<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-3
DD-1
ELD MAIs LØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 25.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-12-3 Plass : 8-12-3

1 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -18 000
Kos Frigga 2100 1 Plass 30 000
4 år BRUN HP v.Frigg Elden D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 08/3 - 07 / 3 2100 39,8 g 454
e. Kos Edda v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 3 22/1 - 03 / 2 2100 39,3 602
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes S. Jessen Klosterskogen Travbane - 09/12 - 04 / 4 2120 dg 560
J. Undem Odd Arne Aaland K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 3 27/11 - 08 / 4 2100 38,3 506
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 4 30/10 - 08 / 1 2100 36,6 g 736
2 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Schudiva 2 Plass 24 500
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy A. Wright Drammen Travbane 3 03/3 - 01 / 5 2100 34,8 489
e. Schumina v. Schuvar D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/1 - 06 / 1 2100 br a 364
Audun Tandberg-Reidun Bøhn A. Wright Bjerke Travbane 8 28/12 - 03 / 14 2160 39,0 g 723
A. Wright A. Wright Drammen Travbane 0 14/9 - 02 / 3 2100 br rg 1035
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst D. Dalen Kala Landbane - 19/8 - 03 / 1 1900 dg 255
3 2018: -9 -3 -3 -1 -1 -85 000 2017: -14 -0 -0 -1 -5 -18 000
Mo Line 2120 1 Plass 119 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Tuft Bergen Travpark 0 05/10 - 03 / 1 2100 br 1615
e. Schudona v. Spikeld T. Tuft Bergen Travpark 0 21/9 - 03 / 3 2120 34,9 802
Team Trones T. Tuft Bergen Travpark 5 07/9 - 04 / 2 2100 33,5 193
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Tuft Haugaland Travpark 0 03/9 - 05 / 6 1820 37,3 g 782
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Tuft Bergen Travpark 0 03/8 - 04 / 4 2120 35,5 197
4 2018: -14 -0 -1 -4 -6 -47 500 2017: -9 -0 -1 -3 -2 -33 000
Kilestjerna 2 Plass 80 500
4 år MØRKBR HP v.Alm Taragon J. Undem Sørlandets Travpark 3 11/2 - 04 / 1 2140 34,3 260
e. Kilerosa v. Alm Hellin E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 28/1 - 03 / 4 2180 33,5 88
Stall 1.2.3. Kile E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 19/1 - 01 / 4 2100 32,8a 38
J. Eriksen Åge Jan Kile E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 27/12 - 05 / 6 2100 34,2ag 86
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 17/12 - 07 / 4 2160 33,4 32
5 2018: -9 -1 -0 -1 -4 -31 000 2017: -8 -1 -1 -4 -2 -38 000
Kongs Nota 3 Plass 69 000
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Bjerke Travbane 6 28/2 - 10 / 1 2140 33,0 190
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 08/2 - 08 / 5 2120 33,7 72
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 02/2 - 04 / 2 2100 33,1a 85
L. Kolle Kåre Andersen (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 09/11 - 08 / 6 2120 35,0 25
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 1 07/9 - 03 / 9 2120 32,1 g 74
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -0 -9 -23 500
Skiberose 4 Plass 35 500
5 år SVART HP v.Skibber E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 22/1 - 03 / 12 2140 42,9 507
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 09/12 - 04 / 7 2140 36,3 594
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Momarken Travbane 7 05/11 - 07 / 2 2140 38,9 597
G. Austevoll Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 03 / 8 2120 34,4 548
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Gravdal Drammen Travbane 5 23/10 - 07 / 14 2140 35,3 340
7 2018: -15 -0 -0 -3 -6 -64 500 2017: -8 -0 -0 -0 -7 -32 000
Komnes Anna 5 Plass 96 500
4 år BRUN HP v.Lome Elden J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 08/3 - 07 / 5 2120 34,9 g 197
e. Mathea v. Høiby Kongen A. Berås Sørlandets Travpark 3 11/2 - 08 / 7 2180 34,8 234
Stall Eldo J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 08 / 7 2120 38,4 528
J. Gaustad G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 22/1 - 03 / 4 2120 dg 45
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 5 05/1 - 05 / 13 2140 35,0 427
8 2018: -5 -4 -0 -1 -0 -63 000 2017: -5 -0 -1 -2 -1 -15 000
Valle Gulla 6 Plass 80 000
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Sørlandets Travpark 3 25/2 - 09 / 6 2180 31,5 g 38
e. Gode Tider v. Elding D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 08/2 - 08 / 1 2100 34,1 15
Lill-Ann Berg-Henning Æsøy B. Refsdal Klosterskogen Travbane 3 24/8 - 07 / 8 2120 34,2 42
D. Dalen Alexander Heisholt (T) B. Refsdal Klosterskogen Travbane 5 04/5 - 08 / 11 2120 34,9 g 119
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Refsdal Klosterskogen Travbane 3 03/4 - 08 / 11 2120 33,3 137
9 2018: -9 -0 -1 -0 -1 -9 000 2017: -12 -1 -1 -0 -7 -33 000
Solhaugblesa 7 Plass 42 000
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 08/3 - 07 / 6 2120 br g 58
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 05 / 15 2140 38,8 g 219
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl J. Undem Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 04 / 12 2140 36,7 g 442
A. Akselsen Ine Elisabeth Dahl (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 27/11 - 08 / 12 2140 35,7 325
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 08 / 3 2100 36,6 g 96
10 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 8 Plass 51 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor N. Bakken Bjerke Travbane 4 08/3 - 05 / 1 2100 33,0a 226
e. Nattens Dronning v. Sjefen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/12 - 07 / 1 2140 33,1 g 112
Nina Bakken-Andreas Solbrekke O. Østre Biri Travbane 6 24/11 - 08 / 3 2100 33,3 g 183
H. Holm Nina Bakken (A) G. Austevoll Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 7 2120 33,2 g 218
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 02/11 - 05 / 4 2100 33,1 g 42
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -1 -2 -0 -10 -65 253
Tangen Tora 2140 1 Plass 74 253
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy V. Hop Drammen Travbane 0 23/12 - 04 / 11 2100 32,4ag 435
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk K. Johansen Bjerke Travbane 5 06/12 - 07 / 5 2160 31,3 68
Bjørn-Vidar Rød-Asbjørn Rød V. Hop Sørlandets Travpark 0 11/11 - 01 / 4 2160 32,2 204
E. Høitomt Bjørn-Vidar Rød V. Hop Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 02 / 9 2100 31,7ag 27
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane 1 25/10 - 09 / 10 2160 30,8 41
12 2018: -14 -3 -5 -2 -3 -183 000 2017: -8 -3 -0 -2 -1 -60 500
Ruskeli Blesa 2160 1 Plass 243 500
5 år SVART HP v.Tekno Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 17/2 - 02 / 3 2100 31,8a 34
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 1 09/2 - 01 / 3 2140 31,8 14
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 2 11/1 - 06 / 10 2100 31,9a 49
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 20/12 - 02 / 4 2140 33,3 54
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 04 / 10 2140 32,5 114