Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 120.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-6-10 Plass : 11-6-10

1 2018: -10 -1 -2 -1 -2 -48 500 2017: -7 -1 -3 -1 -2 -64 000
Stian 2100 1 Plass 112 500
4 år SVART H v.Skibber G. Flåten Drammen Travbane - 03/3 - 05 / 3 2100 dg 68
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 29/1 - 02 / 8 2100 35,0ag 36
Lene Flåten /Vear G. Flåten Bjerke Travbane 2 20/1 - 02 / 2 2100 30,3ag 22
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 06/1 - 01 / 8 2140 33,3 g 23
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 2 23/12 - 04 / 12 2100 30,1a 57
2 2018: -10 -2 -2 -0 -3 -128 500 2017: -8 -0 -1 -3 -1 -34 000
Il Sokken 2 Plass 190 500
7 år BRUN V v.Bork Odin M. Gundersen Drammen Travbane 1 03/3 - 05 / 4 2100 30,6 50
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin P. Johansen Biri Travbane 4 23/2 - 01 / 5 2100 28,5a 224
Inger Hilde Johansen-Per Johansen P. Johansen Biri Travbane 5 03/2 - 07 / 1 1609 28,3a 620
M. Gundersen Per Johansen (T) P. Johansen Biri Travbane 2 26/1 - 02 / 2 2100 30,8a 93
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame P. Johansen Biri Travbane 0 01/9 - 03 / 6 2100 31,5a 60
3 2018: -10 -2 -1 -2 -3 -70 000 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -14 000
Skauga Rasken 3 Plass 135 000
6 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Sørlandets Travpark 5 11/3 - 04 / 7 2160 30,6 224
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Bjerke Travbane - 28/2 - 04 / 5 1609 dv3 a 65
Anne Christensen-Olav Gjersund A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 04 / 10 1609 29,1a 409
A. Christensen A. Christensen Klosterskogen Travbane 3 29/1 - 02 / 5 2100 33,7a 149
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 1 10/1 - 05 / 3 1609 29,8a 105
4 2018: -11 -0 -0 -2 -7 -37 500 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 4 Plass 130 500
5 år BRUN V v.Briskeby Philip V. Tjomsland Bjerke Travbane 4 21/2 - 03 / 7 2100 29,6a 119
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 08/2 - 04 / 6 2100 33,0ag 129
Nina K. Smith-Gunnar Solberg C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 29/1 - 02 / 11 2100 34,0a 647
C. Engebråthen C. Engebråthen Momarken Travbane 8 23/1 - 05 / 6 2140 32,7a 315
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Momarken Travbane 4 09/1 - 07 / 5 2140 31,3a 107
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -1 -3 -0 -3 -53 000
Åls Faksen 5 Plass 108 000
6 år MØRKBR H v.Norheim Faksen E. Rennesvik Biri Travbane 0 22/12 - 01 / 3 1609 33,8arg 325
e. Griniblesa v. Grans Trygg M. Høitomt Bjerke Travbane 4 25/10 - 05 / 8 2100 29,4a 309
Stig Økern /Gran M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 04 / 11 1700 28,9a 48
M. Høitomt Stig Økern M. Høitomt Bjerke Travbane 4 02/10 - 01 / 10 1609 27,6a 251
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Momarken Travbane 6 19/9 - 06 / 11 1640 28,4a 36
6 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -22 500 2017: -14 -1 -2 -0 -2 -36 000
Lilletroll 6 Plass 123 899
8 år MØRKBR H v.Vinning Kos V. Hop Bjerke Travbane 5 07/3 - 02 / 4 2100 31,0ag 96
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten E. Høitomt Drammen Travbane 4 03/3 - 05 / 10 2120 30,0 238
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther C. Kjenner Bjerke Travbane 0 21/2 - 03 / 8 2100 31,4ag 44
V. Hop Terje Mellemsæther C. Antonsen Bjerke Travbane 6 24/7 - 03 / 3 2100 29,2a 118
