<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
OMERGUBBENS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 285.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-9 Plass : 8-5-9

1 2018: -20 -4 -1 -3 -5 -184 500 2017: -10 -0 -2 -2 -3 -45 000
Sprett Odin 1609 1 Plass 444 500
8 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 4 28/2 - 05 / 2 2100 28,4a 182
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane - 31/1 - 04 / 2 2100 dg a 68
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 13/1 - 05 / 14 2120 29,0 92
M. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk E. Høitomt Bjerke Travbane 4 28/12 - 05 / 12 2100 28,9a 290
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek H. Holm Bjerke Travbane 2 20/12 - 04 / 1 2100 27,1a 648
2 2018: -13 -3 -0 -0 -3 -66 894 2017: -13 -1 -1 -1 -3 -33 842
Finnskog Lux 2 Plass 288 348
9 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Momarken Travbane 4 22/2 - 02 / 7 1640 27,0a 34
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Bjerke Travbane 1 15/2 - 02 / 6 1609 26,1a 33
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 25/1 - 02 / 7 1609 30,2ag 36
H. Kulblik H. Kulblik Solvalla 0 22/12 - 02 / 6 2140 30,5ag 30
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 1 14/12 - 03 / 5 1609 26,6a 40
3 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -17 000 2017: -22 -7 -4 -2 -3 -164 000
Brenne Major 3 Plass 242 000
6 år SVART H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 0 22/12 - 05 / 8 1609 28,8a 53
e. Brenne Stjerna v. Braute E. Høitomt Bjerke Travbane 0 13/12 - 06 / 10 1609 30,6ag 36
Stall Major Party K. Johansen Biri Travbane 0 10/11 - 06 / 4 2100 34,1ag 81
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 27/10 - 01 / 7 1609 26,6a 26
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 2 13/10 - 01 / 1 1609 26,9a 14
4 2018: -17 -4 -4 -3 -4 -466 188 2017: -10 -3 -2 -2 -3 -117 054
Nordby Frøy 4 Plass 669 242
6 år SVART H v.Dotterud Teddy J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 02/3 - 01 / 10 2100 28,6a 40
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 8 22/2 - 02 / 6 1640 27,4ag 32
Stall Le Meridien C. Kjenner Bjerke Travbane 2 07/2 - 09 / 10 2100 27,6a 84
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 31/1 - 04 / 7 2100 29,0a 143
burgunder m/gul hestesko & to ermringe C. Kjenner Bjerke Travbane 0 20/1 - 04 / 2 2100 29,2a 101
5 2018: -13 -5 -4 -2 -2 -191 000 2017: -11 -5 -4 -0 -1 -134 000
Frøyu Petter 5 Plass 374 000
7 år BRUN V v.Lome Elden N. Frøhaug Momarken Travbane 1 22/2 - 02 / 5 1640 26,6a 35
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll N. Frøhaug Klosterskogen Travbane 5 08/2 - 06 / 4 2100 31,7ag 24
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug N. Frøhaug Bjerke Travbane 2 20/1 - 04 / 11 2100 28,4a 39
N. Frøhaug Mari Foss Frøhaug N. Frøhaug Bjerke Travbane 1 31/12 - 05 / 9 1609 27,6a 40
svart m/grønne & hvite seler. ne i hvi N. Frøhaug Momarken Travbane 1 05/12 - 06 / 9 1640 28,2a 48
6 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 6 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin O. Sagholen Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 3 1609 28,5a 154
e. Frk. Aurora v. Braute O. Sagholen Momarken Travbane 2 22/2 - 02 / 1 1640 26,7a 511
Sverige O. Sagholen Bjerke Travbane 6 15/2 - 02 / 12 1609 28,1a 491
O. Sagholen Helena Jörgensen Arenander O. Sagholen Biri Travbane - 03/2 - 05 / 8 2140 dg 584
