<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
CHIPSIALS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-2 Plass : 5-1-2

1 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 733 2017: -2 -0 -1 -0 -1 -15 424
Cityglow* (S) 2100 1 Plass 19 157
5 år BRUN HP v.Password (FR) D. Schutzer Åby 5 28/2 - 03 / 6 2140 19,6a 92
e. Citygirl (S) v. South Bowl* D. Schutzer Axevalla 5 23/12 - 01 / 10 2140 19,8 66
Sverige D. Schutzer Åby 2 07/12 - 01 / 8 2140 20,0 82
D. Schutzer D. Schutzer Årjäng P 16/9 - 13 / 1 2140 20,4 P
Vinrød med grønn/hvit vinkel. D. Schutzer Årjäng 23/8 - 14 / 2 2140 33,7 g B
2 2018: -13 -3 -1 -3 -4 -82 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Movealot 2 Plass 82 000
7 år BRUN V v.From Above* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 01/3 - 06 / 8 2100 17,8a 97
e. Pole Position v. Brief Encounter (S) O. Østre Bjerke Travbane 5 15/2 - 06 / 1 2100 18,5a 126
Christine E. Masser /Kråkerøy G. Austevoll Bjerke Travbane 1 31/1 - 02 / 5 2140 21,0 40
G. Austevoll Christine E. Masser N. Holm Momarken Travbane P 05/12 - 20 / 2 2140 22,5 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane N 28/11 - 20 / 1 2140 23,2 N
3 2018: -8 -1 -2 -1 -3 -38 500 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000
Cliff Hydrup 3 Plass 44 500
4 år MØRKBR V v.Great Challenger (US) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 08/3 - 08 / 3 2100 21,4a 43
e. Nugga Hydrup (DK) v. Earthquake* (US) M. Høitomt Momarken Travbane 1 06/2 - 07 / 11 2140 19,1a 68
Bjørn Bratvold-Liv Bratvold M. Høitomt Bjerke Travbane 3 24/1 - 10 / 4 2140 19,9 143
E. Høitomt Marius Høitomt (T) J. Hansen Bjerke Travbane - 03/1 - 02 / 9 2140 dg 158
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Hansen Bjerke Travbane 6 20/12 - 01 / 8 2140 20,2 45
4 2018: -3 -1 -0 -0 -1 -19 000 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -9 000
Rosalie 4 Plass 28 000
5 år MØRKBR HP v.Mr. Commissioner (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 5 01/3 - 06 / 12 2100 18,1a 312
e. D.N.T. Match v. Prakastian (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 1 03/1 - 02 / 11 2140 20,9 199
Svein Våler-Rita Anja Nybrenna B. Steinseth Bjerke Travbane 8 25/10 - 01 / 8 2140 19,6 428
B. Steinseth B. Steinseth Klosterskogen Travbane 7 19/10 - 07 / 8 2100 21,7 g 146
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Drammen Travbane 7 05/10 - 03 / 6 2100 20,9 89
5 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -14 000 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -25 000
Dreamliner 5 Plass 39 000
4 år MØRKBR H v.Dream Vacation* (US) J. Revheim Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 04 / 12 2100 19,0ag 326
e. Lovely Lexby v. Speedy Tomali (US) J. Revheim Drammen Travbane 1 17/10 - 08 / 9 2100 17,0a 55
John Revheim-John Atle Revheim J. Revheim Jarlsberg Travbane - 22/9 - 05 / 4 2100 dg a 346
J. Revheim J. Revheim Drammen Travbane 2 21/8 - 04 / 4 2100 18,7a 312
hvit m/grønne bomber & ermer. J. Revheim Jarlsberg Travbane 8 04/8 - 08 / 9 2100 18,3a 690
6 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -8 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Global Technology (S) 6 Plass 11 000
5 år BRUN V v.Pastor Stephen (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 02/3 - 07 / 10 2100 21,4a 116
e. Radiant One* (US) v. Credit Winner* (US) K. Johansen Biri Travbane 3 16/2 - 03 / 1 2100 20,2 177
Kjetil Evensen /Raufoss J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 07/2 - 01 / 6 2140 21,1 171
K. Johansen Erland Holm (T) J. Kvikstad Biri Travbane 6 26/1 - 07 / 4 2100 19,7a 509
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm E. Holm Bjerke Travbane 6 29/11 - 02 / 3 2140 20,0 301
7 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -10 000 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -7 001
Lisbeth of Africa (S) 7 Plass 17 001
4 år BRUN HP v.Joke Face* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 28/2 - 01 / 7 2140 20,6 g 31
e. Opale Lavec* (IT) v. Lindy Lane* (US) A. Kolgjini Halmstad 0 05/9 - 01 / 1 2140 23,7 g 60
Petter Glittum /Larvik L. Kolgjini Halmstad 6 28/8 - 01 / 6 2140 19,8 g 242
Å. Tengsareid Petter Glittum (T) A. Kolgjini Jägersro 0 04/7 - 01 / 5 2140 21,3 g 77
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Kolgjini Kalmar 8 24/3 - 01 / 1 2140 20,2 g 28
8 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -4 -0 -1 -1 -1 -11 000
Smooth Cadillac 8 Plass 27 000
6 år MØRKBR H v.Smooth Moves (US) H. Andersen Sørlandets Travpark 4 25/2 - 08 / 4 2140 19,5a 248
e. Scan Victoria (DE) v. Armrbro Ogden (CA) D. Dalen Momarken Travbane 0 30/3 - 02 / 7 2140 19,6a 101
Susanne Muller /Skien L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 26/3 - 02 / 9 2100 17,5a 131
H. Andersen Susanne Muller L. Kolle Sørlandets Travpark 3 12/3 - 08 / 2 2140 20,0a 81
rød m/hvitt sk.stk. sorte seler og erm L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 01/1 - 07 / 5 2100 22,9 g 68
9 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -12 000 2017: -10 -0 -0 -2 -1 -17 937
Cæsar C.N. (DK) 9 Plass 40 581
4 år MØRKBR V v.Great Challenger (US) B. Nielsen Odense 5 10/11 - 07 / 5 2140 18,1a 258
e. Tas Shamrock v. Lusty Hanover (US) H. Lønborg Billund 0 22/10 - 08 / 2 1900 18,1a 804
Trine Nilsen-Elin Kristin Nilsen R. Kjær Charlottenlund 0 08/9 - 04 / 1 2040 18,9 g 118
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T)
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
10 2018: -5 -1 -1 -1 -0 -24 000 2017: -3 -1 -0 -1 -1 -20 000
Shez Elegant 10 Plass 44 000
4 år BRUN HP v.Jaded* (S) Å. Tengsareid Biri Travbane 3 28/7 - 12 / 5 2100 16,2a 150
e. Shez Mine (US) v. Balanced Image (US) L. Kolle Momarken Travbane 4 04/7 - 08 / 3 2140 18,7 28
Odd Arne Torp /Slitu L. Kolle Biri Travbane 1 30/6 - 07 / 5 2100 18,8 48
L. Kolle Jens Kristian Brenne (T) J. Brenne Momarken Travbane P 30/5 - 11 / 1 2140 19,7 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Gjerstad Momarken Travbane 30/8 - 22 / 2 2140 27,9 B