<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
MAIDEN SPESIAL
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 95.000 kr. Også for 3-15-årige med høyest 500 poeng som ikke har seiret.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-12 Plass : 6-7-12

1 2018: -9 -0 -1 -2 -4 -33 750 2017: -8 -1 -1 -2 -3 -70 114
Haugestad Arne 2140 1 Plass 103 864
4 år BRUN V v.Spikeld O. Sagholen Bjerke Travbane 5 14/2 - 06 / 1 2140 32,0 g 56
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten L. Trudvang Momarken Travbane 2 06/2 - 04 / 9 2160 31,0 87
Kristine Narvestad /Hemnes O. Sagholen Bjerke Travbane 3 20/1 - 02 / 1 2100 30,5a 83
O. Sagholen Kristine Narvestad O. Sagholen Biri Travbane 4 12/1 - 07 / 5 2120 29,8 218
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Austevoll Momarken Travbane 0 29/12 - 04 / 11 2160 33,3 g 246
2 2018: -12 -0 -0 -2 -3 -33 318 2017: -16 -0 -1 -2 -9 -214 634
Mai Oda 2 Plass 247 952
4 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 6 23/2 - 01 / 9 2100 28,9a 192
e. Finnbo Ussa (S) v. Svall Ivar* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane - 04/1 - 05 / 1 1609 dg a 76
Merete Viksås /Roa B. Steinseth Biri Travbane 4 22/12 - 04 / 6 2100 32,1ag 110
B. Steinseth Merete Viksås B. Steinseth Momarken Travbane 8 21/11 - 01 / 6 2140 32,2ag 136
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj V. Hop Momarken Travbane - 01/10 - 08 / 1 2140 dg a 146
3 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -20 -1 -0 -2 -9 -60 037
Trux Balder* (S) 3 Plass 70 138
7 år BRUN V v.H.G. Balder P. Nilsen Momarken Travbane 0 18/1 - 07 / 1 2140 br a 170
e. Truxa (S) v. Næs Fuxen (S) C. Jepson Färjestad 0 01/1 - 06 / 12 2180 36,1 g 82
Sverige C. Jepson Färjestad 7 04/12 - 08 / 12 2180 34,0 g 66
P. Nilsen Thor O. Mikalsen C. Jepson Färjestad 5 06/11 - 08 / 10 2180 31,2 51
Blå, rött bröstband; blå C. Jepson Färjestad 3 28/10 - 06 / 2 1640 30,2 g 39
4 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -9 -2 -1 -0 -2 -44 000
Erga Fanten 4 Plass 90 111
5 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Bjerke Travbane 0 28/2 - 04 / 11 1609 30,6a 84
e. Moe Fenja v. Moe Odin K. Johansen Bjerke Travbane 6 14/2 - 06 / 2 2140 32,1 g 100
Frode Larsen /Mysen K. Johansen Bjerke Travbane 4 01/2 - 02 / 1 1609 31,6ag 39
T. Solberg Erik Killingmo (T) K. Johansen Momarken Travbane 8 18/1 - 07 / 5 2140 32,8a 22
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm F. Westberg Leangen Travbane 0 17/7 - 06 / 4 1640 28,7ag 93
5 2018: -4 -0 -0 -0 -4 -13 467 2017: -21 -0 -1 -0 -13 -45 682
Gran Ture* (S) 5 Plass 81 941
8 år M.BRUN V v.Järvsöviking* (S) B. Beckman Färjestad 4 26/2 - 02 / 6 2160 31,7 800
e. Granlitrolla (S) v. Troll Jahn B. Beckman Momarken Travbane 7 06/2 - 04 / 12 2160 32,7 1079
Sverige B. Beckman Momarken Travbane 5 18/1 - 07 / 4 2140 31,8a 335
B. Beckman B. Beckman Färjestad 6 01/1 - 06 / 10 2180 33,2 g 533
hvit m/blått bånd,rød triangel. B. Beckman Romme 4 21/12 - 08 / 15 2180 32,6 731
6 2018: -9 -2 -0 -1 -2 -44 850 2017: -10 -4 -1 -0 -2 -65 000
Harald 6 Plass 126 850
5 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Färjestad 3 26/2 - 02 / 10 2160 31,5 36
e. Haralds Linnea v. Lykkefot L. Kolle Biri Travbane 5 22/12 - 04 / 7 2100 32,3a 19
Stall AnBeRa L. Kolle Drammen Travbane 1 05/12 - 03 / 3 2120 30,6 g 28
O. Østre Ragnhild Benum K. Johansen Bjerke Travbane 1 30/11 - 02 / 1 1609 31,4a 30
