<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
BONDEGUTTENS LØP (AMATØR-/REKRUTT-LØP)
AMATØR-/REKRUTT-LØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 155.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-8-3 Plass : 6-8-3

1 2018: -5 -1 -0 -1 -1 -24 000 2017: -6 -0 -1 -1 -1 -16 000
Gerifaks 2100 1 Plass 130 000
11 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) O. Østre Sørlandets Travpark - 25/2 - 04 / 11 2140 dg a 158
e. Geira v. Atom Vinter G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 11/2 - 04 / 13 2180 33,0 293
Åshild Lund /Rykene G. Mikkelsen Sørlandets Travpark - 06/6 - 05 / 6 2160 dg 172
M. Finsand Åshild Lund O. Østre Sørlandets Travpark 0 28/5 - 04 / 1 2140 31,1ag 55
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re O. Østre Jarlsberg Travbane 2 12/5 - 06 / 5 2620 29,0 347
2 2018: -10 -0 -2 -0 -2 -28 000 2017: -12 -3 -0 -0 -2 -68 000
Heimstad Lomen 2 Plass 138 000
10 år SVART V v.Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 4 07/3 - 02 / 9 2100 30,9ag 48
e. Dilla v. Åsrapp K. Johansen Drammen Travbane 0 03/3 - 05 / 8 2120 31,0 g 99
Iselin Mysen-Marinus A. Beck K. Johansen Biri Travbane 2 23/2 - 01 / 11 2100 28,3a 300
I. Mysen K. Johansen Momarken Travbane 5 13/2 - 03 / 11 2140 30,2ag 193
Svart, røde ermer&sidef,gule ruter,rek B. Steinseth Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 8 2100 32,8a 218
3 2018: -21 -5 -3 -1 -4 -128 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 3 Plass 251 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld K. Bjørnerød Momarken Travbane 7 22/2 - 02 / 2 1640 27,4ag 71
e. Vivendel v. Viljesterk K. Bjørnerød Momarken Travbane 2 13/2 - 05 / 2 1640 28,5ag 43
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård K. Wessel Momarken Travbane 6 06/2 - 06 / 2 1640 29,1a 29
K. Hasselgård Kari M. Hasselgård K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 24/1 - 08 / 3 2100 38,1a 44
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 1 11/1 - 03 / 5 2100 29,3a 58
4 2018: -9 -0 -2 -1 -2 -38 000 2017: -15 -2 -2 -1 -7 -78 500
Idlilly 4 Plass 157 500
7 år SVART HP v.Åsajerven B. Steinseth Drammen Travbane 6 03/3 - 07 / 7 2100 30,1a 438
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 13 2160 32,7 g 558
Stall Ida Christine B. Steinseth Bjerke Travbane 2 03/1 - 01 / 4 2100 31,4a 42
A. Frønes Per Gunnar Roos T. Solberg Bjerke Travbane 5 31/12 - 01 / 14 2160 30,7 304
Mørkblå m/burg. ermer, reklame B. Steinseth Jarlsberg Travbane 4 10/12 - 05 / 8 2100 28,9ag 448
5 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 5 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld A. Stensen Biri Travbane 0 23/2 - 01 / 6 2100 br ag 827
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Johansen Momarken Travbane 7 06/2 - 06 / 7 1640 30,0ag 419
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane - 23/1 - 05 / 3 2140 dg a 372
K. Brenden Leif Brenden K. Brenden Momarken Travbane 8 09/1 - 01 / 1 2140 34,9ag 386
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Johansen Bjerke Travbane 0 29/11 - 06 / 9 2100 31,4ar 432
6 2018: -21 -4 -3 -4 -4 -139 500 2017: -12 -3 -1 -0 -3 -106 000
Førlands Odin 6 Plass 245 500
4 år SVART H v.Bork Odin O. Wassberg Bergen Travpark 4 22/2 - 01 / 7 2120 29,4 43
e. Førlands Faksa v. Järvsöfaks (S) O. Wassberg Bergen Travpark 3 01/2 - 05 / 5 2120 31,6 17
Per-Eivind Tjordal /Sand P. Tjordal Bergen Travpark 2 11/1 - 04 / 9 2120 31,7 g 20
P. Tjordal P. Tjordal Bergen Travpark 1 04/1 - 06 / 2 2100 30,9a 62
