<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:43 V65-3
V5-1
FINSTAD PERs LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 80.001 kr.
For 3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-1 Plass : 4-6-1

1 2018: -7 -0 -0 -2 -2 -17 000 2017: -12 -0 -2 -2 -3 -34 000
Ask Embla 2100 1 Plass 72 000
5 år BRUN HP v.Wik Stjernen A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 08/3 - 04 / 3 2100 35,7a 153
e. Horgen Bente v. Elding A. Frønes Momarken Travbane 3 13/2 - 07 / 2 2140 32,6a 69
Rune Ellingsen /Loddefjord A. Frønes Jarlsberg Travbane 4 02/2 - 04 / 1 2100 32,7a 228
A. Frønes Lene Gravklev Wiik A. Frønes Momarken Travbane 0 09/1 - 04 / 8 2160 34,4 g 262
Mørkblå m/burg. ermer, reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/10 - 02 / 15 2160 33,1 g 427
2 2018: -23 -0 -0 -3 -9 -44 000 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 2 Plass 108 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Drammen Travbane 7 03/3 - 05 / 7 2100 31,6 g 396
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Biri Travbane 6 23/2 - 05 / 6 2100 31,1ag 777
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 3 15/2 - 07 / 7 2100 31,9a 401
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 6 15/11 - 03 / 13 2160 32,9 137
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Sørlandets Travpark 4 29/10 - 02 / 5 2160 31,6 440
3 2018: -14 -0 -1 -0 -5 -23 991 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -4 000
Vesle Moi 3 Plass 91 024
6 år BRUN HP v.Frisli To Jo D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 08/3 - 04 / 5 2100 36,4a 350
e. Vesle Gull v. Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 0 17/9 - 03 / 7 2140 31,7a 554
Stall We-Tan E. Hafskjold Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 02 / 8 2100 31,3ag 906
D. Dalen Marita H Tangen-Svindland O. Østre Drammen Travbane 0 12/8 - 04 / 8 2100 30,0 780
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Hafskjold Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 03 / 9 1609 28,8a 1544
4 2018: -4 -4 -0 -0 -0 -60 000 2017: -2 -1 -1 -0 -0 -21 000
Briskeby Kongen 4 Plass 81 000
6 år SVART H v.Odins Kjempe L. Kolle Bjerke Travbane 1 15/2 - 07 / 5 2100 30,4a 24
e. Briskeby Jenta v. Rappfot L. Kolle Bjerke Travbane 1 31/1 - 10 / 1 2140 32,6 g 17
Jan Egil Mathisen /Jaren L. Kolle Bjerke Travbane 1 10/1 - 01 / 7 2140 32,9 10
L. Kolle Knut Haakenstad (T) L. Kolle Bjerke Travbane 1 28/12 - 03 / 5 2140 33,5 12
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 2 15/12 - 08 / 6 2100 33,4 17
5 2018: -14 -0 -1 -2 -7 -45 991 2017: -21 -0 -1 -0 -11 -42 000
Eilert 2120 1 Plass 174 191
6 år SVART H v.Saras Tofte J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 11/3 - 04 / 3 2160 30,5 168
e. Valnes Maia v. Elding J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 17/12 - 03 / 6 2140 30,9a 435
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 04/12 - 04 / 11 2100 33,3arg 350
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 6 30/11 - 03 / 6 2100 30,7a 226
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 04 / 4 1700 29,3a 63
6 2018: -12 -1 -3 -2 -5 -90 000 2017: -12 -4 -2 -2 -3 -101 000
Lego U.N. 2 Plass 196 000
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Undem Sørlandets Travpark 7 25/2 - 06 / 1 2140 29,3a 361
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 3 08/2 - 04 / 9 2100 32,3ag 75
Team Lego L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 04/12 - 04 / 6 2100 30,8a 72
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 3 27/11 - 05 / 1 2100 30,9ag 44
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 0 16/11 - 05 / 12 1609 30,3ag 21
7 2018: -14 -2 -1 -0 -3 -69 500 2017: -21 -3 -1 -2 -7 -81 500
Gonagas Rebell 3 Plass 169 000
5 år SVART V v.Gonagas J. Hansen Bjerke Travbane 1 07/3 - 02 / 3 2100 30,1a 483
e. Skogli Flickan v. Elding J. Hansen Bjerke Travbane 5 21/2 - 03 / 6 2100 30,4a 104
May-Liss Moe /Barkåker G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 04 / 1 1609 31,2ag 306
J. Hansen May-Liss Moe G. Flåten Bjerke Travbane 0 31/1 - 09 / 4 2140 30,5 397
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek G. Flåten Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 11 2100 32,7a 185
8 2018: -9 -1 -0 -0 -2 -21 000 2017: -19 -0 -1 -3 -5 -39 000
Grimsjon 4 Plass 147 000
7 år RØD H v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/1 - 03 / 3 2100 34,8a 128
e. Bestlijenta v. Spang Best G. Austevoll Drammen Travbane 3 20/12 - 02 / 4 2100 29,7a 104
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 04/12 - 04 / 7 2100 31,1ag 319
E. Knutsen Helge Grimnes M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 19/11 - 02 / 4 2140 30,1ag 376
Rød m/svart reklame G. Austevoll Momarken Travbane 2 05/11 - 01 / 3 1640 32,1a 257
9 2018: -13 -0 -2 -1 -5 -36 500 2017: -10 -0 -1 -0 -5 -27 000
Bjønnum Jerka 5 Plass 120 500
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 08/3 - 04 / 6 2100 34,7a 97
e. Brødsjø Terna v. Elding O. Kjenner Klosterskogen Travbane 5 09/11 - 02 / 11 2100 32,0ag 123
Janne Aadna /Skien A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 26/10 - 04 / 10 2120 30,6 293
A. Akselsen Janne Aadna A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 02 / 12 2100 31,5ag 652
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 03 / 9 2100 30,6ag 119