<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:35 V5-5
A. LARSONS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 22.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-10 Plass : 1-5-10

1 2018: -3 -1 -0 -0 -1 -18 000 2017: -5 -1 -0 -1 -1 -14 894
Hands Up (NL) 2100 1 Plass 32 894
4 år BRUN HP v.Russel November* (DE) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 01/2 - 07 / 1 2100 19,0a 34
e. Armbro Groenhof* (NL) v. Jag De Bellouet* (FR) E. Høitomt Biri Travbane 0 26/1 - 07 / 8 2100 20,4a 59
Karl Richard Johansen /Ottestad H. Langeweg Jr. Alkmaar 5 25/9 - 09 / 1 2060 23,5a 16
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) H. Langeweg Duindigt 3 27/8 - 07 / 1 2600 19,9a 107
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Langeweg Duindigt 0 09/8 - 07 / 2 2000 20,0a 319
2 2018: -8 -2 -2 -1 -2 -50 000 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -13 500
Zenit Zofia 2 Plass 63 500
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 15/2 - 06 / 6 2100 18,7a 73
e. Hertuginde Siem (DK) v. Carmody Lobell* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 02 / 7 2100 19,1ag 123
Cecilie Jensen /Revetal M. Gundersen Bjerke Travbane 7 06/9 - 01 / 1 2140 18,8 106
Å. Tengsareid Bjørn Larsen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 5 26/7 - 01 / 8 2140 18,2 135
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 13/7 - 02 / 4 2100 17,3a 61
3 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -10 000
Gazza Boko (S) 3 Plass 16 000
5 år M.BRUN V v.Zola Boko* (S) K. Malmin Biri Travbane 0 23/2 - 07 / 5 2100 21,1ag 34
e. Sissy Jean Boko (S) v. Express Ride* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 09/10 - 02 / 5 2100 18,7ag 38
Cecilie Kristiansen-Signe Fonneland Steen L. Kolle Bjerke Travbane - 13/9 - 01 / 11 2100 dg a 33
K. Malmin Trond Anderssen (T) L. Kolle Biri Travbane 0 23/7 - 02 / 8 2100 18,7ag 90
Mørkblå med gul reklame/bånd L. Kolle Bjerke Travbane 2 21/6 - 09 / 7 2140 19,5 49
4 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -7 -0 -0 -0 -6 -15 224
Only's Pride 4 Plass 20 224
7 år SVART V v.Gator Trout (US) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 15/2 - 06 / 3 2100 19,3ag 196
e. One And Only v. Giant Cat* (FR) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 26/1 - 07 / 11 2100 19,5a 905
Haldis Snortheim /Espa B. Steinseth Bjerke Travbane 0 11/1 - 07 / 1 2100 18,9a 275
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 4 28/12 - 08 / 9 2100 20,2a 133
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame G. Austevoll Drammen Travbane 5 14/9 - 03 / 1 2100 18,4a 396
5 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -10 000 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -18 094
Conrads Carl (S) 5 Plass 28 094
4 år MØRKBR V v.Prodigious (FR) E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 25/2 - 08 / 6 2140 19,6a 35
e. The Panultimate (US) v. Donerail* (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 19/11 - 03 / 5 2140 19,4a 72
Vidar Finsådal /Finsland P. Lennartsson Mantorp - 09/10 - 03 / 1 2640 dg ag 73
O. Østre Vidar Finsådal O. Andersson Mantorp 6 04/9 - 02 / 1 2640 20,9ag 136
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Westholm Romme 4 01/8 - 06 / 9 2140 17,9 88
6 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -9 000 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -10 000
Lucky Spirit 6 Plass 19 000
7 år BRUN V v.Pine Spirit (S) P. Sem Jarlsberg Travbane 5 02/3 - 07 / 6 2100 21,4a 321
e. Lucky Diva v. King Conch* (US) P. Sem Biri Travbane 6 16/2 - 03 / 6 2100 20,8 952
Stall Ruud Gård P. Sem Bjerke Travbane 7 31/1 - 02 / 3 2140 22,7 184