lilla m/"p.e.t." på gult stråbånd O. Wassberg Forus Travbane 1 19/12 - 08 / 6 2060 31,6 35
7 2018: -8 -1 -0 -0 -7 -50 233 2017: -14 -2 -1 -1 -6 -82 000
Jærvsøælva (S) 7 Plass 158 233
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 02/3 - 03 / 3 1609 27,3a 34
e. Horgen Vesla* v. Lykke Gutten B. Steinseth Momarken Travbane 4 13/2 - 03 / 7 2140 30,0ag 175
Stall Gepa B. Steinseth Bjerke Travbane 6 09/2 - 01 / 6 2160 32,2 g 45
P. Bendiksen Geir Sandersen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 17/1 - 06 / 2 2140 30,3 155
svart,oransje skråb.og sk.stk. m/sv.st Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 31/12 - 01 / 10 2160 30,7 342
8 2018: -12 -3 -1 -4 -3 -133 463 2017: -4 -0 -1 -1 -0 -23 030
Finnskog Nox 8 Plass 220 892
5 år RØD H v.Dotterud Teddy H. Kulblik Bjerke Travbane 3 07/3 - 02 / 6 2100 30,4a 53
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Momarken Travbane 1 13/2 - 03 / 10 2140 29,5a 58
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 4 08/2 - 02 / 3 2100 29,2a 34
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 3 31/1 - 09 / 1 2140 29,9 208
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 3 24/1 - 05 / 6 2100 32,0ag 373
9 2018: -11 -2 -1 -2 -0 -299 200 2017: -9 -3 -2 -1 -1 -132 000
Brenne Banker 9 Plass 431 200
4 år SVART H v.Moe Odin K. Johansen Momarken Travbane 2 29/12 - 04 / 8 2160 30,1 70
e. Brenne Vinni v. Lome Elden K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 03 / 1 2100 30,6 g 40
Stig Flaata /Tinn Austbygd K. Johansen Biri Travbane 0 04/11 - 06 / 12 2100 34,0ag 408
B. Duestad Malene Berdalen (T) K. Johansen Biri Travbane 0 20/10 - 01 / 1 2100 31,3a 95
svart m/rødt sk.stk. & ermstripe. K. Johansen Momarken Travbane 1 28/9 - 03 / 4 2140 31,4a 15
10 2018: -20 -0 -1 -1 -7 -35 491 2017: -20 -1 -1 -0 -6 -43 000
Perfekt 10 Plass 160 375
8 år BRUN V v.Tangen Scott M. Gundersen Bjerke Travbane - 07/3 - 02 / 7 2100 dg a 549
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen T. Totland Bergen Travpark 0 25/1 - 04 / 2 2100 nc a 418
Carina Simonsen-Ronny Simonsen J. Landaas Bergen Travpark 5 11/1 - 04 / 6 2120 32,0 226
A. Robertsen Carina Simonsen T. Totland Bergen Travpark 5 04/1 - 06 / 5 2100 31,5a 346
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek J. Landaas Bergen Travpark 0 30/12 - 05 / 10 2140 32,3 164
11 2018: -9 -0 -2 -0 -4 -33 000 2017: -18 -2 -1 -2 -7 -73 000
Stjerne Åsa 11 Plass 128 500
6 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Drammen Travbane 0 03/3 - 07 / 5 2100 30,4a 273
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Bjerke Travbane 5 24/2 - 04 / 3 2160 30,2 g 215
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Jarlsberg Travbane 2 17/2 - 02 / 7 2100 31,7a 39
R. Sveen R. Sveen Bjerke Travbane 2 09/2 - 01 / 7 2160 31,0 71
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 0 26/1 - 02 / 9 2100 32,5ag 81
12 2018: -9 -0 -0 -0 -2 -5 500 2017: -20 -0 -0 -0 -12 -35 000
Fintore 12 Plass 147 037
11 år SVART V v.Alm Viktor J. Pettersen Jarlsberg Travbane P 02/3 - 20 / 3 2100 36,6 P
e. Lygna Fina v. Alm Svarten C. Engebråthen Drammen Travbane 0 21/9 - 01 / 5 2100 31,8a 221
Vidar Henriksen /Drammen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 12/9 - 02 / 4 2100 28,9ag 553
J. Pettersen Connie Engebråthen (T) A. Akselsen Drammen Travbane 9 03/9 - 04 / 11 2100 29,4ag 105
grønn m/rød firkløver Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 24/8 - 02 / 1 2100 30,0ag 93