<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:27 V75-4
V5-2
ØSTFOLDPOKALEN
ØSTFOLDPOKALEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.100.001 kr., 40 m. ved 1.800.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 150.000-75.000-35.000-20.000-15.000-(10.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-1 Plass : 6-7-1

1 2018: -12 -0 -0 -1 -7 -81 912 2017: -15 -3 -2 -2 -3 -350 150
Philip Lyn 2140 1 Plass 952 062
8 år SVART H v.Briskeby Philip A. Andersen Bergen Travpark 5 10/3 - 06 / 6 1600 25,6a 139
e. Tangen Pia v. Lome Elden A. Andersen Forus Travbane 0 10/2 - 08 / 2 2040 26,0 323
Stall Philip Lyn A. Andersen Leangen Travbane 5 27/1 - 08 / 6 2160 26,7 144
A. Andersen K. Johansen Bjerke Travbane 6 20/1 - 08 / 4 2100 26,2a 34
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Klosterskogen Travbane 4 06/1 - 09 / 4 2100 26,7a 57
2 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -126 000 2017: -17 -3 -4 -3 -3 -228 000
B.B. Terje T. 2 Plass 768 000
6 år RØD H v.Moe Odin G. Gudmestad Jarlsberg Travbane 1 17/2 - 09 / 13 2620 27,9 43
e. Sterkrun v. Viljesterk G. Gudmestad Forus Travbane 2 10/2 - 06 / 11 2040 26,1a 53
Randi Alendal G. Gudmestad Bjerke Travbane - 16/12 - 10 / 8 2100 g0 ag 64
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 3 28/11 - 08 / 8 2040 25,1a 45
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Sørlandets Travpark 2 11/11 - 06 / 13 2160 26,1 72
3 2018: -13 -2 -2 -3 -5 -314 918 2017: -14 -2 -1 -2 -4 -189 000
Lille Jim 3 Plass 989 879
9 år SVART V v.Åsajerven C. Jepson Solvalla 1 24/2 - 10 / 11 2660 25,8 286
e. Dolly Vilja v. Elding J. Bjerring Jarlsberg Travbane 6 17/2 - 06 / 1 2100 27,2a 224
Johnny Ekra /Noresund J. Bjerring Jarlsberg Travbane 3 02/2 - 05 / 3 1609 24,9a 67
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 2 24/1 - 06 / 7 1609 26,8a 61
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Klosterskogen Travbane 1 22/1 - 01 / 3 2120 28,8 30
4 2018: -11 -4 -4 -0 -2 -410 944 2017: -19 -7 -4 -1 -1 -461 000
Lykkje Borka 4 Plass 1 169 055
7 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 1 24/2 - 06 / 13 2180 25,6 g 29
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 17/2 - 06 / 3 2100 26,7a 60
Ole Jakob Akre /Rendalen B. Steinseth Leangen Travbane 2 27/1 - 08 / 3 2140 27,1 22
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 5 20/1 - 08 / 2 2100 26,0a 63
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 27/12 - 06 / 5 2140 28,0 44
5 2018: -5 -0 -0 -2 -1 -31 000 2017: -13 -2 -1 -3 -3 -191 436
Kolnes Kjell 5 Plass 1 031 236
7 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Bergen Travpark - 10/3 - 06 / 4 1600 dg a 76
e. Perle Tine v. Lome Elden L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 17/2 - 06 / 9 2100 26,9a 195
Tor Birger Krageboen /Tveit L. Kolle Forus Travbane 3 30/1 - 01 / 9 2060 26,3 43
L. Kolle Jenny Thygesen (T) K. Johansen Biri Travbane 0 04/11 - 10 / 4 2600 br g 160
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 3 27/9 - 08 / 11 2100 23,5a 136
6 2018: -9 -4 -0 -1 -1 -393 913 2017: -15 -2 -1 -1 -9 -880 626
Will Prinsen 6 Plass 1 460 422
5 år BRUN H v.Tekno Odin A. Wolden Hippodrome de Vincennes - 22/2 - 03 / 7 2100 dg a 270
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Hippodrome de Vincennes 6 18/2 - 10 / 6 2100 26,2a 48
Vegard Lundstrøm Wolden-Kolbjørn O. Selmer Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 20/1 - 08 / 11 2100 26,0ag 65
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 08 / 15 2160 25,4 g 95
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 15/11 - 05 / 1 2140 25,3 93
7 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -86 982 2017: -17 -3 -4 -3 -5 -181 536
Torpa Nicklas 7 Plass 961 868
7 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Momarken Travbane 5 06/3 - 04 / 7 2160 27,0 103
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Jarlsberg Travbane 4 02/2 - 05 / 5 1609 25,3a 56
Stall Prosecco O. Sagholen Färjestad 3 27/11 - 10 / 6 2140 26,6 39
O. Sagholen O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 17/11 - 08 / 2 2120 28,2 29
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 3 18/10 - 08 / 2 2140 25,9 183
