<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
GELMINS LØP

Kaldblods 2600 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 185.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-9 Plass : 7-6-9

1 2018: -14 -3 -2 -2 -3 -154 500 2017: -7 -3 -0 -1 -2 -90 000
Moe Tyr 2600 1 Plass 244 500
4 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 17/2 - 04 / 7 1609 27,7a 26
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Bjerke Travbane 1 31/1 - 09 / 6 2140 29,5 34
Tor-Martin Moe /Sundebru E. Høitomt Bjerke Travbane 5 24/1 - 05 / 4 2100 32,4ag 18
E. Høitomt Tor-Martin Moe E. Høitomt Momarken Travbane 3 29/12 - 04 / 9 2160 30,2 28
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Mikkelsen Bjerke Travbane 10 10/9 - 06 / 7 2100 28,3ag 189
2 2018: -14 -1 -3 -1 -4 -100 787 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000
T.B.'s Trøllgutt 2 Plass 271 722
6 år BRUN H v.Feseth Lynet A. Stensen Biri Travbane 3 02/4 - 06 / 7 2100 26,5a 102
e. Nordby Katla v. Spang Best O. Østre Jarlsberg Travbane - 26/11 - 05 / 6 2120 dg 156
Stall Trøllgutt O. Østre Biri Travbane 3 05/11 - 03 / 1 2100 27,8 64
A. Stensen Anders Lundstrøm Wolden (T) O. Østre Leangen Travbane 2 29/10 - 03 / 7 2140 30,9 19
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam O. Østre Bergsåker 3 23/9 - 08 / 2 2640 28,4 g 26
3 2018: -9 -0 -1 -1 -1 -29 500 2017: -17 -3 -1 -2 -5 -96 000
Leikur 3 Plass 156 700
7 år MØRKBR V v.Voje Faks C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 4 08/3 - 05 / 2 1700 30,4a 61
e. Schuma v. Schuvar C. Engebråthen Sørlandets Travpark 0 25/2 - 06 / 5 2140 29,4a 140
Jan Pettersen /Stokke C. Engebråthen Biri Travbane 2 03/2 - 07 / 4 1609 27,4a 559
J. Pettersen Connie Engebråthen (T) J. Pettersen Momarken Travbane 3 23/1 - 05 / 7 2140 30,0a 123
grønn m/rød firkløver C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 05 / 9 2100 30,3 538
4 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -17 -2 -4 -5 -5 -122 000
Rappalma 4 Plass 163 500
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor E. Høitomt Sørlandets Travpark 10 11/3 - 06 / 13 2180 29,2 542
e. Rappeldi v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark - 28/1 - 05 / 4 1640 dg 127
Arne Sagedal-Jon K. Mykland K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 05 / 2 2100 30,9 g 310
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 17/12 - 03 / 7 2140 30,5ag 36
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 10/12 - 05 / 11 2100 28,0a 264
5 2018: -17 -4 -6 -2 -5 -343 550 2017: -6 -4 -0 -0 -2 -95 054
Mine 5 Plass 438 604
5 år SVART HP v.Lome Elden D. Dalen Drammen Travbane 2 03/3 - 07 / 11 2100 29,6a 34
e. Minti v. Minpil D. Dalen Biri Travbane 1 23/2 - 01 / 1 2100 28,2a 37
Hovel Helmen /Gran O. Lindqvist Bollnäs 6 28/1 - 04 / 3 2140 30,2ag 24
D. Dalen Hovel Helmen (A) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 06/1 - 05 / 4 2100 30,4a 67
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Leangen Travbane 4 02/12 - 08 / 3 2140 37,1 21
6 2018: -14 -3 -2 -1 -4 -127 500 2017: -17 -4 -0 -0 -7 -103 000
Tangen Elvira 6 Plass 238 500
5 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 3 11/3 - 06 / 8 2160 29,1 g 143
e. Tangen Tina v. Elding Ø. Tjomsland Drammen Travbane - 03/3 - 07 / 8 2100 g4 ag 112
Hesteeiere.no - Tangen Elvira Ø. Tjomsland Bjerke Travbane - 24/2 - 04 / 2 2160 dg 133
Å. Tengsareid Øystein Tjomsland (T) E. Bolme Sørlandets Travpark 4 28/1 - 02 / 7 2160 31,6 g 56
