<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1
ULLFLYS LØP
SPORTRAPP/GRUNNLAG - DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 20.000 - 133.000 kr med høyest 700 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-10 Plass : 5-4-10

1 2018: -7 -1 -0 -0 -2 -31 500 2017: -15 -2 -2 -1 -3 -52 000
Kaptein 2100 1 Plass 83 500
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Drammen Travbane - 03/3 - 05 / 2 2100 dg 676
e. Viljefryd v. Dublan K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 15/2 - 07 / 6 2100 32,0ag 352
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/12 - 03 / 1 2100 32,9a 170
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 05 / 2 2100 32,3a 285
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 13 2120 33,3 g 183
2 2018: -10 -0 -0 -0 -5 -17 000 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 2 Plass 98 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos M. Berås Klosterskogen Travbane - 08/3 - 03 / 5 2100 dg 93
e. Rigel Edda v. Alm Rigel J. Undem Jarlsberg Travbane 4 02/3 - 03 / 4 1609 29,7ag 297
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Undem Jarlsberg Travbane 6 17/2 - 02 / 5 2100 32,0ag 764
J. Undem Odd Arne Aaland J. Bjerring Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 04 / 2 2100 33,9ag 947
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek A. Robertsen Klosterskogen Travbane 4 29/1 - 07 / 4 2100 33,8 192
3 2018: -7 -0 -1 -2 -3 -30 250 2017: -8 -1 -1 -2 -3 -70 114
Haugestad Arne 3 Plass 100 364
4 år BRUN V v.Spikeld O. Sagholen Momarken Travbane 4 06/3 - 02 / 1 2140 30,7ag 50
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten O. Sagholen Bjerke Travbane 5 14/2 - 06 / 1 2140 32,0 g 56
Kristine Narvestad /Hemnes L. Trudvang Momarken Travbane 2 06/2 - 04 / 9 2160 31,0 87
O. Sagholen Kristine Narvestad O. Sagholen Bjerke Travbane 3 20/1 - 02 / 1 2100 30,5a 83
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Biri Travbane 4 12/1 - 07 / 5 2120 29,8 218
4 2018: -4 -0 -1 -1 -1 -16 000 2017: -9 -0 -1 -1 -5 -29 000
Kile Balder 4 Plass 119 133
6 år SVART H v.Feseth Lynet E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 02 / 7 2120 br r 71
e. Kile Turid v. Lappe Troll* E. Bergløf Årjäng 0 23/6 - 03 / 12 2160 br g 83
Synøve Tvedt Andersen /Skien G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 28/5 - 04 / 8 2140 29,5a 126
Å. Tengsareid Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 29/4 - 05 / 8 2140 28,9a 158
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Bjerke Travbane 2 11/4 - 03 / 2 2100 28,9a 94
5 2018: -9 -1 -0 -1 -2 -29 000 2017: -18 -0 -1 -1 -10 -49 000
Magnums Mocca 5 Plass 123 500
8 år MØRKBR HP v.Krageboen E. Høitomt Bjerke Travbane 4 28/2 - 04 / 2 1609 29,7a 77
e. Trø Vesla v. Spikeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 02 / 9 2100 32,1a 77
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 13/1 - 01 / 8 2140 31,5 258
H. Holm Inge Brusletto H. Holm Drammen Travbane 0 23/12 - 07 / 2 2100 29,5a 591
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 22/11 - 02 / 5 2140 32,8 g 360
6 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -13 000 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -54 000
Kagge Luna 6 Plass 122 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Jarlsberg Travbane 0 02/3 - 03 / 8 1609 30,1ag 110
e. Høgda Vesla v. Elding O. Østre Bjerke Travbane 7 31/12 - 01 / 6 2160 30,9 260
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen O. Østre Drammen Travbane 0 23/12 - 09 / 5 2100 30,8 g 427
O. Østre Bjørn Gustavsen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 05 / 7 2100 29,9a 182
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 3 16/11 - 05 / 11 1609 28,8a 107
7 2018: -7 -0 -2 -1 -2 -29 000 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 7 Plass 137 500
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Biri Travbane 2 09/3 - 07 / 8 2100 29,8a 28
e. Finmi v. Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 02/3 - 03 / 7 1609 28,4a 100
Monica Aurbekkholen /Kirkenær D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 02 / 8 2100 32,0a 70
D. Dalen Monica Aurbekkholen D. Dalen Bjerke Travbane 5 03/1 - 01 / 5 2100 35,7a 53
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 10/12 - 05 / 9 2100 29,0a 150
8 2018: -10 -0 -0 -0 -5 -16 500 2017: -15 -0 -0 -2 -6 -28 000
Stjerne Smell 8 Plass 136 700
9 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 11/3 - 04 / 9 2180 30,5 411
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 08/3 - 05 / 11 1700 31,0a 1493
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Bjerke Travbane 5 08/2 - 02 / 8 2100 30,6a 236
S. Juklerød S. Juklerød Sørlandets Travpark 5 28/1 - 02 / 6 2160 32,0 560
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Momarken Travbane 5 18/1 - 02 / 6 1640 30,5a 520
9 2018: -11 -1 -0 -0 -5 -32 000 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 9 Plass 133 000
5 år BRUN H v.Storm Jo E. Høitomt Biri Travbane 1 09/3 - 07 / 7 2100 29,7a 86
e. Lesja Svarta v. Elding H. Horpestad Bjerke Travbane - 21/2 - 03 / 5 2100 dg a 268
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal E. Høitomt Momarken Travbane 7 13/2 - 03 / 8 2140 30,7a 313
E. Høitomt Kjell Øyhaugen M. Gundersen Bjerke Travbane - 31/1 - 09 / 5 2140 dg 405
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Bjerke Travbane 6 24/1 - 05 / 12 2100 32,4a 354
10 2018: -9 -0 -0 -1 -4 -18 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 10 Plass 135 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 07/3 - 02 / 5 2100 31,0a 739
e. Lykkejani v. Lykke Gutten J. Theodorsen Bjerke Travbane 6 21/2 - 03 / 1 2100 30,6a 220
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 13/2 - 03 / 2 2140 br a 687
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Biri Travbane 0 03/2 - 05 / 5 2120 32,1 647
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 17/1 - 06 / 9 2140 30,2 780