<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
ELNORAS LØP

Kaldblods 1640 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-8 Plass : 3-6-8

1 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -17 -2 -1 -1 -7 -69 500
Hafell Storm 1640 1 Plass 76 500
6 år BRUN H v.Moe Odin E. Gravdal Drammen Travbane 0 03/3 - 01 / 9 2140 33,3 101
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars H. Eggen Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 02 / 6 2100 37,6ar 141
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 14 2160 br 240
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 0 16/8 - 04 / 12 2160 33,4 73
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 3 26/7 - 02 / 8 2140 30,7 g 91
2 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -10 368 2017: -16 -0 -2 -3 -7 -47 499
Gull Tora* 2 Plass 65 867
7 år BRUN HP v.Særpefanten O. Østre Bjerke Travbane 0 15/3 - 05 / 2 2100 br a 492
e. Frøy Perla v. Krembest O. Østre Bjerke Travbane 0 07/3 - 09 / 4 1640 33,5 g 212
Sverige O. Østre Momarken Travbane 6 13/2 - 07 / 1 2140 32,9a 267
O. Østre Jan-Arne Raab (T) O. Østre Bjerke Travbane 0 09/2 - 01 / 1 2140 33,2 g 158
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Karlsen Forus Travbane 0 28/11 - 05 / 9 2040 32,3a 991
3 2018: -17 -1 -1 -1 -7 -53 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 3 Plass 99 500
7 år SVART V v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 4 07/3 - 09 / 2 1640 31,8 138
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn D. Dalen Biri Travbane 4 23/2 - 05 / 7 2100 31,0a 559
Anne-Lise Enger /Reinsvoll T. Lindbak Momarken Travbane 8 13/2 - 07 / 4 2140 33,2a 127
D. Dalen Trond Lindbak (T) T. Lindbak Bjerke Travbane - 31/1 - 10 / 9 2160 dg 328
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Lindbak Bjerke Travbane 4 17/1 - 10 / 8 2160 30,2 402
4 2018: -11 -0 -0 -1 -3 -14 000 2017: -18 -1 -1 -1 -10 -52 500
Lustra Hera 4 Plass 75 500
6 år SVART HP v.Lome Elden G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 11/3 - 04 / 2 2140 32,0 324
e. Lannem Stjerna v. Braute G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 25/2 - 04 / 5 2140 34,2a 376
Kari Anne Knutsen /Birkeland T. Solberg Bjerke Travbane 0 22/11 - 05 / 13 2160 32,8 134
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) C. Olsen Bergen Travpark 6 12/10 - 04 / 5 2100 32,0 241
Mørkblå med gul reklame/bånd R. Wiig Bergen Travpark 8 05/10 - 03 / 14 2120 32,7 134
5 2018: -16 -0 -0 -1 -10 -37 000 2017: -25 -0 -2 -1 -8 -38 000
Lørdagsgodt 5 Plass 88 500
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Momarken Travbane 6 06/3 - 02 / 8 2140 30,8a 777
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 13/2 - 07 / 9 2140 32,8a 208
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 8 06/2 - 04 / 5 2140 33,7 g 921
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 6 23/1 - 03 / 10 2160 32,7 673
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 18/1 - 07 / 2 2140 31,8a 425
6 2018: -9 -1 -2 -1 -1 -52 472 2017: -14 -1 -1 -3 -8 -54 000
Rinde Rutha 6 Plass 110 472
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Biri Travbane 0 23/2 - 05 / 10 2100 31,2a 427
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Bjerke Travbane 5 15/2 - 07 / 11 2100 32,1a 471
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/2 - 10 / 1 1640 31,0 72
G. Austevoll G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 03 / 8 1609 30,5a 112
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 4 05/12 - 03 / 6 2120 31,1 71
7 2018: -17 -1 -2 -1 -6 -67 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 7 Plass 107 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling H. Eggen Bjerke Travbane 0 15/3 - 05 / 8 2100 35,4a 522
e. Løng Pia v. Dublan H. Eggen Drammen Travbane 0 03/3 - 01 / 10 2140 33,3 86
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Momarken Travbane 4 22/2 - 06 / 10 2140 32,7a 183
H. Eggen Eivind Gravdal (T) H. Eggen Bjerke Travbane 0 15/2 - 07 / 1 2100 32,9ag 181
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Jarlsberg Travbane 2 02/2 - 04 / 7 2100 32,5a 399
8 2018: -5 -1 -3 -1 -0 -40 000 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -15 500
Bleke Gnisten 8 Plass 104 122
5 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Drammen Travbane 0 07/9 - 04 / 10 2100 32,4a 114
e. Neastjerna v. Spang Best T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 16/8 - 04 / 11 2160 31,7 45
Stall Gnisten T. Wollebæk Drammen Travbane - 31/7 - 04 / 6 2100 dg a 170
E. Høitomt Geir Kihle (T) T. Wollebæk Biri Travbane - 30/6 - 05 / 12 2120 dg 70
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Wollebæk Biri Travbane 5 14/6 - 03 / 11 2100 29,0a 95
9 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -20 -0 -0 -0 -9 -28 000
Særheims Jerka 9 Plass 59 000
7 år BRUNSVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 07/3 - 09 / 5 1640 32,8 g 305
e. Særheims Hege v. Buås Svarten K. Ødegaard Biri Travbane 0 03/2 - 01 / 10 2140 36,5 g 78
Bjørn Sandbekkbråten-Bente Sandbekkbråten K. Ødegaard Momarken Travbane 7 23/1 - 03 / 4 2140 34,4 g 403
K. Ødegaard K. Ødegaard Sørlandets Travpark 0 14/1 - 02 / 3 2140 33,9 g 942
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 3 06/1 - 01 / 4 2120 34,0 g 330