<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
BEGNAS LØP - TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,0 og bedre, 40 m. for tid 1.33,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-12-14 Plass : 10-12-14

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -12 000
Alm Gull 2100 1 Plass 18 000
8 år SVART HP v.Lome Elden H. Skiaker Biri Travbane 0 22/12 - 03 / 4 2100 br rg 312
e. Alm Sandra v. Rigel Jo Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 24/11 - 04 / 11 2120 36,5 466
Aina Skiaker /Lena D. Dalen Momarken Travbane 4 05/11 - 03 / 3 2140 36,3 174
H. Skiaker Aina Skiaker H. Skiaker Biri Travbane 2 20/10 - 03 / 6 2100 35,5 313
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer H. Skiaker Biri Travbane 8 06/1 - 08 / 10 2100 38,2 336
2 2018: -10 -0 -1 -1 -2 -14 491 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spartacus 2 Plass 14 491
8 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld J. Blekkan Leangen Travbane 2 05/3 - 08 / 6 2140 35,3 39
e. Nystedsjura v. Lannem Sjur A. Solhus Leangen Travbane 3 19/2 - 10 / 1 2140 35,5 88
Elisabeth Tokvam Kvalen /Vinstra G. Austevoll Biri Travbane 7 16/2 - 08 / 4 2100 35,7 g 124
G. Austevoll Jan Kvalen (A) A. Stensen Leangen Travbane 5 05/2 - 08 / 3 2140 37,1 g 415
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Stensen Leangen Travbane - 01/1 - 08 / 3 2140 dg 83
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Spang Pernille 3 Plass 2 000
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Malmin Magnor Travbane 8 01/5 - 01 / 3 2000 39,0 g 16
e. Stranda Pernille v. Spikeld K. Malmin Biri Travbane P 24/7 - 20 / 7 2120 35,8 P
Stall Vilja G. Austevoll Biri Travbane N 28/8 - 20 / 9 2120 dgpp r N
K. Malmin Tor Ørjan Johansen G. Austevoll Biri Travbane - 22/5 - 20 / 8 2120 dgpp r N
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Biri Travbane 23/6 - 23 / 3 2100 52,1 B
4 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 000 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -5 500
Kims Stjerna 4 Plass 11 500
6 år MØRKBR HP v.Tin Tveiten O. Mikkelborg Biri Travbane 0 23/2 - 08 / 7 2100 37,6 396
e. June v. Pajaprins K. Mathisen Biri Travbane 8 12/1 - 03 / 6 2100 37,8 660
Arne M. Øyen /Østre Gausdal Ø. Mathisen Biri Travbane 0 20/10 - 03 / 5 2100 38,0 354
A. Stensen Arne M. Øyen Ø. Mathisen Biri Travbane 3 29/9 - 08 / 4 2100 37,1 295
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam Ø. Mathisen Biri Travbane 0 15/9 - 03 / 2 2100 35,6 1384
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -3 500
Briskeby Stjernen 5 Plass 3 500
4 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Drammen Travbane 12 20/12 - 07 / 9 2100 44,5 g 185
e. Briskebyrappa v. Rappfot O. Østre Momarken Travbane - 05/12 - 08 / 3 2140 dg 107
Merete Viksås /Roa O. Østre Drammen Travbane 6 17/10 - 07 / 1 2100 40,9 95
O. Østre Merete Viksås O. Østre Jarlsberg Travbane P 18/8 - 22 / 11 2120 45,4 g P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame H. Holm Bjerke Travbane - 30/11 - 21 / 10 1660 dgpp N
6 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Trollanne 6 Plass 7 000
11 år BRUN HP v.Sokna Troll M. Gundersen Biri Travbane 8 16/2 - 08 / 6 2120 36,0 242
e. Eld Riga v. Elding K. Mathisen Biri Travbane 6 10/11 - 08 / 5 2120 36,5 499
Gudbrand O. Skiaker /Jaren M. Gundersen Drammen Travbane - 30/10 - 08 / 3 2100 dg 476
D. Dalen Gudbrand O. Skiaker B. Steinseth Drammen Travbane 5 09/10 - 08 / 2 2100 36,7 g 350
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Biri Travbane 0 29/9 - 08 / 11 2100 41,8 g 441
7 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -10 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -500
Flassi Prinsen 7 Plass 10 500
7 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 05/1 - 05 / 3 2100 37,3 902
e. Heddals Jenta v. Polar Troll R. Solberg Drammen Travbane 9 20/12 - 07 / 8 2100 38,0 g 527
Rune Solberg /Holmestrand K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 01 / 10 2100 40,0 g 467
L. Kolle Rune Solberg (A) R. Solberg Jarlsberg Travbane P 03/11 - 20 / 6 2120 39,3 g P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
