Neste løp >>>
Start ca kl. 12:45 V4-1
PRINCESS ONWARDS LØP
DELINGSLØP - MAX 500 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 160.001 - 385.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-9-8 Plass : 6-9-8

1 2018: -9 -1 -0 -1 -4 -38 500 2017: -9 -0 -2 -0 -2 -21 500
Hallo Again (DE) 2100 1 Plass 402 914
8 år MØRKBR V v.Daguet Rapide* (IT) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 08/2 - 04 / 3 1609 14,3a 204
e. Here She Comes D.E. (DE) v. Credit Winner* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 29/1 - 05 / 7 1700 20,1a 259
Tom Forkerud /Skotterud A. Stensen Biri Travbane 0 12/1 - 06 / 11 2100 16,0a 658
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 09/9 - 01 / 2 2100 16,3a 153
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam R. Kruse Bjerke Travbane 0 23/8 - 08 / 11 2100 16,0a 727
2 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -19 -2 -0 -3 -6 -68 255
C.C. Boy* 2 Plass 356 807
9 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) G. Kylen Momarken Travbane - 22/2 - 04 / 5 1640 dg a 234
e. Valley Of Paradise (US) v. Donerail* (US) G. Kylen Momarken Travbane 0 09/1 - 05 / 7 2140 16,0a 667
Sverige G. Kylen Färjestad 0 01/1 - 05 / 3 2640 17,5a 504
G. Kylen S. Løvvold Biri Travbane 6 22/12 - 07 / 5 2100 16,7a 62
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. M. Persson Färjestad 5 04/12 - 04 / 7 2160 17,4 152
3 2018: -6 -2 -2 -0 -1 -51 491 2017: -6 -1 -0 -0 -4 -24 500
Zoot Va Bene 3 Plass 305 550
8 år BRUN V v.From Above* (S) L. Kolle Momarken Travbane 5 22/8 - 05 / 9 1640 15,6a 140
e. Chippychip G.T.* v. Defi D'aunou* (FR) L. Kolle Momarken Travbane 0 05/8 - 02 / 8 2140 15,8a 432
Hedda E. Assev /Kvelde L. Kolle Drammen Travbane 1 27/7 - 01 / 3 1700 14,2a 26
G. Austevoll Hedda E. Assev (T) L. Kolle Momarken Travbane 6 04/7 - 06 / 10 2140 16,6a 396
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Kjenner Bjerke Travbane 5 21/6 - 04 / 9 2100 16,2a 187
4 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -14 -0 -0 -0 -7 -23 000
Thai Voyager 4 Plass 310 000
7 år BRUN V v.Cantab Hall (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 10/12 - 01 / 4 2100 dg a 244
e. Bether Always (US) v. Conway Hall* (US) M. Sørvik Biri Travbane 6 24/11 - 05 / 1 2100 18,1a 171
Stall Elisja D. Dalen Bjerke Travbane 4 16/11 - 04 / 7 1609 14,0a 201
E. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 4 26/10 - 03 / 7 2100 17,2a 40
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Sørvik Jarlsberg Travbane P 22/9 - 21 / 5 2100 19,5 P
5 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -5 -20 500
Alone Man S.T. (S) 5 Plass 302 970
10 år BRUN V v.Storstadsbusen* (S) O. Østre Bjerke Travbane 0 01/2 - 03 / 9 2100 17,5a 338
e. Paula B. Spin* (S) v. Mack The Knife (S) G. Austevoll Drammen Travbane 8 20/12 - 04 / 9 2100 17,0a 192
Kai Mangelrød /Larvik O. Østre Bjerke Travbane 0 07/12 - 05 / 2 2100 21,0a 327
L. Kolle Kai Mangelrød J. Eilertsen Momarken Travbane 7 21/11 - 02 / 6 2640 17,8a 313
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Klosterskogen Travbane 2 02/11 - 04 / 6 1720 15,3 408
6 2018: -13 -1 -2 -3 -5 -73 859 2017: -12 -0 -0 -0 -7 -23 000
Giant Star 6 Plass 431 710
7 år BRUN V v.Thai Tanic B. Steinseth Momarken Travbane 4 22/2 - 04 / 1 1640 16,2a 198
e. Scan Giant v. Giant Force* (US) B. Steinseth Biri Travbane 0 12/1 - 06 / 8 2100 16,6ag 382
Inge Hansen /Elverum B. Steinseth Momarken Travbane 8 09/1 - 05 / 2 2140 16,0a 365
V. Hop Bjørn Steinseth (T) M. Kanstad Biri Travbane 0 22/12 - 07 / 7 2100 22,5a 310
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl B. Steinseth Momarken Travbane 0 14/11 - 08 / 3 2140 15,7ag 179
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -0 -3 -2 -5 -53 001
Luckyline Cesar (S) 7 Plass 302 013
8 år MØRKBR V v.Juliano Star* (FR) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 01/2 - 03 / 10 2100 17,7a 302
e. Irja Lep (S) v. Somolli Star (US) A. Valstad Momarken Travbane 0 21/11 - 02 / 3 2640 18,2a 626
Jeanette Helene Kühn /Tranby A. Valstad Bjerke Travbane 0 30/10 - 05 / 9 2100 14,6a 506
O. Kjenner Jeanette Helene Kühn A. Valstad Åmål 0 15/10 - 06 / 10 1700 16,6 626
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek A. Valstad Sørlandets Travpark 2 23/9 - 08 / 2 2660 18,4 101
8 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -15 500 2017: -14 -0 -1 -2 -4 -31 000
Jobama (S) 8 Plass 310 821
9 år LYSBRUN V v.Garvin (DE) H. Storås Biri Travbane 0 16/2 - 05 / 8 2100 16,7a 741
e. Chilly Rose (S) v. Giant Chill* (US) H. Storås Bjerke Travbane 6 01/2 - 03 / 6 2100 17,3a 213
Kurt Inge Nakken-Oda S. Nakken H. Storås Bjerke Travbane 0 04/1 - 01 / 8 2100 17,4a 165
D. Dalen Oda S. Nakken H. Storås Biri Travbane 6 15/12 - 05 / 4 2100 17,0a 68
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Storås Bjerke Travbane 2 07/12 - 05 / 3 2100 19,4a 54
9 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 991 2017: -16 -3 -0 -2 -2 -89 500
California Estelle 9 Plass 280 991
6 år BRUN HP v.Jetstile O. Østre Momarken Travbane 0 22/2 - 04 / 8 1640 17,1ag 157
e. California Joy (DE) v. Floritas Hero L. (S) O. Østre Biri Travbane 0 03/2 - 09 / 12 2120 18,3 503
Sigrunn Ottersen /Halden O. Østre Klosterskogen Travbane 5 22/1 - 06 / 2 2100 18,8a 32
O. Østre O. Østre Biri Travbane 3 12/1 - 06 / 1 2100 15,6a 100
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 4 31/12 - 06 / 2 1609 14,8a 141
10 2018: -11 -0 -1 -1 -3 -22 491 2017: -20 -1 -1 -3 -7 -62 264
Chasing Gold 10 Plass 261 005
9 år MØRKBR V v.Golden Shogun (S) J. Eilertsen Färjestad 0 05/3 - 03 / 9 2160 18,1 500
e. Enjoy Me v. Dell Ridge Image* (CA) H. Horpestad Biri Travbane 3 16/2 - 04 / 2 2100 16,6a 195
Stall Irgas H. Horpestad Bjerke Travbane 4 08/2 - 05 / 4 2100 16,5a 571
H. Nygård Lisa Fredriksen H. Horpestad Bjerke Travbane 6 25/1 - 03 / 9 1609 17,4a 390
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 17/1 - 08 / 4 2100 17,1a 345