<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:25 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -3 -0 -1 -0 -0 -7 000 2018: -14 -1 -1 -2 -5 -54 000
Constantine Coral 2100 1 Plass 61 000
4 år BRUN V v.Quite Easy (US) D. Dalen Bjerke Travbane 29/11 - 20 / 2 1640 28,5 B
e. Andrea Corall v. Jobie Tempest* (CA)
Karl Sigvart Arnesen-Eva Pettersen Urtegård
D. Dalen Karl Sigvart Arnesen
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fire Moon 2 Plass 0
3 år BRUN HP v.Simb Moonzoom (S) K. Roe Drammen Travbane 31/7 - 20 / 2 2100 26,3 B
e. Firegirl Fresh v. Kendrick Hanover (US)
Remi-Johan Didriksen /Hvittingfoss
V. Hop Helle Prestmoen
Rød m/svart stolpe & krage
3 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -7 -0 -5 -128 000
Darling Simoni 3 Plass 128 000
4 år BRUN HP v.Great Challenger (US)
e. Staro Darling (S) v. Love You* (FR)
Stall Kingslauget
M. Høitomt
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek
4 2019: -10 -3 -1 -0 -2 -94 500 2018: -13 -2 -3 -3 -3 -132 000
Lucky Kentucky 4 Plass 226 500
4 år SVART H v.Make It Happen (US) J. Hansen Jarlsberg Travbane 15/10 - 20 / 1 2100 24,3 B
e. Black Beauty v. Take Chances (US) J. Hansen Jarlsberg Travbane 22/9 - 22 / 3 2100 28,5 B
Tor Olaf Halle /Larvik
E. Høitomt Marius Høitomt (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
5 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nora's Dream 5 Plass 366 500
9 år BRUN HP v.Quite Easy (US) M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 15/5 - 06 / 5 2140 br ag 146
e. Zoya's Dream v. Silver Pine* (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 4 04/5 - 07 / 8 2100 16,0a 606
Rolf Harry Hegna-Iselin Jahre Hegna M. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 17/4 - 05 / 4 2100 16,5a 105
J. Eilertsen Rolf Harry Hegna M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 01 / 8 2100 16,5a 128
Svart/gull skrådelt, hvit kant M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 12/3 - 07 / 6 2140 15,1a 586
6 2019: -8 -2 -1 -0 -2 -98 000 2018: -24 -1 -2 -1 -8 -76 491
Perle Vilja 2120 1 Plass 187 491
5 år SVART HP v.Moe Svarten J. Bjerring Momarken Travbane 2 06/2 - 03 / 5 2140 35,0 206
e. Perle Maria v. Spikeld J. Bjerring Klosterskogen Travbane 5 22/1 - 03 / 10 2120 38,8 570
Erling Bottolfs-Johnny Ekra J. Bjerring Bjerke Travbane 4 28/12 - 03 / 6 2140 36,0 934
J. Bjerring J. Bjerring Drammen Travbane 8 30/10 - 07 / 1 2100 45,6 g 418
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane 7 27/10 - 08 / 2 2100 38,1 328
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -3 -3 -2 -6 -96 334
Torpa Pi 2 Plass 96 334
6 år HVIT HP v.Bork Odin J. Gjerstad Momarken Travbane 17/11 - 22 / 3 2160 55,2 B
e. Vita Vinna v. Pål Even O. Sagholen Momarken Travbane 08/9 - 22 / 8 2160 06,2 N
Lisa Smeby-Siri Borch
K. Ødegaard
blå m/rød bunn.
8 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -29 000 2018: -10 -1 -1 -1 -6 -38 000
Asplund Jenta 3 Plass 67 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven J. Undem Klosterskogen Travbane 28/11 - 21 / 3 1720 56,2 B
e. Frisli Modi v. Moe Odin
Geir Ole Olsen /Porsgrunn
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
9 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2018: -11 -1 -0 -0 -3 -25 000
Sands Terna 4 Plass 57 900
8 år BRUN HP v.Særpefanten M. Gundersen Jarlsberg Travbane 8 03/2 - 03 / 9 2120 36,6 g 185
e. Kleppan Sjura v. Braute M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 05 / 1 2100 40,8 g 80
Toril Haraldsen /Sandefjord M. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 23/12 - 08 / 6 2100 38,0 78
M. Gundersen Toril Haraldsen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 25/1 - 08 / 2 2100 g3 g 146
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 01/1 - 08 / 6 2100 36,2 115