8 2018: -9 -3 -1 -1 -1 -61 000 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -14 000
Granly Kuling 2120 1 Plass 77 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling O. Kjenner Bjerke Travbane 0 01/2 - 06 / 10 1609 36,9a 1194
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten T. Lindbak Biri Travbane 0 08/12 - 08 / 2 2100 39,4 307
Erling Knutsen /Brandbu O. Kjenner Bjerke Travbane 0 29/11 - 10 / 3 2140 36,7 533
O. Mikkelborg Erling Knutsen O. Mikkelborg Biri Travbane 8 24/11 - 04 / 1 2100 36,0 266
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl K. Malmin Bjerke Travbane 8 06/9 - 09 / 9 2160 46,0 161
9 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -11 500 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
Brauti Line 2 Plass 33 500
8 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Bjerke Travbane - 14/2 - 10 / 10 2160 dg 206
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Bjerke Travbane 5 01/2 - 06 / 4 1609 33,9ag 275
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær L. Revheim Biri Travbane - 12/1 - 03 / 13 2120 g5 g 447
L. Revheim Johan Petter Gustavsen L. Revheim Biri Travbane 0 24/11 - 04 / 10 2120 37,5 g 169
Blå m/L.B.R. i hvitt. L. Revheim Biri Travbane 5 10/11 - 08 / 6 2120 36,2 g 85
10 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -14 000 2017: -2 -2 -0 -0 -0 -46 000
Frøyu Birk 3 Plass 60 000
4 år MØRKBR H v.Bork Odin S. Bendiksen Momarken Travbane 1 06/2 - 03 / 11 2160 33,8 28
e. Frøyu Sara v. Lome Elden S. Bendiksen Klosterskogen Travbane 6 22/1 - 03 / 8 2120 39,5 g 20
Stall Moro Med Hest S. Bendiksen Biri Travbane 1 24/11 - 03 / 1 2100 34,2 71
S. Bendiksen S. Bendiksen Drammen Travbane 1 17/10 - 07 / 5 2100 37,6 41
Svart m/grønne ermer, sv. mansj, rekl S. Bendiksen Drammen Travbane P 05/10 - 20 / 6 2120 37,7 P
11 2018: -8 -1 -2 -0 -2 -35 000 2017: -19 -0 -0 -0 -13 -30 448
Påkka Håntas 2140 1 Plass 65 448
7 år SVART HP v.Slått Eld B. Steinseth Drammen Travbane 1 03/3 - 01 / 6 2120 33,5 69
e. Nornes Iba v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 0 28/2 - 10 / 8 2140 34,9 g 208
Anne-Marie Karlsen /Elverum B. Steinseth Biri Travbane 2 16/2 - 07 / 7 2140 34,3 149
K. Johansen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 2 03/2 - 01 / 8 2120 34,5 214
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/1 - 10 / 2 2140 36,0 g 309
12 2018: -9 -2 -2 -3 -1 -70 463 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Briskebytrikken 2 Plass 77 463
4 år MØRKBR V v.Briskeby Rauen E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 01/3 - 07 / 6 2100 34,5ag 14
e. Vesle Rappa v. Pål Even E. Rennesvik Biri Travbane 3 12/1 - 03 / 10 2120 32,6 g 57
Erlend Rennesvik /Slattum E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 05 / 7 2120 34,2 38
E. Rennesvik Dag Erik Raastad E. Rennesvik Drammen Travbane 6 20/12 - 07 / 4 2100 37,1 g 34
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Momarken Travbane 2 05/12 - 08 / 11 2140 35,7 48
13 2018: -7 -1 -0 -1 -3 -28 500 2017: -9 -0 -2 -3 -4 -41 500
Lilljom 3 Plass 70 000
10 år BRUNBORKET V v.Håkon Jo* K. Mathisen Biri Travbane 5 22/12 - 03 / 6 2120 32,2 g 143
e. Ramstad Loma v. Lome Elden K. Mathisen Bjerke Travbane 3 13/12 - 09 / 5 1640 32,4 43
Karina Osmark-Hannah Osmark K. Mathisen Biri Travbane 4 08/12 - 08 / 11 2120 32,2 g 204
K. Mathisen K. Mathisen Momarken Travbane 3 21/11 - 08 / 4 2140 33,7 120
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Leangen Travbane 2 21/10 - 04 / 1 2140 32,8 50
14 2018: -8 -0 -2 -3 -2 -35 000 2017: -9 -0 -1 -1 -7 -25 935
Åsaoline 4 Plass 60 935
5 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Bjerke Travbane 2 28/2 - 10 / 2 2140 32,1 86
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Biri Travbane 2 16/2 - 08 / 7 2140 32,3 105
Øystein Bjørnstad /Skarnes H. Storås Biri Travbane 4 03/2 - 01 / 6 2120 34,8 26
H. Storås Øystein Bjørnstad (A) H. Storås Biri Travbane 3 26/1 - 08 / 3 2100 33,8 501
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl H. Storås Momarken Travbane - 09/1 - 04 / 3 2140 dg 176