P. Sem P. Sem Bjerke Travbane - 14/12 - 02 / 1 2100 dg a 109
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 6 06/12 - 10 / 2 2140 19,9 432
7 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000
Beak's Lucifer 7 Plass 19 000
6 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 3 02/3 - 07 / 4 2100 21,0a 343
e. Dedicate Label (S) v. Texas (US) K. Johansen Bjerke Travbane 0 15/2 - 06 / 2 2100 20,6arg 485
Mona Lilja /Ljørdalen B. Steinseth Bjerke Travbane 4 17/1 - 02 / 3 2140 20,2 126
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) D. Dalen Bjerke Travbane 4 10/1 - 10 / 6 2140 19,9 215
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek K. Mathisen Biri Travbane 4 22/12 - 08 / 8 2100 20,9 531
8 2018: -5 -0 -1 -1 -3 -21 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000
K.N. Heartbreak 8 Plass 26 000
4 år BRUN HP v.Thai Tanic O. Sagholen Bjerke Travbane 5 21/2 - 10 / 8 2160 19,6 g 241
e. K.N. Speedgirl (S) v. Alf Palema* (US) O. Sagholen Momarken Travbane 6 06/2 - 07 / 9 2140 19,9a 39
Knut Nysveen-Kristine Flaten O. Sagholen Bjerke Travbane 2 03/1 - 02 / 6 2140 21,0 g 50
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 4 20/12 - 01 / 7 2140 19,8 g 105
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane P 05/12 - 20 / 1 2140 21,7 P
9 2018: -7 -2 -2 -1 -1 -51 500 2017: -10 -0 -0 -2 -3 -19 000
Fourty Genius 9 Plass 73 500
5 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) B. Steinseth Biri Travbane 3 15/12 - 07 / 6 2100 20,0a 111
e. Four Starz Nanny (US) v. Conway Hall* (US) B. Steinseth Klosterskogen Travbane 3 02/11 - 08 / 4 2100 20,1a 70
Tore Sandmoen /Heradsbygd B. Steinseth Bjerke Travbane 0 23/10 - 01 / 6 2100 19,5a 226
B. Steinseth B. Steinseth Drammen Travbane 5 17/10 - 08 / 4 2100 19,0a 103
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Sandmoen Bjerke Travbane 0 07/8 - 03 / 11 2100 18,7a 718
10 2018: -6 -2 -1 -1 -2 -41 500 2017: -8 -0 -0 -1 -5 -17 000
Logical Ilchi 10 Plass 58 500
5 år BRUN V v.The Liquidator (US) K. Blakkestad Bjerke Travbane 0 16/11 - 03 / 5 2100 19,5a 455
e. Logical Dream v. Abracadabrant* (IT) K. Blakkestad Drammen Travbane 6 23/10 - 03 / 10 2100 20,3 223
Bjørnar Blakkestad /Ise K. Blakkestad Drammen Travbane 3 05/10 - 03 / 10 2100 20,6 547
G. Austevoll Katrine Blakkestad (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 7 20/9 - 09 / 10 2140 20,6 477
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 12/9 - 07 / 8 2100 20,1 276
11 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -14 -0 -0 -0 -7 -20 000
O.M. Erinus (S) 11 Plass 30 000
4 år BRUN V v.Improve Ås* (S) T. Fløysand Klosterskogen Travbane 7 27/11 - 07 / 5 2120 24,7 286
e. Impatient Paige (US) v. Donerail* (US) T. Fløysand Momarken Travbane 0 24/10 - 07 / 2 2140 20,7a 264
Ole Steen Larsen T. Fløysand Drammen Travbane 4 17/10 - 08 / 5 2100 19,0a 133
V. Hop Trond Anderssen (T) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 02 / 5 2100 18,9a 540
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Bjerke Travbane 8 06/9 - 01 / 5 2140 18,8 564
12 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000
K.M. Labour Boy 12 Plass 12 000
4 år BRUN V v.Revenue* (S) O. Østre Biri Travbane 5 20/10 - 09 / 13 2120 18,7 259
e. Dame Superb v. Cherry Superb K. Johansen Biri Travbane 8 06/10 - 02 / 6 2100 19,3ag 427
Kåre Magne Dalen /Brumunddal K. Johansen Bjerke Travbane 6 26/7 - 01 / 6 2140 19,0 255
K. Johansen Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Biri Travbane 0 30/6 - 07 / 11 2100 21,4 g 171
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm E. Høitomt Biri Travbane P 21/5 - 20 / 1 2100 20,0 P