<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:05 V5-3
MARGARITAS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-4-3 Plass : 6-4-3

1 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 2100 1 Plass 51 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/12 - 07 / 1 2140 33,1 g 112
e. Nattens Dronning v. Sjefen O. Østre Biri Travbane 6 24/11 - 08 / 3 2100 33,3 g 183
Nina Bakken-Andreas Solbrekke G. Austevoll Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 7 2120 33,2 g 218
N. Bakken M. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 02/11 - 05 / 4 2100 33,1 g 42
hvit m/motgående rosa kile G. Austevoll Biri Travbane 6 06/10 - 03 / 1 2600 33,0 38
2 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2017: -3 -1 -1 -0 -0 -36 000
Holte Teira 2 Plass 50 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin O. Østre Momarken Travbane 1 22/2 - 06 / 5 2140 32,6a 36
e. Juni Snella v. Høiby Kongen P. Midtfjeld Biri Travbane - 24/11 - 03 / 14 2120 dg 81
Øyvind Aas /Mysen P. Midtfjeld Drammen Travbane 1 30/10 - 07 / 3 2100 34,9 17
O. Østre Øyvind Aas P. Midtfjeld Drammen Travbane 2 09/10 - 08 / 5 2100 35,7 112
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Midtfjeld Momarken Travbane P 03/8 - 20 / 7 2160 40,4 P
3 2018: -6 -0 -1 -3 -2 -29 500 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 3 Plass 66 500
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Bachmann Bjerke Travbane 2 08/2 - 06 / 6 1609 29,9a 48
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Bachmann Jarlsberg Travbane 3 19/1 - 01 / 6 2100 32,3a 93
Gry Vigdis Bachmann /Fetsund G. Bachmann Bjerke Travbane 0 20/12 - 02 / 2 2140 34,1 g 205
G. Bachmann O. Østre Bjerke Travbane - 06/12 - 07 / 4 2140 dg 116
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl K. Johansen Bjerke Travbane - 22/11 - 05 / 1 2140 dg 150
4 2018: -8 -0 -1 -3 -2 -30 000 2017: -4 -0 -2 -0 -1 -16 000
Ulvenfaksa 4 Plass 67 000
8 år MØRKBR HP v.Trø Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/2 - 10 / 9 2140 32,4 92
e. Ulvendokka v. Skøiar L. Revheim Bjerke Travbane 4 21/2 - 01 / 6 2160 34,0 104
Lars B. Revheim /Kirkenær B. Steinseth Leangen Travbane 5 14/8 - 02 / 6 1640 29,5ar 54
E. Høitomt Lars B. Revheim (A) B. Steinseth Biri Travbane 0 29/7 - 01 / 4 2100 36,0 45
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Steinseth Biri Travbane 2 18/6 - 02 / 10 2120 31,2 r 36
5 2018: -10 -0 -1 -2 -2 -23 000 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -17 500
Vår Blesa 5 Plass 42 500
5 år ISABELL HP v.Dotterud Teddy F. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 01/3 - 07 / 1 2100 34,3ag 144
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter F. Mjølnerød Momarken Travbane - 06/2 - 03 / 7 2160 g4 146
Giske Marie Goplen Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 01/2 - 06 / 3 1609 32,5a 167
F. Mjølnerød Giske Marie G. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 25/1 - 06 / 7 2100 35,2a 284
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 23/1 - 07 / 8 2180 36,3 g 60
6 2018: -3 -2 -1 -0 -0 -36 000 2017: -5 -2 -1 -0 -0 -28 000
Lille Ild 6 Plass 64 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip V. Hop Bjerke Travbane 1 08/2 - 06 / 1 1609 29,4a 25
e. Werven Mari v. Perle Troll E. Holm Bjerke Travbane 0 13/9 - 05 / 2 2140 33,6 g 23
Anne-Stine L. Werven /Brumunddal E. Holm Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 1 2100 34,8 g 18
V. Hop Claus Vegard Werven E. Holm Bjerke Travbane 1 10/8 - 02 / 7 2100 31,7a 18
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Holm Biri Travbane 1 23/7 - 08 / 1 2100 31,7 23
7 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 491 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -33 030
Lygna Spretten 7 Plass 36 521
4 år SVART V v.Åsajerven O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 31/1 - 10 / 3 2140 dg 234
e. Lygna Camp v. Elding O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 4 22/1 - 03 / 9 2120 38,5 g 58
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 06/12 - 05 / 7 2160 34,9 g 269
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Färjestad 2 27/11 - 02 / 4 2160 34,4 179
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 0 24/11 - 03 / 6 2120 35,8 156