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 2 21/11 - 08 / 15 2160 32,6 141
7 2018: -9 -0 -2 -1 -3 -28 000 2017: -15 -0 -0 -0 -8 -26 000
Storler Guten 7 Plass 213 000
13 år SVART V v.Mentor Mollyn G. Austevoll Biri Travbane 5 23/2 - 01 / 4 2100 28,6a 187
e. Troll Lisa v. Troll Jahn E. Høitomt Momarken Travbane - 13/2 - 05 / 8 1640 dg a 380
Rannveig Grorud /Sem G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 22/1 - 07 / 1 1700 30,7ag 63
G. Austevoll Rannveig Grorud G. Austevoll Bjerke Travbane 3 04/1 - 05 / 5 1609 30,2ag 121
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Drammen Travbane 7 20/12 - 02 / 9 2100 30,5a 216
8 2018: -20 -0 -1 -1 -10 -45 000 2017: -25 -0 -2 -1 -8 -38 000
Lørdagsgodt 8 Plass 96 500
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 13/2 - 07 / 9 2140 32,8a 208
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Momarken Travbane 8 06/2 - 04 / 5 2140 33,7 g 921
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 6 23/1 - 03 / 10 2160 32,7 673
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 18/1 - 07 / 2 2140 31,8a 425
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 21/12 - 03 / 7 2100 dg a 339
9 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -7 -0 -0 -0 -5 -25 000
Valle Even 9 Plass 77 000
5 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Momarken Travbane 7 13/2 - 07 / 10 2140 33,2a 42
e. Amor Ida v. Pål Even Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 07/12 - 03 / 3 1609 38,8ar 64
Stall Eddenøyedå Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 7 2100 32,8ag 78
E. Høitomt Marius Høitomt (T) M. Gundersen Drammen Travbane 6 10/4 - 04 / 7 2120 32,9 49
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Biri Travbane 4 24/3 - 04 / 12 2120 31,9 29
10 2018: -14 -3 -2 -2 -3 -88 031 2017: -13 -1 -0 -0 -8 -41 712
Øygard Pål 10 Plass 129 743
4 år SVART V v.Tekno Odin Å. Tengsareid Färjestad 6 26/2 - 02 / 11 2160 31,8 70
e. Påls Tina v. Elding K. Kvasnes Momarken Travbane 1 13/2 - 07 / 7 2140 31,5a 41
Stall Pål Sine Hener C. Antonsen Momarken Travbane 5 23/1 - 03 / 6 2160 32,7 g 111
K. Kvasnes Laila Kjøniksen C. Antonsen Bjerke Travbane 3 17/1 - 10 / 5 2160 30,2 103
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek C. Antonsen Momarken Travbane 2 09/1 - 04 / 13 2160 31,3 399
11 2018: -3 -1 -0 -0 -1 -17 000 2017: -13 -3 -5 -1 -2 -79 976
Aner Ikke 11 Plass 96 976
6 år MØRKBR V v.Voje Faks Å. Tengsareid Momarken Travbane 8 13/2 - 03 / 3 2140 31,0a 114
e. Røeds Ronja v. Kos Knekten G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 09/12 - 05 / 9 2100 dg ar 35
Helge Nielsen-Ane Ch. Moe Nielsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 29/10 - 05 / 8 2140 34,2ag 29
Å. Tengsareid Anne Grete Rasmussen (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 12/10 - 02 / 2 2100 30,5a 19
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 22/9 - 03 / 4 2100 29,2ag 20
12 2018: -12 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 12 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks K. Malmin Biri Travbane 7 23/2 - 01 / 8 2100 28,9ag 203
e. Frons Nora v. Norprins* K. Malmin Bjerke Travbane 3 08/2 - 02 / 5 2100 29,1a 102
Runar Sognelien /Tyristrand K. Malmin Bjerke Travbane - 24/1 - 05 / 5 2100 dg a 300
K. Malmin Runar Sognelien K. Malmin Bjerke Travbane 2 04/1 - 05 / 2 1609 30,1ag 109
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 3 22/12 - 04 / 12 2100 31,3a 379