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 7 23/1 - 01 / 11 1640 28,9a 156
7 2018: -11 -2 -3 -1 -3 -89 421 2017: -16 -0 -2 -3 -9 -74 606
Ruskeli Scott 7 Plass 304 174
9 år MØRKBR V v.Tangen Scott A. Solhus Leangen Travbane 2 05/3 - 05 / 7 1640 27,7a 38
e. Ruskeliløkka v. Lapp Nils (S) A. Solhus Leangen Travbane 2 12/2 - 02 / 6 1640 27,6a 28
Karl Einar Stubsjøen /Gåsbakken A. Solhus Leangen Travbane 1 15/1 - 05 / 8 2140 29,1ag 19
H. Holm Karl Einar Stubsjøen (A) A. Solhus Leangen Travbane 1 01/1 - 03 / 5 2140 28,6a 114
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Solhus Leangen Travbane 3 18/12 - 07 / 7 1640 27,0a 154
8 2018: -12 -3 -3 -2 -3 -130 000 2017: -16 -3 -2 -1 -6 -118 000
Best Ruggen 8 Plass 392 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Biri Travbane 6 22/12 - 05 / 12 1609 28,5a 36
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane 1 13/12 - 06 / 9 1609 27,5a 62
Team Ruggen O. Østre Bjerke Travbane 6 22/11 - 06 / 7 2100 29,3a 96
O. Østre Tore Martinsen O. Østre Biri Travbane 6 10/11 - 06 / 3 2100 28,9a 87
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 01/11 - 04 / 5 2600 30,2a 81
9 2018: -21 -0 -4 -6 -7 -119 785 2017: -19 -2 -6 -0 -5 -113 152
Rem Odin* 9 Plass 345 976
8 år BRUN V v.Bork Odin G. Austevoll Momarken Travbane 3 22/2 - 02 / 10 1640 26,8a 98
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) J. Hansen Bjerke Travbane 0 07/2 - 09 / 3 2100 29,9a 96
Sverige S. Løvvold Bjerke Travbane 2 17/1 - 01 / 1 2140 28,0 79
G. Austevoll Terje Remme G. Austevoll Bjerke Travbane 3 03/1 - 07 / 2 1609 27,9a 81
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Färjestad 4 18/12 - 03 / 1 2640 30,0 72
10 2018: -11 -0 -0 -3 -1 -19 000 2017: -21 -2 -4 -3 -5 -105 000
Idborken 10 Plass 262 500
9 år BORKET H v.Tangen Scott K. Wessel Leangen Travbane 0 05/3 - 05 / 5 1640 29,0a 62
e. Lumine v. Alm Svarten K. Wessel Bjerke Travbane 3 15/2 - 02 / 3 1609 27,6a 131
Natalie Iselin Repstad-Andre Kjellevold Sviland K. Wessel Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 06 / 3 1609 26,0ag 281
K. Hasselgård C. Hande Klosterskogen Travbane 7 16/9 - 03 / 7 2120 30,4 20
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm C. Hande Momarken Travbane P 05/9 - 21 / 2 2140 34,0 P
11 2018: -25 -0 -0 -2 -12 -60 000 2017: -28 -1 -2 -3 -7 -78 500
Gyldenlinn 11 Plass 220 500
7 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Sørlandets Travpark 0 25/2 - 06 / 7 2140 29,4a 424
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Biri Travbane 4 16/2 - 06 / 9 2100 28,8a 144
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Bjerke Travbane 3 09/2 - 07 / 9 1609 28,4a 570
J. Drageset J. Drageset Bjerke Travbane 0 20/1 - 04 / 4 2100 30,5a 526
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Jarlsberg Travbane 7 13/1 - 05 / 4 2100 30,1 497
12 2018: -23 -1 -1 -1 -5 -50 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 12 Plass 302 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Bjerke Travbane - 21/2 - 07 / 6 1609 dg a 606
e. Flåli Frøkna v. Schuvar J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 07/2 - 09 / 5 2100 31,0ag 547
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 11 2100 30,5a 1251
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Momarken Travbane 6 23/1 - 01 / 5 1640 28,7a 362
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Bjerke Travbane 0 10/1 - 07 / 3 2100 29,0a 780