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl C. Antonsen Momarken Travbane 2 04/7 - 02 / 8 2140 28,6a 296
7 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -8 -2 -1 -1 -2 -114 500
Jarand 7 Plass 118 500
4 år BRUN V v.Bork Odin A. Akselsen Momarken Travbane 2 05/12 - 04 / 13 2680 31,7 g 24
e. Jensi v. Elding A. Akselsen Bergen Travpark 1 21/10 - 05 / 1 2100 28,9 416
Arvid Nordvik /Bergen A. Akselsen Bjerke Travbane 1 04/10 - 09 / 11 2160 33,8 115
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 12/9 - 03 / 5 2100 33,4 337
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Drammen Travbane 3 03/9 - 01 / 8 2100 33,3 157
8 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -13 000 2017: -17 -3 -2 -3 -3 -91 042
Sjåvoll Sjarmi 8 Plass 104 042
7 år BORKET HP v.Gann Viking A. Robertsen Klosterskogen Travbane - 08/3 - 03 / 4 2100 dg 21
e. Eldalill v. Prins Vinter O. Kjenner Drammen Travbane 5 03/3 - 05 / 14 2120 30,5 g 267
Karianne Hasselgård-Vibeke Pedersen O. Kjenner Bjerke Travbane 3 21/2 - 03 / 9 2100 29,1a 42
O. Kjenner Karianne Hasselgård (A) O. Kjenner Momarken Travbane P 13/2 - 20 / 6 2160 32,3 P
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek K. Wessel Bjerke Travbane - 24/1 - 05 / 9 2100 dg a 231
9 2018: -9 -3 -3 -0 -3 -76 000 2017: -7 -4 -0 -0 -2 -62 000
Tintin 9 Plass 138 000
5 år MØRKBR V v.Tin Tveiten E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 25/2 - 04 / 8 2140 30,4a 18
e. Horgen Huldra v. Spang Best E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 11/2 - 04 / 7 2160 32,8 35
Willy Salvesen /Grimstad E. Høitomt Bjerke Travbane 1 11/1 - 06 / 2 2100 31,5a 19
E. Høitomt Willy Salvesen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 13/12 - 09 / 8 1640 31,7 25
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 03/12 - 07 / 8 2160 31,5 30
10 2018: -5 -0 -1 -1 -1 -16 000 2017: -17 -3 -1 -1 -7 -103 000
Tako Ø.K. 10 Plass 119 000
5 år SVART V v.Tekno Odin J. Undem Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 04 / 9 1609 29,2a 168
e. Taletta v. Rigel Jo J. Undem Klosterskogen Travbane 5 06/1 - 05 / 7 2100 30,8a 146
Jan Gustavsen /Skien J. Undem Drammen Travbane 1 23/12 - 04 / 1 2100 30,1a 206
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 4 04/12 - 02 / 5 2100 32,4a 34
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 14 2120 33,6 g 101
11 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -86 207 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000
Krovar 11 Plass 154 207
6 år BRUN V v.Sterk Odd K. Malmin Drammen Travbane 0 03/3 - 05 / 11 2120 31,0 g 60
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon K. Malmin Bjerke Travbane 1 14/2 - 06 / 6 2140 30,3 35
Leif Gunnar Opheim-Stine V. Opheim Skranefjell O. Østre Klosterskogen Travbane - 08/2 - 04 / 3 2100 dg a 18
K. Malmin Andreas Opheim (T) K. Malmin Biri Travbane 1 26/1 - 02 / 6 2100 30,1a 27
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 3 12/1 - 07 / 6 2120 29,3 101
12 2018: -14 -4 -2 -1 -4 -116 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 12 Plass 206 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 2 28/2 - 04 / 4 1609 29,1a 172
e. Trollemma v. Ilmin O. Østre Jarlsberg Travbane 5 17/2 - 02 / 6 2100 31,9a 461
Trond Solskau /Rolvsøy G. Austevoll Momarken Travbane 0 13/2 - 03 / 4 2140 33,5a 423
O. Østre Trond Solskau O. Østre Momarken Travbane 5 06/2 - 04 / 11 2160 32,2 792
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 10 2140 32,3 342