8 2018: -13 -0 -3 -1 -5 -105 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 8 Plass 1 155 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 5 07/3 - 04 / 4 1609 24,8a 326
e. Mille v. Spang Best G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 06 / 7 2100 27,2ag 278
Jørgen Wik /Skjeberg G. Flåten Forus Travbane 0 10/2 - 08 / 9 2060 25,2 800
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 22/1 - 01 / 8 2160 29,1 45
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 06/1 - 09 / 9 2100 26,4a 119
9 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -1 473 2017: -18 -2 -1 -0 -5 -202 976
Odins Eld 9 Plass 618 949
7 år BRUN H v.Moe Odin K. Widell Färjestad 0 05/3 - 08 / 13 1660 26,3 769
e. Komnes Glans v. Bork Rigel K. Larsson Romme 0 09/2 - 07 / 6 2140 29,0ag 676
Kenneth Larsson K. Larsson Färjestad 0 27/11 - 10 / 3 2140 30,6 g 166
E. Høitomt Kenneth Larsson (A) T. Jansson Bollnäs 0 05/10 - 07 / 9 2160 28,3 g 47
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Larsson Bergsåker 0 29/9 - 11 / 4 2160 27,7 g 192
10 2018: -3 -1 -0 -1 -1 -81 048 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Flex* (S) 2160 1 Plass 1 557 498
13 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) N. Blom Bollnäs 3 11/2 - 10 / 5 1660 23,1 242
e. Trollvalla (S) v. Troll Jahn N. Blom Åby 1 03/2 - 03 / 7 2180 25,0 284
Sverige N. Blom Romme 5 20/1 - 08 / 10 2160 26,1 912
N. Blom N. Blom Momarken Travbane 0 29/12 - 06 / 3 1640 26,5 187
Blå, vitt lodr fält,vita prickar; blå N. Blom Romme P 15/12 - 13 / 8 2160 26,4 P
11 2018: -10 -3 -3 -0 -1 -370 272 2017: -15 -3 -1 -0 -2 -320 120
Myhreng Jerker 2 Plass 1 486 855
7 år SVART H v.Krageboen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 24/2 - 08 / 5 2660 25,5 88
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 17/2 - 06 / 11 2100 26,5a 36
Stall Vent og se O. Mikkelborg Åby 2 03/2 - 03 / 9 2180 25,1 35
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 2 22/1 - 01 / 7 2140 27,9 26
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 0 11/11 - 09 / 8 2160 br g 43
12 2018: -16 -0 -6 -1 -6 -380 724 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 3 Plass 1 942 807
10 år SVART H v.Millex O. Østre Bjerke Travbane 4 07/3 - 04 / 6 1609 24,8a 73
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Bjerke Travbane 0 24/2 - 08 / 6 2680 26,3 202
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal O. Østre Forus Travbane 4 10/2 - 08 / 7 2060 24,4 108
O. Østre Gjermund Gravdal G. Austevoll Bjerke Travbane 2 17/1 - 03 / 8 2160 25,2 47
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 09 / 12 2100 br a 51
13 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -21 473 2017: -14 -0 -3 -0 -7 -142 234
Sjø Odin 4 Plass 1 503 408
7 år MØRKBR H v.Moe Odin A. Høgberg Bollnäs 0 11/2 - 10 / 10 1660 24,5 525
e. Stjerne Sara v. Sjefen A. Høgberg Leangen Travbane 6 27/1 - 08 / 12 2180 26,2 452
Anders Høgberg U. Ohlsson Romme 0 20/1 - 08 / 8 2160 26,4 73
A. Høgberg Rikard Lindh (S) U. Ohlsson Bergsåker 0 06/1 - 08 / 10 2660 28,4 66
Vit, röda stj & ärmar m vita ärmb; vit T. Jansson Gävle 4 16/12 - 08 / 10 2180 23,8 182
14 2018: -7 -0 -1 -0 -4 -103 000 2017: -14 -0 -2 -1 -6 -78 500
Vesle Sjur (S) 5 Plass 1 267 078
13 år MØRKBR H v.Lome Elden O. Østre Bjerke Travbane 4 28/2 - 08 / 3 2100 27,1a 19
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik D. Dalen Bjerke Travbane 2 24/2 - 08 / 3 2660 25,5 704
Wenche Tangen /Larvik O. Østre Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 06 / 12 2100 27,2a 693
D. Dalen Marita H Tangen-Svindland O. Østre Sørlandets Travpark 4 14/1 - 01 / 8 2200 25,3 r 84
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 09 / 8 2100 br ag 497
15 2018: -8 -2 -1 -0 -1 -88 812 2017: -24 -10 -2 -2 -6 -552 372
Myr Faksen 2180 1 Plass 3 702 633
9 år SVART H v.Åsajerven H. Holm Harstad Travpark 1 04/3 - 02 / 8 2120 27,2 11
e. Findal Stjerna v. Elding H. Olofsson Boden 1 23/2 - 05 / 10 2180 26,4 17
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas H. Holm Harstad Travpark 2 21/1 - 07 / 6 2100 nc 11
V. Hop Tone Merete Pettersen J. Engfors Umeå 1 25/12 - 08 / 15 2180 25,9 37
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Vebostad Harstad Travpark 1 16/12 - 01 / 6 2100 26,2 10