<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
GYLDNE TIDERS LØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 24.001 kr.
For 3-15-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-2-5 Plass : 8-2-5

1 2018: -11 -0 -1 -1 -6 -25 000 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -21 000
A.H. Svarten 2100 1 Plass 46 000
4 år SVART V v.Skibber K. Roe Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 01 / 2 2100 36,1 g 882
e. Bø Katinka v. Vital Pil K. Roe Bjerke Travbane 0 06/12 - 05 / 2 2140 34,9 g 383
Andres Hegna-Grethe Hegna K. Roe Klosterskogen Travbane 2 27/11 - 08 / 8 2120 37,0 g 155
V. Hop Arthur Bø (T) K. Roe Klosterskogen Travbane 4 02/11 - 07 / 10 2120 34,7 g 332
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Roe Jarlsberg Travbane 5 15/10 - 08 / 14 2120 35,6 g 236
2 2018: -4 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -4 -0 -2 -1 -1 -22 000
Kolnes Anka 2 Plass 45 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 19/11 - 07 / 6 2180 35,7 g 29
e. Engjenta v. Alm Hellin L. Kolle Biri Travbane 3 15/9 - 03 / 10 2120 32,5 54
Remi Aasum /Hafslundsøy L. Kolle Bjerke Travbane 2 06/9 - 09 / 3 2140 32,1 27
L. Kolle Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Drammen Travbane 2 03/9 - 01 / 2 2100 32,9 15
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane P 27/8 - 22 / 9 2120 34,4 P
3 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -18 000
Kos Frigga 3 Plass 30 000
4 år BRUN HP v.Frigg Elden J. Undem Klosterskogen Travbane 3 22/1 - 03 / 2 2100 39,3 602
e. Kos Edda v. Kos Knekten S. Jessen Klosterskogen Travbane - 09/12 - 04 / 4 2120 dg 560
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 3 27/11 - 08 / 4 2100 38,3 506
D. Dalen Odd Arne Aaland J. Undem Drammen Travbane 4 30/10 - 08 / 1 2100 36,6 g 736
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Undem Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 2 2100 36,4 g 438
4 2018: -4 -0 -0 -2 -2 -12 000 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -10 000
Langlands Teddy 4 Plass 22 000
4 år GUL V v.Dotterud Teddy V. Hop Jarlsberg Travbane - 10/12 - 07 / 5 2120 dg 101
e. Tellus Frøya v. Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 27/11 - 08 / 6 2120 38,0 25
Beate Oksum-Knut Tore Brog T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 02/11 - 07 / 8 2100 35,6 g 32
K. Dalsbotten Beate Oksum E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 15/10 - 08 / 2 2100 35,0 74
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 06/7 - 09 / 8 2100 dg 276
5 2018: -13 -0 -0 -3 -5 -56 500 2017: -8 -0 -0 -0 -7 -32 000
Komnes Anna 2120 1 Plass 88 500
4 år BRUN HP v.Lome Elden A. Berås Sørlandets Travpark 3 11/2 - 08 / 7 2180 34,8 234
e. Mathea v. Høiby Kongen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 08 / 7 2120 38,4 528
Stall Eldo G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 22/1 - 03 / 4 2120 dg 45
J. Gaustad H. Holm Jarlsberg Travbane 5 05/1 - 05 / 13 2140 35,0 427
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 17/12 - 07 / 2 2160 34,2 172
6 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -6 000 2017: -12 -1 -1 -0 -7 -33 000
Solhaugblesa 2 Plass 39 000
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 05 / 15 2140 38,8 g 219
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) J. Undem Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 04 / 12 2140 36,7 g 442
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 27/11 - 08 / 12 2140 35,7 325
T. Solberg Ine Elisabeth Dahl (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 08 / 3 2100 36,6 g 96
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek I. Dahl Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 13 2120 br g 397
7 2018: -8 -0 -0 -1 -5 -20 000 2017: -8 -0 -0 -0 -8 -19 000
Jenny Lill 3 Plass 44 000
5 år BRUN HP v.Bork Odin A. Berås Sørlandets Travpark 7 11/2 - 04 / 3 2140 35,2 519
e. Marina Lill v. Marine Svarten A. Berås Sørlandets Travpark 5 28/1 - 03 / 2 2160 35,0 201
Dagfinn Svantesen /Fevik A. Berås Sørlandets Travpark 3 14/1 - 07 / 6 2180 33,8 126
A. Berås Dagfinn Svantesen M. Berås Sørlandets Travpark 7 03/12 - 07 / 9 2160 34,4 g 479
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Drammen Travbane 6 23/10 - 07 / 13 2120 36,3 g 49
8 2018: -14 -4 -1 -0 -5 -104 000 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -21 000
Faks Blæsen 4 Plass 125 000
4 år MØRKBR H v.Bork Odin H. Tvedt Bjerke Travbane - 01/3 - 07 / 4 2100 dg a 39
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Bjerke Travbane 0 21/2 - 01 / 9 2160 35,0 g 143
Gunvald Åsegård /Torpo H. Tvedt Klosterskogen Travbane 4 08/2 - 08 / 6 2120 33,9 60
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 23/1 - 07 / 10 2180 34,0 53
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 06/12 - 05 / 4 2140 dg 117
9 2018: -16 -0 -1 -1 -8 -42 692 2017: -6 -1 -0 -0 -3 -22 160
Egge Terna 5 Plass 64 852
7 år MØRKBR HP v.Bork Odin O. Slåttland Bjerke Travbane 3 01/3 - 07 / 3 2100 34,4a 505
e. Edel Jenta v. Alm Svarten H. Holm Momarken Travbane 0 22/2 - 06 / 6 2140 34,8a 512
Merete Viksås /Roa H. Holm Bjerke Travbane - 08/2 - 06 / 7 1609 dg a 338
O. Østre Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane 7 01/2 - 06 / 2 1609 35,0a 313
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame H. Holm Bjerke Travbane 5 25/1 - 06 / 10 2100 36,5a 291
10 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -22 000 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -16 000
Gyri Jerven 6 Plass 38 000
4 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 22/1 - 03 / 5 2120 38,0 181
e. Ulve Dokka v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 10/12 - 07 / 7 2120 36,2 g 161
Olav Kaasin-Gyri Kaasin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 04/12 - 07 / 2 2100 36,8 42
E. Høitomt Olav Kaasin E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 02/11 - 07 / 2 2100 dg 73
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 27/10 - 08 / 3 2100 37,1 41