<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
SILVERS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-10-6 Plass : 3-10-6

1 2018: -6 -0 -3 -1 -1 -33 000 2017: -6 -2 -0 -0 -0 -28 000
Hilton Molander 2100 1 Plass 155 000
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 2 08/2 - 02 / 7 2100 29,0a 18
e. Molanda v. Moe Odin E. Schem Bjerke Travbane 3 11/1 - 03 / 1 2100 29,3a 62
Stein Galgerud-Vigdis Galgerud E. Schem Momarken Travbane 1 28/11 - 04 / 5 2140 31,3a 22
E. Schem Stein Galgerud E. Schem Bjerke Travbane - 25/10 - 05 / 9 2100 g2 ag 65
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Årjäng - 16/6 - 02 / 6 2160 dg 41
2 2018: -15 -0 -3 -3 -4 -62 991 2017: -10 -0 -3 -0 -3 -33 500
Torivinna 2 Plass 126 491
10 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 5 28/2 - 04 / 8 1609 30,2a 47
e. Tori Flicka v. Lykke Gutten G. Antonsen Bjerke Travbane 2 14/2 - 06 / 5 2140 30,8 300
Lene Nielsen Frogner /Hærland C. Antonsen Bjerke Travbane 3 07/2 - 10 / 7 1640 30,2 92
Å. Tengsareid Lene Nielsen Frogner O. Østre Momarken Travbane 4 23/1 - 03 / 8 2160 32,5 351
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Momarken Travbane 3 18/1 - 07 / 10 2140 31,7a 87
3 2018: -14 -2 -1 -0 -3 -69 500 2017: -21 -3 -1 -2 -7 -81 500
Gonagas Rebell 3 Plass 169 000
5 år SVART V v.Gonagas J. Hansen Bjerke Travbane 5 21/2 - 03 / 6 2100 30,4a 104
e. Skogli Flickan v. Elding G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 04 / 1 1609 31,2ag 306
May-Liss Moe /Barkåker G. Flåten Bjerke Travbane 0 31/1 - 09 / 4 2140 30,5 397
J. Hansen May-Liss Moe G. Flåten Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 11 2100 32,7a 185
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek G. Flåten Bjerke Travbane 2 10/1 - 05 / 2 1609 29,9ag 78
4 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -22 500 2017: -14 -1 -2 -0 -2 -36 000
Lilletroll 4 Plass 123 899
8 år MØRKBR H v.Vinning Kos E. Høitomt Drammen Travbane 4 03/3 - 05 / 10 2120 30,0 238
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten C. Kjenner Bjerke Travbane 0 21/2 - 03 / 8 2100 31,4ag 44
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther C. Antonsen Bjerke Travbane 6 24/7 - 03 / 3 2100 29,2a 118
V. Hop Terje Mellemsæther C. Antonsen Momarken Travbane 2 04/7 - 02 / 8 2140 28,6a 296
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 26/6 - 02 / 4 2100 29,1 147
5 2018: -16 -0 -0 -1 -7 -28 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 5 Plass 145 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden J. Theodorsen Bjerke Travbane 6 21/2 - 03 / 1 2100 30,6a 220
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 13/2 - 03 / 2 2140 br a 687
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Biri Travbane 0 03/2 - 05 / 5 2120 32,1 647
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 17/1 - 06 / 9 2140 30,2 780
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 23/12 - 07 / 9 2100 34,1a 635
6 2018: -8 -3 -1 -3 -1 -116 472 2017: -4 -0 -1 -1 -0 -23 030
Finnskog Nox 6 Plass 203 901
5 år RØD H v.Dotterud Teddy H. Kulblik Momarken Travbane 1 13/2 - 03 / 10 2140 29,5a 58
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 4 08/2 - 02 / 3 2100 29,2a 34
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 3 31/1 - 09 / 1 2140 29,9 208
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 3 24/1 - 05 / 6 2100 32,0ag 373
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Färjestad 2 04/12 - 08 / 10 2180 31,3 71
7 2018: -17 -0 -0 -1 -5 -21 991 2017: -20 -1 -1 -0 -6 -43 000
Perfekt 7 Plass 146 875
8 år BRUN V v.Tangen Scott T. Totland Bergen Travpark 0 25/1 - 04 / 2 2100 nc a 418
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen J. Landaas Bergen Travpark 5 11/1 - 04 / 6 2120 32,0 226
Carina Simonsen-Ronny Simonsen T. Totland Bergen Travpark 5 04/1 - 06 / 5 2100 31,5a 346
M. Gundersen Carina Simonsen J. Landaas Bergen Travpark 0 30/12 - 05 / 10 2140 32,3 164
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame J. Landaas Bergen Travpark 5 21/12 - 04 / 11 2160 32,1 437
8 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -8 500 2017: -16 -0 -1 -1 -4 -28 500
T.B.'s Minar 8 Plass 121 000
7 år BRUN V v.Feseth Lynet A. Stensen Biri Travbane 0 24/11 - 01 / 5 2100 34,0a 167
e. Nordby Katla v. Spang Best L. Kolle Biri Travbane 0 04/11 - 02 / 10 2140 31,1 306
Eli-Mina Antonsen /Tangen A. Stensen Biri Travbane 0 06/10 - 05 / 3 2100 30,5a 685
O. Østre Eli-Mina Antonsen A. Stensen Biri Travbane - 15/9 - 04 / 3 2100 dg 210
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Stensen Biri Travbane 4 01/9 - 05 / 10 2600 29,8a 392
9 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -16 000 2017: -12 -3 -0 -0 -2 -68 000
Heimstad Lomen 9 Plass 126 000
10 år SVART V v.Lome Elden K. Johansen Drammen Travbane 0 03/3 - 05 / 8 2120 31,0 g 99
e. Dilla v. Åsrapp K. Johansen Biri Travbane 2 23/2 - 01 / 11 2100 28,3a 300
Iselin Mysen-Marinus A. Beck K. Johansen Momarken Travbane 5 13/2 - 03 / 11 2140 30,2ag 193
K. Johansen Iselin Mysen (A) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 8 2100 32,8a 218
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm T. Solberg Momarken Travbane 1 05/12 - 04 / 6 2680 31,7 g 158
10 2018: -14 -2 -3 -2 -4 -137 000 2017: -16 -2 -1 -1 -6 -67 000
Mailund Jerva 10 Plass 247 778
5 år SVART HP v.Åsajerven H. Eggen Bjerke Travbane 2 21/2 - 03 / 3 2100 29,1a 45
e. Vilo v. Mentor Mollyn K. Johansen Momarken Travbane 0 28/11 - 04 / 10 2140 33,7ag 66
Terje Limoseth /Bybrua G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 03/11 - 02 / 5 1609 dg a 64
E. Høitomt Erland Holm (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/10 - 05 / 2 2140 29,5 151
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 6 06/10 - 05 / 11 2100 28,6a 284
11 2018: -12 -2 -1 -2 -2 -70 500 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 11 Plass 171 820
6 år BRUN H v.Norheim Faksen O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 31/1 - 09 / 7 2140 dg 83
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 24/1 - 05 / 1 2100 31,5a 82
Bjørn Gulbransen /Røyse O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 09/1 - 07 / 6 2140 30,8a 25
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Momarken Travbane 7 05/12 - 04 / 8 2680 33,1 g 60
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane - 04/11 - 02 / 9 2140 dg 55