<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-4
DELINGSLØP SPESIAL
DELINGSLØP SPESIAL
Varmblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 20.001 kr., 40 m. ved 35.001 kr.
For 3-12-årige høyest 72.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-4 Plass : 6-2-4

1 2018: -8 -0 -0 -2 -3 -11 804 2017: -10 -0 -1 -1 -2 -8 248
Cold Seashell* (FI) 2040 1 Plass 21 755
7 år SVART V v.Lass Zefyr* (S) M. Niemelä Skellefteå 8 17/2 - 02 / 1 2140 22,1a 277
e. Min Medusa (S) v. Texas (US) M. Niemelä Oulu P 16/1 - 91 / 1 2100 22,5 P
Finland S. Saarela Oulu - 28/12 - 10 / 1 2100 dg 271
M. Niemelæ M. Jauhola Boden - 30/11 - 04 / 1 1640 dg a 139
Rød, svart J. Østman Boden - 23/11 - 08 / 13 2160 dg 32
2 2018: -14 -1 -4 -1 -3 -62 897 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 935
Almighty Boogie* (FI) 2 Plass 65 832
3 år MØRKBR H v.Donerail* (US) S. Saarela Torneå 3 25/2 - 02 / 1 2100 22,2 612
e. Pine Top Boogie (IT) v. Pine Chip* (US) O. Lindqvist Boden 0 09/2 - 09 / 1 2140 22,8 g 88
Finland S. Saarela Boden - 20/1 - 01 / 1 2140 dg 107
D. Dalen Maria Niemelæ (A) I. Nurmonen Oulu 4 04/12 - 01 / 1 2100 22,0 206
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Saarela Ylivieska P 10/11 - 91 / 1 2100 28,5 P
3 2018: -12 -1 -1 -2 -4 -51 500 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -7 000
Victor's Voice 2060 1 Plass 58 500
4 år BRUN H v.Thai Tanic L. Kolle Harstad Travpark 1 04/2 - 08 / 1 2040 19,4 43
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 22/1 - 08 / 7 2100 21,6 g 133
Svein J. Guttormsen-Silje Kristin Eilertsen H. Øverdal Sørlandets Travpark 7 14/1 - 08 / 3 2140 21,4ag 383
M. Ringberg Å. Tengsareid Forus Travbane 6 10/10 - 07 / 3 2040 20,6 rg 24
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek T. Borg Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 07 / 8 2100 19,1 140
4 2018: -14 -0 -1 -1 -3 -19 456 2017: -24 -0 -2 -1 -6 -25 504
Ricasoli Classico* (FI) 2 Plass 45 451
7 år BRUN V v.Self Obsessed (US) P. Ahvenjärvi Skellefteå 7 17/2 - 06 / 1 1640 19,3a 648
e. Welcome Lizelott (S) v. Easy Lover* (S) J. Saarela Boden 0 07/1 - 03 / 1 2140 20,4 g 225
Finland P. Ahvenjärvi Oulu 0 28/12 - 09 / 1 2100 19,0a 650
P. Ahvenjärvi P. Ahvenjärvi Boden 0 15/12 - 03 / 2 2140 19,4 377
Grønn m/svarte ermer M. Jaara Boden - 07/12 - 08 / 1 2660 dg 143
5 2018: -9 -0 -2 -1 -4 -33 240 2017: -13 -1 -1 -3 -3 -33 869
Texas Joe* (S) 2080 1 Plass 74 658
6 år M.BRUN V v.Judge Joe* (US) L. Palojærvi Harstad Travpark 3 18/2 - 02 / 3 2040 17,9a 113
e. Town Hall Babe* (US) v. Amigo Hall (US) M. Niva Harstad Travpark 4 04/2 - 08 / 6 2080 19,0 58
Finland K. Paoljærvi Oulu 2 27/1 - 03 / 1 2100 18,0a 252
K. Palojærvi Hanna Kariniemi (A) H. Holm Harstad Travpark 2 07/1 - 02 / 6 2080 18,7 16
rød/hvit/svart J. Luusuaniemi Harstad Travpark 1 16/12 - 07 / 5 2080 19,0 18
6 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -22 856 2017: -12 -0 -1 -0 -4 -6 066
Super Filly* (FI) 2 Plass 88 725
7 år SVARTBRUN HP v.Super Fling (FI) L. Flink Skellefteå 6 17/2 - 04 / 1 2640 19,5ag 234
e. Keepsake (S) v. Gift Box* (US) H. Flink Rovaniemi 0 03/9 - 07 / 1 2100 16,5a 598
Finland M. Jauhola Torneå 5 01/9 - 05 / 2 2100 18,8a 140
L. Flink R. Lindgren Torneå 6 08/8 - 05 / 4 1600 15,9ag 608
Hvit, blå, svart H. Flink Kemijärvi 2 23/7 - 09 / 3 2040 18,4a 223
7 2018: -13 -1 -1 -1 -8 -46 500 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Funny Filiokus 3 Plass 81 500
8 år BRUN HP v.From Above* (S) T. Lagesen Harstad Travpark 5 18/2 - 02 / 1 2040 18,3a 311
e. Strictly Love (S) v. J.R. Broline* (US) T. Lagesen Harstad Travpark 3 04/2 - 08 / 3 2060 19,3 214
Trine Veronica Opdahl-Otelie Sandvoll T. Lagesen Harstad Travpark 6 21/1 - 03 / 2 2040 20,2 340
T. Lagesen Beate Bergly Løvsal L. Vebostad Harstad Travpark 5 07/1 - 02 / 7 2080 21,8 g 247
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl T. Lagesen Harstad Travpark 0 02/12 - 06 / 1 2040 22,5 g 164
8 2018: -4 -1 -0 -1 -1 -6 728 2017: -18 -4 -1 -2 -6 -40 584
Southeast Jaguar* (FI) 4 Plass 71 637
9 år BRUN V v.Andover Hall* (US) M. Jauhola Boden 6 30/11 - 02 / 4 2140 23,6 205
e. Chippie's Love (US) v. Malabar Man* (US) J. Østman Boden 0 23/11 - 07 / 15 2160 21,2 571
Finland S. Saarela Boden 6 07/11 - 04 / 7 2140 20,1a 47
H. Holm Maria Niemelæ (A) S. Klemola Oulu 0 19/10 - 03 / 2 1600 16,3a 232
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl R. Lindgren Torneå 0 01/9 - 05 / 1 2100 19,3a 187