<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
ULPERLAS LØP
3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For alle 3-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-6 Plass : 5-3-6

1 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -18 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odins Zamurai 2100 1 Plass 18 000
3 år MØRKBR V v.Slåttodin V. Hop Jarlsberg Travbane 4 02/3 - 08 / 12 2100 37,1 300
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks T. Johansen Momarken Travbane P 21/11 - 20 / 7 2160 45,6 g P
Tanja Johansen /Åsgårdstrand T. Johansen Momarken Travbane 19/5 - 22 / 3 2160 48,1 B
G. Austevoll Tanja Johansen (A) T. Johansen Momarken Travbane 02/5 - 22 / 2 2160 57,3 B
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
2 2018: -6 -0 -1 -0 -4 -28 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reime Kongen 2 Plass 28 000
3 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark P 03/12 - 21 / 1 2140 40,3 P
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 25/6 - 22 / 5 2140 51,8 g B
Stall Ertnes Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 28/5 - 24 / 5 2140 54,5 B
J. Eriksen
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
3 2018: -5 -0 -2 -0 -3 -25 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ard 3 Plass 25 000
3 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 02/3 - 08 / 2 2100 36,5 113
e. Arien v. Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 4 16/2 - 07 / 4 2100 37,3 63
William O. Karlsen /Ottestad V. Hop Biri Travbane P 26/1 - 20 / 7 2100 40,7 g P
E. Høitomt Ola Engevold (B) Ø. Tjomsland Biri Travbane 20/10 - 21 / 6 2100 45,0 g B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane 04/10 - 20 / 4 1660 49,9 B
4 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -32 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alonso Jenta 4 Plass 32 500
3 år SVART HP v.Norheim Faksen B. Steinseth Biri Travbane P 26/1 - 20 / 6 2100 40,4 P
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden B. Steinseth Biri Travbane 29/9 - 21 / 3 2100 51,1 B
Ole Tom Nyborg /Stange B. Steinseth Biri Travbane 15/9 - 23 / 3 2100 52,7 B
B. Steinseth Ole Tom Nyborg (B)
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
5 2018: -4 -4 -0 -0 -0 -88 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Møller Tor 5 Plass 88 000
3 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 1 25/2 - 09 / 1 2140 32,1 12
e. Linspika v. Spikeld L. Kolle Sørlandets Travpark P 03/12 - 21 / 2 2140 35,8 P
Ernst Karlsen-Tor Birger Krageboen L. Kolle Sørlandets Travpark 11/7 - 24 / 1 1640 41,0 N
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 25/6 - 22 / 1 2140 43,4 N
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
6 2018: -5 -0 -0 -3 -1 -35 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skumsjøstjerna 6 Plass 35 000
3 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Momarken Travbane P 06/3 - 20 / 4 2160 40,6 P
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Momarken Travbane 05/8 - 20 / 5 2160 51,8 B
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 26/7 - 20 / 6 1660 44,9 g N
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 04/7 - 22 / 5 2160 50,5 B
svart m/gult & hvitt
7 2018: -5 -0 -0 -0 -5 -21 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Siri 7 Plass 21 000
3 år SVART HP v.Bork Odin J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 05/1 - 20 / 4 2120 43,8 g P
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk V. Hop Jarlsberg Travbane 18/8 - 20 / 3 2120 45,6 B
Raymond Hope-Anders Berntsen V. Hop Jarlsberg Travbane 09/6 - 20 / 9 2120 47,5 B
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 26/5 - 21 / 5 2120 51,0 g B
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek
8 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Lotta 8 Plass 5 000
3 år MØRKBR HP v.Lome Elden B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 02/3 - 08 / 10 2100 40,3 g 89
e. Spang Frøya v. Spang Best B. Steinseth Bjerke Travbane P 25/10 - 20 / 6 2160 41,4 g P
Anders Nyborg /Stange B. Steinseth Biri Travbane 30/6 - 22 / 1 2100 55,9 g B
D. Dalen Ole Tom Nyborg (B) B. Steinseth Biri Travbane 07/5 - 20 / 7 2120 00,8 g B
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek