<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:05 V4-2
RAPPOS LØP
DATOLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 330.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-9 Plass : 2-7-9

1 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -15 500 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 1609 1 Plass 275 764
9 år SVART V v.Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 4 15/2 - 02 / 10 1609 27,6a 316
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Kjenner Bjerke Travbane 0 07/2 - 09 / 9 2100 28,8a 687
Heine Bernhus-Emil Bernhus O. Kjenner Momarken Travbane 5 23/1 - 01 / 3 1640 28,4a 343
O. Kjenner Heine Bernhus O. Kjenner Bjerke Travbane 0 03/1 - 07 / 10 1609 29,6ag 423
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Biri Travbane 0 22/12 - 05 / 3 1609 29,9a 119
2 2018: -5 -3 -2 -0 -0 -120 120 2017: -15 -3 -0 -2 -4 -79 000
Skogli Viktor 2 Plass 399 052
7 år SVART V v.Alm Viktor G. Austevoll Bjerke Travbane 2 21/2 - 07 / 4 1609 26,0a 68
e. Skogli Flickan v. Elding P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 03/1 - 07 / 5 1609 27,3a 45
Hans Ingvald Minge /Mysen A. Akselsen Bjerke Travbane 0 29/11 - 07 / 2 2100 33,0a 105
G. Austevoll Hans Ingvald Minge P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 14/11 - 07 / 8 1640 28,0ag 237
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 27/10 - 01 / 1 1609 26,5a 51
3 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 3 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin O. Sagholen Momarken Travbane 2 22/2 - 02 / 1 1640 26,7a 511
e. Frk. Aurora v. Braute O. Sagholen Bjerke Travbane 6 15/2 - 02 / 12 1609 28,1a 491
Sverige O. Sagholen Biri Travbane - 03/2 - 05 / 8 2140 dg 584
O. Sagholen Helena Jörgensen Arenander O. Sagholen Momarken Travbane 7 23/1 - 01 / 11 1640 28,9a 156
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 4 03/1 - 07 / 1 1609 28,1a 78
4 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -10 -0 -2 -0 -3 -28 000
Skauge Faks 4 Plass 334 000
12 år BRUN V v.Bokli Eld E. Knutsen Bjerke Travbane 0 21/2 - 07 / 10 1609 26,9a 483
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven E. Knutsen Bjerke Travbane 5 31/1 - 04 / 10 2100 29,6a 699
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt E. Knutsen Momarken Travbane 0 21/11 - 04 / 8 2680 br 252
E. Knutsen Randi Hotvedt E. Knutsen Klosterskogen Travbane 2 09/11 - 07 / 3 2100 27,1 172
Rød m/svart reklame E. Knutsen Drammen Travbane 7 23/10 - 06 / 7 2100 28,5ag 656
5 2018: -12 -2 -1 -2 -5 -83 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 5 Plass 308 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Mikkelsen Bjerke Travbane 0 24/2 - 04 / 13 2180 29,9 g 512
e. Vår Frøya v. Moe Odin G. Mikkelsen Forus Travbane 0 10/2 - 04 / 10 2060 29,6 414
Harald N. Hove /Vik I Sogn G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 28/1 - 05 / 10 1660 27,5 232
E. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 14/1 - 04 / 7 1660 25,9 63
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 06/1 - 07 / 8 2100 29,4a 90
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -1 -1 -11 000
Raukvin 6 Plass 290 647
12 år BRUN V v.Ravn Jahn T. Solberg Drammen Travbane 0 05/10 - 05 / 12 1700 32,2ag 336
e. Vidira v. Eng Svarten M. Hultman Årjäng 0 17/9 - 05 / 1 2140 27,6 769
Erik Skaug /Åmot G. Gundersen Momarken Travbane 0 19/5 - 07 / 9 1640 27,1a 571
E. Skaug G. Gundersen Biri Travbane 0 07/5 - 01 / 6 1609 27,9ag 506
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe G. Gundersen Bjerke Travbane - 27/3 - 05 / 4 2100 dg a 334
7 2018: -11 -3 -1 -3 -2 -89 000 2017: -15 -6 -1 -1 -3 -147 487
Tyri Loke 7 Plass 366 487
5 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Bjerke Travbane 3 28/2 - 05 / 5 2100 27,8a 40
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Bjerke Travbane 4 21/2 - 07 / 1 1609 26,1a 38
Torkild Øveren-Sonja Søderholm G. Flåten Bjerke Travbane 3 09/2 - 05 / 1 2100 27,7a 74
G. Flåten Torkild Øveren G. Flåten Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 9 2100 29,7a 27
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 1 25/1 - 02 / 6 1609 29,1a 15
8 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -8 764
Nume Elden 8 Plass 311 264
8 år BRUN V v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/9 - 03 / 10 1609 28,6a 198
e. Ulperla v. Perle Troll N. Benzon Årjäng 5 17/9 - 05 / 2 2140 26,3 304
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Biri Travbane 3 01/9 - 01 / 3 1609 25,9a 157
Å. Tengsareid Erik Skaug (A) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 05 / 8 2100 28,2a 144
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 09/11 - 08 / 8 2160 br rg 260
9 2018: -11 -2 -1 -1 -5 -85 000 2017: -18 -3 -2 -2 -6 -128 500
Kolbu Jonatan 9 Plass 342 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Bjerke Travbane 6 28/2 - 05 / 3 2100 29,8a 27
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Bjerke Travbane 5 21/2 - 07 / 9 1609 26,5a 64
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Bjerke Travbane 0 09/2 - 05 / 8 2100 br ag 68
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 1 31/1 - 04 / 6 2100 28,8a 52
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Momarken Travbane 1 23/1 - 01 / 6 1640 27,1a 23
10 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 10 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) K. Ødegaard Bjerke Travbane 7 15/2 - 02 / 4 1609 28,1a 417
e. Trø Spika v. Spikeld J. Dahl Momarken Travbane 5 06/2 - 08 / 9 2180 31,4 155
Stall Jumbo K. Ødegaard Sørlandets Travpark 0 14/1 - 04 / 9 1660 27,4 394
K. Ødegaard K. Ødegaard Biri Travbane 0 22/12 - 05 / 4 1609 29,1ag 588
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane 5 12/12 - 01 / 2 2140 29,3 376
11 2018: -7 -0 -1 -0 -0 -9 000 2017: -15 -0 -0 -1 -3 -18 000
Mira 11 Plass 296 926
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Drammen Travbane 0 09/11 - 01 / 7 2100 br a 159
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 04 / 8 2120 29,0 484
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle H. Eggen Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 01 / 3 1609 27,2ag 551
J. Johansen E. Gravdal Drammen Travbane 0 05/10 - 05 / 7 1700 28,8a 294
Brun m/turkis sidefelt & erm, br. ermr E. Gravdal Bjerke Travbane 0 09/9 - 02 / 13 2160 29,3 1171