<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2
ULVINNIS LØP
SPORTRAPP GRUNNLAG - DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 133.001 - 290.000 kr med høyest 700 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-9-4 Plass : 8-9-4

1 2018: -9 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -10 -0 -0 -1 -2 -14 500
Dag Silja 2100 1 Plass 137 500
10 år SVART HP v.Fakse* (S) R. Aarlie Bjerke Travbane 3 01/3 - 05 / 8 1609 28,8a 940
e. Dag Terna v. Elding R. Aarlie Biri Travbane 0 23/2 - 01 / 10 2100 29,8ag 1048
Åge Karlsen-Eli Karlsen R. Aarlie Biri Travbane 0 16/2 - 06 / 6 2100 30,1a 273
R. Aarlie Beathe Karlsen R. Aarlie Bjerke Travbane - 09/2 - 07 / 3 1609 dg a 661
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Momarken Travbane 0 23/1 - 05 / 4 2140 33,0ag 503
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -11 -5 -1 -1 -3 -101 000
Tangen Trym 2 Plass 145 852
7 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 08/3 - 05 / 4 1700 30,5a 345
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk L. Kolle Sørlandets Travpark 0 28/1 - 02 / 5 2160 32,8 22
Tor Birger Krageboen /Tveit L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/9 - 05 / 2 2100 28,9a 167
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Momarken Travbane 7 05/8 - 05 / 8 2140 27,9 505
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 26/6 - 02 / 6 2100 29,0 31
3 2018: -9 -0 -2 -3 -4 -58 073 2017: -11 -2 -3 -0 -4 -85 778
Adelinn 3 Plass 170 851
5 år BRUN HP v.Voje Faks L. Trudvang Drammen Travbane 4 03/3 - 07 / 1 2100 29,9a 65
e. Skøilinn v. Skøiar L. Trudvang Biri Travbane 3 16/2 - 06 / 10 2100 28,8a 43
Tim Fiskerud /Hemnes L. Trudvang Momarken Travbane 2 06/2 - 06 / 1 1640 28,4a 44
L. Trudvang Tim Fiskerud L. Trudvang Momarken Travbane 2 23/1 - 05 / 8 2140 29,8a 50
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Bjerke Travbane 4 17/1 - 06 / 8 2140 30,0 268
4 2018: -15 -0 -2 -1 -8 -59 000 2017: -23 -2 -1 -2 -9 -82 500
Hellestvedt Trym 4 Plass 192 400
6 år SVART V v.Voje Faks D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 08/3 - 05 / 8 1700 29,9a 74
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin J. Barth Sørlandets Travpark 4 25/2 - 06 / 4 2140 29,2a 201
Kirstine Barth /Herre D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 17/2 - 04 / 4 1609 28,9ag 233
D. Dalen Jostein Barth (A) J. Barth Klosterskogen Travbane 2 08/2 - 04 / 7 2100 32,1a 141
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Undem Jarlsberg Travbane - 13/1 - 05 / 10 2100 dg 436
5 2018: -21 -2 -3 -2 -1 -78 192 2017: -13 -1 -4 -1 -1 -77 500
Neslands Faksen 5 Plass 226 692
5 år MØRKBR H v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 01/3 - 05 / 2 1609 26,7a 21
e. Neslands Tyra v. Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 24/2 - 02 / 6 1609 dg a 28
Kåre Refsland /Varhaug Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 09/2 - 07 / 4 1609 27,5a 38
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Biri Travbane - 03/2 - 07 / 6 1609 dg a 52
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 13/1 - 05 / 5 2100 g0 66
6 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -11 982 2017: -22 -1 -3 -0 -5 -58 500
Grude Jerkeld 6 Plass 198 482
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld M. Jakobsson Färjestad 0 26/2 - 06 / 6 2160 30,7 g 536
e. Toronita v. Dublan A. Valstad Bjerke Travbane 4 09/2 - 08 / 1 2140 31,0 374
Merete Viksås /Roa T. Solberg Bjerke Travbane - 04/1 - 07 / 6 2100 dg a 313
T. Solberg Merete Viksås V. Hop Drammen Travbane 8 20/12 - 02 / 10 2100 31,0a 78
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Bjerke Travbane 0 14/12 - 03 / 6 1609 31,9ag 56
7 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -14 500 2017: -12 -0 -2 -1 -2 -30 000
Vangs Odin 7 Plass 199 500
8 år BRUN V v.Tangen Scott K. Malmin Momarken Travbane - 06/3 - 06 / 9 2140 dg a 170
e. Aceta v. Ilmin K. Malmin Bjerke Travbane 0 31/1 - 09 / 10 2160 30,8 293
Geir Berger /Langhus K. Malmin Bjerke Travbane 5 24/1 - 08 / 10 2100 31,1a 257
M. Gundersen Heidi Moen (T) K. Malmin Biri Travbane 2 12/1 - 02 / 4 2100 29,9a 89
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame K. Malmin Bjerke Travbane 6 04/1 - 07 / 2 2100 31,7ag 92
8 2018: -15 -2 -1 -4 -6 -115 500 2017: -15 -2 -6 -1 -3 -125 000
Rolf Martin 8 Plass 305 500
8 år SVART V v.Moe Odin M. Løve Jarlsberg Travbane - 02/3 - 01 / 5 2100 dg a 55
e. Frøen Pila v. Minpil M. Løve Klosterskogen Travbane 4 08/2 - 06 / 3 2100 31,4ag 145
Team Løve M. Løve Bjerke Travbane 4 31/1 - 09 / 8 2160 29,4 60
M. Løve Lars Martin Løve M. Løve Bjerke Travbane 6 24/1 - 08 / 5 2100 31,2ag 72
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Løve Leangen Travbane 0 28/10 - 06 / 1 2140 30,7ag 92
9 2018: -8 -2 -3 -0 -0 -57 491 2017: -8 -3 -2 -0 -1 -108 242
Ramstad Balder 9 Plass 225 733
6 år BRUN H v.Norheim Faksen A. Stensen Biri Travbane 1 09/3 - 02 / 2 2100 28,2a 41
e. Lia Topsa v. Braute K. Kvasnes Biri Travbane 2 16/2 - 06 / 5 2100 28,7a 26
Stall Bulder og Brak M. Andersson Färjestad 0 01/1 - 04 / 12 2160 32,8 22
G. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/9 - 08 / 3 2100 34,2a 251
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Sørlandets Travpark 6 26/8 - 06 / 7 2140 27,0 50
10 2018: -11 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -16 -0 -0 -2 -7 -33 000
Stjerne Ball 10 Plass 211 500
8 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Biri Travbane 5 09/3 - 02 / 4 2100 29,0a 833
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 0 20/10 - 08 / 10 2100 br ag 523
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Momarken Travbane 0 14/10 - 01 / 6 2160 30,7 g 669
R. Sveen R. Sveen Bjerke Travbane 0 09/10 - 05 / 6 2100 28,8a 222
brun m/røde seler R. Sveen Bjerke Travbane 0 20/9 - 04 / 2 2100 29,0ag 463