<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 65.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-9-10 Plass : 6-9-10

1 2018: -10 -1 -0 -1 -1 -22 000 2017: -7 -1 -0 -1 -5 -42 000
J.T.'s Frecel 1609 1 Plass 64 000
4 år MØRKBR HP v.Coktail Jet (FR) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 07 / 12 1609 15,3a 277
e. Nadja Waltter (FI) v. Speedy G.B.* (US) E. Høitomt Momarken Travbane 1 18/1 - 06 / 2 2140 17,8a 37
Bjørn Stian Holthe-Eirik Nedrelid E. Høitomt Bjerke Travbane 3 11/1 - 05 / 6 2100 18,3a 44
M. Høitomt E. Rennesvik Bjerke Travbane 7 28/12 - 02 / 12 2100 19,5a 123
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 8 03/11 - 04 / 6 2100 18,4a 464
2 2018: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -0 -2 -33 948
Ste Eponia 2 Plass 64 448
7 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) R. Aarlie Biri Travbane 3 23/2 - 02 / 1 1609 16,3a 108
e. Ste Min Dina v. Alv Richcrop (S) R. Aarlie Bjerke Travbane 0 08/2 - 03 / 10 2100 18,9a 295
Kari Myrvang /Tyristrand R. Aarlie Biri Travbane 0 26/1 - 03 / 4 2100 19,6a 126
R. Aarlie Svein-Erik Gaarud R. Aarlie Drammen Travbane 0 12/8 - 03 / 2 2100 17,4a 256
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 02 / 11 2100 17,8a 722
3 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -35 000 2017: -10 -1 -1 -1 -6 -39 500
Sonador R.M. 3 Plass 79 500
5 år BRUN HP v.Thai Tanic Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 02/2 - 02 / 5 2100 19,3a 103
e. Laguna Dun Dee v. Korean* (FR) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 29/1 - 03 / 2 2100 25,2a 372
Rita Moen /Porsgrunn H. Holm Bjerke Travbane 5 28/12 - 02 / 4 2100 19,4a 323
T. Solberg Per Gottling (T) T. Solberg Bjerke Travbane 5 13/12 - 01 / 4 2100 18,6a 54
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 03 / 10 2100 21,2ag 193
4 2018: -15 -0 -3 -2 -3 -47 491 2017: -8 -0 -2 -2 -0 -26 212
Aspire (S) 4 Plass 86 600
6 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) T. Glittum Bjerke Travbane - 10/1 - 02 / 8 2100 dg ag 23
e. Coyne (S) v. Nuclear Kosmos* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 01 / 1 2100 18,6ag 41
Petter Glittum /Larvik A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/12 - 05 / 6 2100 18,2a 153
T. Glittum Petter Glittum (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 01 / 8 2100 19,8a 43
Hvit m/grønne ermer/sidef., rekl. O. Østre Sørlandets Travpark 3 19/11 - 03 / 10 2140 18,9ag 53
5 2018: -17 -2 -2 -4 -5 -83 500 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -6 500
Lily's White Sun 5 Plass 90 000
4 år BRUN HP v.Gliding Myth (CA) E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 11/2 - 03 / 9 2160 20,2 77
e. C.C. Lina v. Victory Abroad* (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 2 22/1 - 08 / 2 2100 21,3 114
Linda Helen Degermann /Lillesand O. Østre Sørlandets Travpark 4 14/1 - 08 / 5 2140 18,6a 297
O. Østre Anne Catrine Kleveland (B) T. Erga Forus Travbane 3 02/1 - 07 / 3 2040 21,6 312
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Sør-Reime Forus Travbane 6 28/11 - 02 / 3 2040 21,4 401
6 2018: -6 -1 -0 -0 -4 -35 500 2017: -9 -3 -1 -1 -2 -45 816
Believe La Marc (DK) 6 Plass 97 742
5 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) B. Jørgensen Charlottenlund 6 26/8 - 09 / 1 2000 15,3a 47
e. Loving Her Is Easy* (US) v. Valley Victory* (US) B. Jørgensen Charlottenlund 3 13/8 - 07 / 1 2000 14,4a 70
Tor Gunnar Johnsen /Tiller B. Jørgensen Charlottenlund 1 26/7 - 03 / 2 2000 16,4a 19
Ø. Tjomsland B. Jørgensen Charlottenlund 2 14/7 - 03 / 1 2000 15,9a 19
mørkblå m/sølv reklame K. Ecce Århus 0 01/7 - 10 / 1 1800 18,1ag 225
7 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -10 500 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -19 000
Mariell's Memory 7 Plass 61 000
7 år SVART HP v.Pine Chip* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 02/2 - 02 / 1 2100 18,0a 83
e. Malin's Girl v. Karate Chop* (US) J. Dagsvold Biri Travbane - 12/1 - 04 / 11 2100 dg a 212
May Lene Johnsen-Øyvind Hegg J. Dagsvold Bjerke Travbane 0 31/12 - 04 / 3 1609 16,4a 475
D. Dalen May Lene Johnsen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 10/12 - 03 / 6 2100 19,3a 386
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Akselsen Drammen Travbane 4 30/10 - 04 / 6 2100 18,1ag 261
8 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -11 000 2017: -7 -1 -1 -1 -2 -40 266
Miss Pryce* (S) 8 Plass 65 482
5 år M.BRUN HP v.Lucky Chucky* (US) K. Oscarsson Halmstad 0 11/12 - 01 / 5 2140 17,6 65
e. Annika Sisu (S) v. Victory Abroad* (US) T. Uhrberg Jägersro 5 05/12 - 03 / 8 2160 17,2 197
Nederland K. Oscarsson Halmstad 2 27/11 - 05 / 3 2140 17,5 204
E. Høitomt Marius Høitomt (T) K. Oscarsson Halmstad 4 20/11 - 06 / 5 2140 17,3a 36
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Rothengatter TYSKLAND 0 30/4 - 06 / 1 1609 19,7a 206
9 2018: -8 -1 -2 -0 -3 -37 000 2017: -10 -0 -1 -2 -4 -25 000
Netherlee Star 9 Plass 81 500
6 år BRUN HP v.Look de Star* (FR) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 02/2 - 02 / 2 2100 19,0ag 63
e. Netherlee Way (US) v. Muscles Yankee* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 5 23/1 - 08 / 3 2160 20,7 g 108
Hedda E. Assev /Kvelde G. Austevoll Bjerke Travbane 6 28/12 - 02 / 10 2100 19,4a 500
G. Austevoll Hedda E. Assev (T) G. Austevoll Drammen Travbane 3 20/12 - 05 / 3 1700 18,4a 80
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Tønnesen Drammen Travbane 4 05/12 - 02 / 2 2100 19,6a 188
10 2018: -14 -0 -4 -1 -4 -58 000 2017: -11 -1 -1 -0 -3 -27 000
Photoshoot O.S. 10 Plass 111 000
6 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 7 08/2 - 05 / 6 2100 21,5ag 362
e. Lady's Vera v. Dell Ridge Image* (CA) H. Holm Klosterskogen Travbane 0 29/1 - 03 / 11 2100 24,0ag 449
Stall Sørfjell O. Østre Klosterskogen Travbane - 22/1 - 02 / 3 2100 dg a 121
Å. Tengsareid Øyvind Slåen O. Østre Jarlsberg Travbane 5 05/1 - 09 / 6 1609 17,8a 133
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Jarlsberg Travbane 0 27/12 - 01 / 3 2100 20,7ag 91