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 13/1 - 01 / 6 2140 29,6 71
7 2018: -20 -8 -1 -0 -6 -279 261 2017: -17 -1 -3 -1 -5 -91 953
Mjølner Zorro 7 Plass 398 658
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 06/3 - 06 / 2 2140 29,3a 35
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Färjestad 4 26/2 - 06 / 9 2160 29,0 g 60
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 23/1 - 05 / 11 2140 29,7a 23
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 09/1 - 07 / 8 2140 30,6a 31
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Färjestad 6 01/1 - 04 / 5 2140 31,3 g 37
8 2018: -12 -1 -0 -2 -4 -52 000 2017: -28 -1 -3 -3 -13 -92 000
Tyri Troll 8 Plass 154 000
6 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Bergen Travpark 4 10/3 - 04 / 8 2120 30,6 219
e. Tyrivinna v. Braute V. Hop Drammen Travbane 6 03/3 - 05 / 15 2120 30,5 g 189
Trond Søhoel Jensen /Hokksund M. Gundersen Bjerke Travbane 1 21/2 - 03 / 10 2100 29,1a 46
V. Hop Trond Søhoel Jensen (T) K. Ødegaard Momarken Travbane 6 13/2 - 03 / 9 2140 30,6a 214
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Ødegaard Momarken Travbane 0 06/2 - 06 / 9 1640 31,0ag 138
9 2018: -16 -3 -3 -4 -4 -245 166 2017: -7 -0 -1 -2 -2 -42 121
Battimo 9 Plass 385 285
5 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy C. Kjenner Bjerke Travbane 3 07/3 - 05 / 6 2100 28,6a 86
e. Modena v. Moe Odin C. Kjenner Färjestad 2 26/2 - 06 / 7 2160 28,7 173
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 31/1 - 09 / 11 2160 29,6 128
C. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) C. Kjenner Bjerke Travbane 2 24/1 - 08 / 12 2100 31,0a 332
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Momarken Travbane 3 09/1 - 01 / 2 2140 30,6a 38
10 2018: -17 -4 -2 -0 -2 -135 500 2017: -4 -2 -1 -0 -1 -35 000
Thale 10 Plass 172 500
5 år SVART HP v.Bork Odin H. Holm Drammen Travbane 0 03/3 - 07 / 10 2100 31,6ag 51
e. Tora Stjerna v. Spikeld H. Holm Bjerke Travbane 2 24/2 - 04 / 5 2160 29,2 42
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus H. Holm Biri Travbane 1 03/2 - 05 / 2 2100 31,4 17
H. Holm Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 24/1 - 03 / 10 1640 31,2 16
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 1 12/1 - 07 / 2 2100 29,2 16
11 2018: -12 -3 -1 -1 -4 -78 500 2017: -21 -1 -0 -0 -7 -35 000
Løve Lomen 11 Plass 204 000
7 år BRUN V v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 4 07/3 - 05 / 2 2100 29,0ag 208
e. Løve Jerka v. Auvin (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 6 25/2 - 06 / 10 2140 29,2a 175
Thomas Simonsen /Vear L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 08/2 - 04 / 12 2100 32,0a 176
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) I. Lamvik Klosterskogen Travbane 1 29/1 - 07 / 5 2100 33,5 793
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 6 23/1 - 05 / 9 2140 32,1ag 199
12 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 12 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin L. Kolle Drammen Travbane 5 03/3 - 07 / 9 2100 30,0a 160
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 02/2 - 03 / 1 1609 30,0ag 27
Stall Bilbo G. Flåten Bjerke Travbane 1 04/1 - 05 / 4 1609 29,5a 44
M. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Flåten Drammen Travbane 4 20/12 - 02 / 5 2100 30,0a 175
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Flåten Momarken Travbane 0 12/12 - 07 / 10 2160 35,6 g 86