<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 13.001 kr.
For 3-15-årige høyest 22.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-10 Plass : 3-7-10

1 2018: -6 -0 -1 -0 -2 -11 000 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -8 000
Høvding Snublefot 2140 1 Plass 21 000
6 år SVART V v.Feseth Lynet K. Mathisen Momarken Travbane 0 12/12 - 08 / 10 2140 39,0 g 384
e. Troll Rappa v. Åsrapp K. Mathisen Biri Travbane P 29/9 - 20 / 6 2120 40,5 g P
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Biri Travbane - 21/5 - 02 / 13 2120 dg 647
K. Mathisen Siv Beate Pedersen K. Mathisen Bjerke Travbane 0 10/5 - 09 / 10 2160 br g 864
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane - 21/4 - 09 / 5 2120 dg 161
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hoppla Berger 2 Plass 7 000
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Momarken Travbane 7 23/1 - 07 / 1 2140 41,4 rg 369
e. Bostad Svarta v. Høiby Kongen B. Steinseth Jarlsberg Travbane - 05/1 - 05 / 4 2100 dg 831
Ivar Bjørneng /Aurskog H. Holm Bjerke Travbane 7 28/12 - 03 / 1 2140 37,5 607
K. Ødegaard Ivar Bjørneng K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 7 17/11 - 01 / 9 2100 39,2 g 701
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane P 05/11 - 20 / 2 2160 40,0 P
3 2018: -9 -2 -2 -0 -3 -49 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000
Mykle Elden 3 Plass 56 000
4 år SVART H v.Lome Elden G. Flåten Biri Travbane 6 23/2 - 08 / 4 2100 36,3 g 250
e. Bru Linn v. Spang Best G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 02/2 - 07 / 5 2120 ng4 g 85
Stall Kose Seg G. Flåten Klosterskogen Travbane - 17/8 - 03 / 1 2100 dg 276
G. Flåten G. Flåten Biri Travbane 6 28/7 - 01 / 11 2120 35,2 g 130
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 13/7 - 03 / 7 2100 35,5 g 91
4 2018: -16 -0 -1 -2 -7 -32 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Il Dina 4 Plass 32 000
6 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Biri Travbane 7 23/2 - 08 / 15 2120 35,6 g 632
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Momarken Travbane - 06/2 - 03 / 2 2140 dg 301
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Jarlsberg Travbane 3 02/2 - 07 / 8 2120 38,4 60
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 2 23/1 - 07 / 2 2140 36,0 38
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane P 09/1 - 20 / 4 2160 35,4 P
5 2018: -14 -0 -1 -1 -6 -24 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hællemåne Da Mia 5 Plass 29 000
7 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Momarken Travbane - 23/1 - 07 / 4 2160 dg 97
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 2 14/1 - 07 / 1 2140 35,0 151
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 28/12 - 03 / 4 2140 dg 207
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 5 15/12 - 08 / 5 2100 35,9 242
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 05/12 - 08 / 8 2140 37,5 326
6 2018: -10 -0 -0 -0 -5 -11 000 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000
Idlava 6 Plass 17 000
6 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen D. Dalen Bjerke Travbane 7 14/2 - 10 / 9 2140 36,1 253
e. Id Elida v. Elding D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 02/2 - 07 / 7 2120 39,8 118
Terese Aarlie /Røyse D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 22/1 - 03 / 1 2100 40,9 g 307
D. Dalen Renate Aarlie (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 05 / 6 2120 39,4 g 643
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Kjenner Bjerke Travbane - 28/12 - 03 / 2 2140 dg 841
7 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -9 000 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000
Spang Ole 7 Plass 16 000
4 år MØRKBR V v.Moe Odin T. Solberg Biri Travbane 4 23/2 - 08 / 5 2100 34,9 g 21
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo T. Solberg Biri Travbane 2 10/11 - 08 / 2 2100 34,0 g 18
May Viola Karlsen /Hamar T. Solberg Bjerke Travbane P 01/11 - 22 / 5 2140 35,7 P
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Biri Travbane 25/11 - 22 / 5 2120 52,8 g B
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
8 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -10 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Effy 8 Plass 15 000
5 år SVART HP v.Wik Stjernen G. Austevoll Biri Travbane 9 23/2 - 08 / 13 2120 35,8 954
e. Ellykke v. Bokli Balder G. Austevoll Biri Travbane 5 16/2 - 07 / 6 2120 36,5 374
Åge R. Haugen /Brumunddal G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 02/2 - 08 / 6 2120 36,7 45
G. Austevoll Åge R. Haugen G. Austevoll Biri Travbane 7 15/12 - 08 / 3 2100 36,6 256
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Gundersen Momarken Travbane 0 23/1 - 08 / 2 2140 38,3 g 641
9 2018: -5 -0 -1 -1 -2 -16 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -2 500
Party Løve 9 Plass 18 500
4 år HUSKBRUN H v.Skibber L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 02/2 - 07 / 6 2120 38,0 369
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 19/1 - 07 / 2 2100 38,3 g 171
Stall Best Og Tørst & Kim A. Kråkemo A. Akselsen Drammen Travbane 10 20/12 - 07 / 5 2100 39,0 g 378
L. Kolle Frode Akselsen A. Akselsen Momarken Travbane 7 05/12 - 08 / 4 2140 38,1 406
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 01 / 4 2100 41,3 g 428
10 2018: -10 -0 -2 -2 -2 -32 000 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -10 000
Sevrus 2160 1 Plass 42 000
4 år SVART V v.Bork Odin H. Tvedt Bjerke Travbane - 21/2 - 01 / 5 2140 dg 27
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll H. Tvedt Bjerke Travbane 2 14/2 - 10 / 7 2140 34,2 g 38
Team Time C. Engebråthen Jarlsberg Travbane - 27/12 - 05 / 1 2100 dg a 589
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane - 10/12 - 07 / 4 2120 dg 131
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek C. Engebråthen Biri Travbane 0 24/11 - 03 / 12 2120 39,3 g 155