<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 600.001 kr.
For 3-15-årige høyest 1.000.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-6 Plass : 1-2-6

1 2018: -13 -6 -1 -1 -4 -333 278 2017: -15 -0 -1 -2 -5 -58 000
Valle Mattis 2140 1 Plass 858 778
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 01/11 - 06 / 6 1609 24,5a 257
e. Sunnmørsjenta v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 0 25/10 - 06 / 7 2100 26,5a 313
Gina-Marie Nybakke /Åmot G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 06 / 14 2120 26,9 199
M. Gundersen Heidi Moen (T) G. Austevoll Biri Travbane 3 25/8 - 01 / 6 2100 25,8a 44
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 0 09/8 - 06 / 4 2100 27,0a 64
2 2018: -8 -0 -1 -0 -2 -17 000 2017: -21 -3 -3 -1 -6 -180 000
Jærvinn S.K. 2 Plass 570 548
8 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) O. Østre Biri Travbane 0 23/2 - 03 / 2 2120 26,7 150
e. Spikelin v. Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 16/12 - 10 / 5 2100 27,5a 263
Per Olav Kristiansen /Raufoss V. Hop Leangen Travbane 1 02/12 - 10 / 6 1640 29,7a 60
V. Hop Per Olav Kristiansen V. Hop Momarken Travbane 4 21/11 - 05 / 3 1640 26,2ag 195
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 1 09/11 - 07 / 6 2120 26,3 28
3 2018: -7 -3 -1 -0 -2 -112 000 2017: -13 -2 -2 -0 -4 -97 000
Stensvik Martin 3 Plass 640 170
8 år MØRKBR V v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 1 28/2 - 08 / 9 2100 26,9a 40
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Bjerke Travbane 2 14/2 - 03 / 3 2100 25,2a 130
Erik Løkken /Raufoss B. Steinseth Bjerke Travbane 1 31/1 - 07 / 5 1609 24,7a 88
B. Steinseth Erik Løkken B. Steinseth Bjerke Travbane 0 06/12 - 09 / 3 2160 br 170
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 0 21/11 - 05 / 6 1640 28,3ag 206
4 2018: -19 -3 -1 -2 -7 -121 000 2017: -17 -4 -3 -2 -4 -504 238
Bokli Teddy 4 Plass 704 738
5 år SVART H v.Dotterud Teddy G. Flåten Bjerke Travbane 2 28/2 - 08 / 2 2100 27,0a 203
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Biri Travbane 5 23/2 - 03 / 3 2120 26,6 407
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Forus Travbane 0 10/2 - 06 / 5 2040 28,3ag 381
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 02/2 - 05 / 7 1609 25,8a 213
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame V. Hop Klosterskogen Travbane 4 22/1 - 01 / 2 2120 30,0 g 106
5 2018: -9 -1 -0 -1 -2 -37 385 2017: -28 -3 -2 -2 -10 -170 696
Mjølner Tore 5 Plass 579 164
7 år BRUN H v.Spikeld C. Hande Momarken Travbane 3 09/1 - 03 / 10 2180 28,7 158
e. Horgen Laila v. Auvin (S) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 03/1 - 06 / 5 2140 28,9 205
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane - 09/12 - 02 / 5 2120 dg 28
J. Mjølnerød L. Trudvang Bjerke Travbane 0 22/11 - 03 / 9 2160 32,2 161
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 03/11 - 01 / 4 2100 25,8a 21
6 2018: -10 -0 -0 -6 -2 -45 500 2017: -21 -0 -0 -1 -11 -63 383
Kodran 6 Plass 562 883
9 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Gundersen Drammen Travbane - 03/9 - 06 / 6 2100 dg a 60
e. Korra v. Kos Knekten G. Gundersen Sørlandets Travpark 0 26/8 - 10 / 14 2160 25,8 770
Torill Grønhaug-Kristian Versto K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 6 18/8 - 01 / 11 2120 27,2 g 397
K. Kvasnes Andreas Opheim (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/8 - 06 / 5 2100 27,7ag 504
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Austevoll Bjerke Travbane - 26/7 - 07 / 2 2140 dg 392
7 2018: -12 -0 -2 -2 -5 -134 262 2017: -17 -3 -4 -3 -5 -181 536
Torpa Nicklas 2160 1 Plass 1 009 148
7 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Jarlsberg Travbane 4 02/2 - 05 / 5 1609 25,3a 56
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Färjestad 3 27/11 - 10 / 6 2140 26,6 39
Stall Prosecco O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 17/11 - 08 / 2 2120 28,2 29
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 3 18/10 - 08 / 2 2140 25,9 183
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 0 27/9 - 08 / 6 2100 24,9a 169
8 2018: -15 -0 -2 -0 -4 -40 491 2017: -24 -0 -2 -4 -6 -93 632
Tojo Prinsen 2 Plass 890 202
9 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 06 / 4 2100 27,8a 833
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen H. Tvedt Sørlandets Travpark 5 14/1 - 01 / 5 2160 27,0 72
Oddvar Dahlen /Nøtterøy H. Tvedt Bjerke Travbane 4 03/1 - 06 / 9 2160 27,9 319
C. Engebråthen P. Arvesen Momarken Travbane 0 12/12 - 05 / 5 2140 27,2 330
Grå m/burgunder ermer, rekl. K. Lindberg Färjestad 4 27/11 - 10 / 2 2140 26,6 197
9 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -10 447 2017: -19 -0 -3 -1 -3 -54 372
Viktor K. 3 Plass 722 319
10 år SVART H v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 0 28/2 - 08 / 6 2100 28,5ag 415
e. Snedig v. Minpil D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 02/2 - 05 / 1 1609 25,8a 323
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik R. Kruse Momarken Travbane - 05/11 - 06 / 3 1640 dg a 458
D. Dalen Jon Magne Vik D. Dalen Momarken Travbane 0 24/10 - 05 / 6 2160 br g 379
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/10 - 08 / 5 2140 26,7 773
10 2018: -10 -0 -2 -1 -2 -67 139 2017: -19 -1 -4 -3 -5 -242 358
Bilbo B.S.* (S) 4 Plass 784 241
8 år SVARTBRUN H v.Järvsöfaks (S) D. Aarum Romme - 01/12 - 06 / 3 2140 dg ag 145
e. Opp Dolly* (S) v. Dalar M. Andersson Romme 4 24/11 - 04 / 14 2180 27,7 112
Sverige J. Kontio Bergsåker 0 04/11 - 07 / 15 2180 27,4 g 152
G. Austevoll Mats Andersson (T) D. Aarum Romme 0 13/10 - 06 / 9 1640 27,1ag 80
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Aarum Årjäng 3 17/9 - 05 / 3 2160 25,0 21