<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
LYKKEPERS LØP (GRUNNLAGSFORDEL 4-ÅRIGE)
GRUNNLAGSFORDEL 4-ÅRIGE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 210.000 kr. Også for 4-årige høyest 350.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-10-6 Plass : 3-10-6

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -46 491
Hauglid Storm 2100 1 Plass 186 991
9 år BRUN V v.Klack Jo* (S) H. Holm Jarlsberg Travbane 3 17/2 - 04 / 5 1609 28,4a 59
e. Hauglid Tina v. Lome Elden H. Holm Bjerke Travbane 5 20/1 - 04 / 1 2100 28,7a 188
Øystein Klever /Leirsund H. Holm Jarlsberg Travbane 6 13/1 - 05 / 3 2100 30,0 g 134
H. Holm Øystein Klever H. Holm Bjerke Travbane 1 31/12 - 01 / 12 2160 30,1 154
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 10 2100 br ag 139
2 2019: -14 -1 -2 -3 -4 -66 581 2018: -17 -3 -3 -1 -5 -96 500
Løve Lomen 2 Plass 288 581
8 år BRUN V v.Lome Elden L. Kolle Sørlandets Travpark 6 25/2 - 06 / 10 2140 29,2a 175
e. Løve Jerka v. Auvin (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 08/2 - 04 / 12 2100 32,0a 176
Thomas Simonsen-Kjetil Hove I. Lamvik Klosterskogen Travbane 1 29/1 - 07 / 5 2100 33,5 793
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Momarken Travbane 6 23/1 - 05 / 9 2140 32,1ag 199
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 6 31/12 - 01 / 7 2160 30,8 430
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -22 -7 -1 -0 -9 -293 315
Idfaxen 3 Plass 449 815
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Bjerke Travbane - 24/2 - 02 / 9 1609 dg a 151
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 7 31/1 - 09 / 12 2160 29,7 58
Stall Ida Christine B. Steinseth Bjerke Travbane 1 24/1 - 08 / 7 2100 30,3a 89
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 13/1 - 05 / 8 2100 30,0 132
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 1 04/1 - 07 / 5 2100 30,3a 20
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -27 -1 -1 -6 -7 -294 453
Lex Odin 4 Plass 450 453
6 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 5 24/2 - 02 / 4 1609 28,3a 76
e. Lex Ronja v. Lex Jon E. Høitomt Forus Travbane 4 10/2 - 04 / 3 2040 29,9 80
Gjermund Gravdal /Tranby E. Høitomt Biri Travbane 3 03/2 - 07 / 10 1609 27,8a 205
E. Høitomt Gjermund Gravdal G. Austevoll Biri Travbane 5 26/1 - 05 / 3 2100 30,2ag 33
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Jarlsberg Travbane - 13/1 - 05 / 7 2100 dg 213
5 2019: -8 -0 -0 -0 -1 -3 790 2018: -29 -3 -3 -2 -8 -132 107
Spang Express 5 Plass 310 713
8 år MØRKBR V v.Lome Elden B. Goop Färjestad 6 26/2 - 06 / 14 2180 28,3 109
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn A. Rasmussen Momarken Travbane 1 06/2 - 08 / 7 2160 31,2 89
Gunnar Kværne /Sem C. Hande Klosterskogen Travbane 2 29/1 - 07 / 9 2120 32,6 77
O. Sagholen Gunnar Kværne O. Sagholen Momarken Travbane 6 09/1 - 01 / 8 2140 30,9a 231
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane - 31/12 - 05 / 4 1609 dg a 186
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -3 -3 -4 -4 -245 166
Battimo 6 Plass 385 285
6 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy C. Kjenner Färjestad 2 26/2 - 06 / 7 2160 28,7 173
e. Modena v. Moe Odin J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 31/1 - 09 / 11 2160 29,6 128
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær C. Kjenner Bjerke Travbane 2 24/1 - 08 / 12 2100 31,0a 332
C. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) C. Kjenner Momarken Travbane 3 09/1 - 01 / 2 2140 30,6a 38
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 16/12 - 01 / 8 1660 28,9 g 130
7 2019: -7 -1 -2 -0 -2 -69 401 2018: -26 -3 -3 -3 -2 -174 737
Ra Tore 7 Plass 414 646
8 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 13/2 - 05 / 3 1640 30,5ag 277
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) C. Hande Momarken Travbane - 06/2 - 08 / 4 2160 dg 51
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 24/1 - 08 / 8 2100 br ag 213
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 09/1 - 01 / 7 2140 30,8ag 37
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Drammen Travbane 0 23/12 - 06 / 2 2100 31,1ag 72
8 2018: -22 -2 -4 -7 -3 -119 000 2017: -13 -0 -4 -1 -3 -56 000
Spang Emblan 8 Plass 261 500
6 år MØRKBR V v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 3 24/2 - 02 / 7 1609 27,4a 84
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo H. Holm Momarken Travbane 3 13/2 - 05 / 5 1640 28,6ag 66
May Viola Karlsen /Hamar H. Holm Biri Travbane 4 03/2 - 07 / 11 1609 27,8a 155
T. Solberg Erik Killingmo (T) V. Hop Momarken Travbane 3 18/1 - 02 / 10 1640 30,4ag 17
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 2 11/1 - 03 / 4 2100 29,3a 33
9 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -48 500 2018: -18 -3 -2 -1 -11 -223 739
Frøyu Pelle 9 Plass 453 739
6 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 1 24/2 - 02 / 1 1609 27,0a 50
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Momarken Travbane 4 13/2 - 05 / 9 1640 28,7a 19
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 31/12 - 05 / 11 1609 27,6a 49
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Biri Travbane 1 22/12 - 01 / 6 1609 28,6a 18
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 07 / 9 2100 30,6a 18
10 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -29 500 2018: -22 -3 -8 -3 -3 -178 104
Alm Nagano 10 Plass 386 816
7 år RØD V v.Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 2 24/2 - 02 / 5 1609 27,1a 36
e. Alm Tara v. Rigel Jo M. Gundersen Bjerke Travbane 2 09/2 - 07 / 8 1609 28,4a 18
Knut Alm /Jaren M. Gundersen Bjerke Travbane 0 01/11 - 04 / 1 2600 32,4a 71
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Drammen Travbane 2 17/10 - 05 / 7 1700 27,8ag 13
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 1 04/10 - 06 / 9 1609 26,4a 15
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Troll Sterk Viking 11 Plass 269 060
5 år BRUN V v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 03 / 7 2120 29,6 g 105
e. Lilje Faksa v. Järvsöfaks (S) G. Flåten Biri Travbane 6 04/11 - 06 / 4 2100 30,4ag 267
Team Troll Sterk G. Flåten Biri Travbane 3 20/10 - 02 / 6 2100 27,9ag 354
G. Flåten E. Høitomt Bjerke Travbane 11 10/9 - 06 / 1 2100 28,5a 254
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 1 29/8 - 09 / 6 2100 28,4a 58