26,7 234
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 6 03/2 - 03 / 11 1620 26,5 143
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Bjerke Travbane 6 24/1 - 06 / 1 1609 27,3a 62
11 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -23 045 2017: -24 -2 -4 -2 -9 -208 624
Arvesølv 11 Plass 715 488
6 år SVART HP v.Alm Viktor E. Høitomt Biri Travbane 0 09/3 - 06 / 9 2100 27,0a 54
e. Frøen Oda v. Moe Odin O. Østre Drammen Travbane 0 03/3 - 03 / 10 2140 28,0 535
Merete Viksås /Roa O. Østre Bjerke Travbane 6 24/2 - 06 / 11 2180 26,3 302
O. Østre Merete Viksås O. Østre Bjerke Travbane 4 07/2 - 03 / 7 2140 26,9 72
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 4 24/1 - 06 / 8 1609 27,1a 281
12 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 500 2017: -19 -1 -4 -3 -5 -242 358
Bilbo B.S.* (S) 12 Plass 721 602
8 år SVARTBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Momarken Travbane 4 06/3 - 04 / 10 2160 27,0 g 157
e. Opp Dolly* (S) v. Dalar D. Aarum Romme - 01/12 - 06 / 3 2140 dg ag 145
Sverige M. Andersson Romme 4 24/11 - 04 / 14 2180 27,7 112
G. Austevoll Mats Andersson (T) J. Kontio Bergsåker 0 04/11 - 07 / 15 2180 27,4 g 152
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Aarum Romme 0 13/10 - 06 / 9 1640 27,1ag 80
13 2018: -13 -0 -3 -1 -5 -105 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 2160 1 Plass 1 155 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Flåten Momarken Travbane 4 17/3 - 08 / 8 2140 24,9 138
e. Mille v. Spang Best L. Kolle Bjerke Travbane 5 07/3 - 04 / 4 1609 24,8a 326
Jørgen Wik /Skjeberg G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 06 / 7 2100 27,2ag 278
G. Flåten G. Flåten Forus Travbane 0 10/2 - 08 / 9 2060 25,2 800
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 22/1 - 01 / 8 2160 29,1 45
14 2018: -12 -0 -0 -2 -4 -39 166 2017: -22 -2 -1 -1 -7 -254 077
Finnskog Fokus 2 Plass 1 188 023
11 år BRUN V v.Spikeld T. Jansson Romme 6 09/3 - 04 / 4 2140 24,4a 370
e. Silje Spretta v. Pajaprins B. Goop Åby 3 03/2 - 03 / 11 2180 25,3 184
Gunnar Kværne /Sem G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 09 / 7 2100 28,0a 395
H. Tvedt Gunnar Kværne G. Austevoll Momarken Travbane 0 29/12 - 06 / 4 1640 25,9 150
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek G. Austevoll Bjerke Travbane 6 20/12 - 07 / 4 1609 24,1a 510