<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 120.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-6 Plass : 3-7-6

1 2018: -8 -2 -0 -0 -3 -47 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nebbenes Spika 1609 1 Plass 114 000
11 år SVART HP v.Spikeld A. Christensen Jarlsberg Travbane 1 17/2 - 02 / 2 2100 31,6a 293
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten A. Christensen Bjerke Travbane 4 09/2 - 01 / 4 2140 32,5 g 559
Anne Christensen-Olav Donstad A. Christensen Klosterskogen Travbane P 29/1 - 20 / 3 2100 37,3 P
A. Christensen T. Borg Klosterskogen Travbane 8 24/11 - 06 / 8 2100 32,2 277
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem T. Borg Drammen Travbane 2 03/11 - 04 / 9 1700 31,5 68
2 2018: -12 -0 -1 -2 -4 -38 000 2017: -22 -0 -2 -3 -9 -56 264
Åsrud Rappa 2 Plass 106 264
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/2 - 06 / 7 2140 32,1 93
e. Skattiana v. Eng Svarten K. Mathisen Bjerke Travbane 2 07/2 - 10 / 4 1640 30,2 121
Hans Løne /Åsvang K. Mathisen Bjerke Travbane 0 01/2 - 02 / 5 1609 34,4ag 210
K. Mathisen Hans Løne K. Mathisen Biri Travbane 4 26/1 - 02 / 5 2100 31,3a 263
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Bjerke Travbane 6 20/1 - 02 / 8 2100 31,5ag 478
3 2018: -6 -1 -0 -0 -5 -42 000 2017: -14 -2 -1 -1 -6 -82 000
Jærvsøælva (S) 3 Plass 150 000
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Momarken Travbane 4 13/2 - 03 / 7 2140 30,0ag 175
e. Horgen Vesla* v. Lykke Gutten B. Steinseth Bjerke Travbane 6 09/2 - 01 / 6 2160 32,2 g 45
Stall Gepa Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 17/1 - 06 / 2 2140 30,3 155
B. Steinseth Geir Sandersen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 31/12 - 01 / 10 2160 30,7 342
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 3 05/12 - 04 / 11 2680 31,8 110
4 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -33 500 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 4 Plass 115 000
8 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Undem Jarlsberg Travbane 6 17/2 - 02 / 5 2100 32,0ag 764
e. Rigel Edda v. Alm Rigel J. Bjerring Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 04 / 2 2100 33,9ag 947
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes A. Robertsen Klosterskogen Travbane 4 29/1 - 07 / 4 2100 33,8 192
J. Undem Odd Arne Aaland J. Undem Klosterskogen Travbane 6 06/1 - 01 / 9 2160 33,3 g 450
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 0 27/12 - 03 / 6 1609 32,2ag 297
5 2018: -9 -1 -1 -0 -1 -30 000 2017: -16 -2 -2 -0 -1 -62 000
Tenk Nå Dina 5 Plass 118 000
5 år BRUN HP v.Tekno Odin S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 29/1 - 02 / 9 2100 36,1a 233
e. Frk. Høyrøsta v. Røste Bo* (S) S. Jessen Bjerke Travbane - 17/1 - 06 / 6 2140 dg 54
Ann Kristin Nystad-Asbjørn Nystad S. Jessen Momarken Travbane 0 29/12 - 04 / 12 2180 31,3 326
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Drammen Travbane 1 20/12 - 02 / 1 2100 29,4a 66
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 05 / 6 2100 33,0ag 129
6 2018: -14 -2 -0 -1 -3 -59 000 2017: -13 -1 -3 -0 -4 -68 000
Komnes Molla 6 Plass 162 000
5 år RØD HP v.Wik Stjernen J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 04 / 8 1609 30,5a 295
e. Komnes Sol v. Moe Odin J. Gaustad Bjerke Travbane 1 01/2 - 02 / 4 1609 29,1a 143
Stall Eldo J. Gaustad Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 4 2140 32,6 214
J. Gaustad J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 03/12 - 04 / 4 2160 30,3 399
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 5 16/11 - 05 / 3 1609 29,1ag 286
7 2018: -13 -0 -3 -4 -3 -60 500 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 7 Plass 169 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 02 / 8 2100 32,0a 70
e. Finmi v. Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 5 03/1 - 01 / 5 2100 35,7a 53
Monica Aurbekkholen /Kirkenær D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 10/12 - 05 / 9 2100 29,0a 150
D. Dalen Monica Aurbekkholen D. Dalen Bjerke Travbane 5 22/11 - 02 / 7 2140 30,8 83
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 2 29/9 - 05 / 9 2100 29,2a 99
8 2018: -17 -0 -0 -3 -7 -37 000 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -54 000
Kagge Luna 8 Plass 146 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Bjerke Travbane 7 31/12 - 01 / 6 2160 30,9 260
e. Høgda Vesla v. Elding O. Østre Drammen Travbane 0 23/12 - 09 / 5 2100 30,8 g 427
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 05 / 7 2100 29,9a 182
O. Østre Bjørn Gustavsen O. Østre Bjerke Travbane 3 16/11 - 05 / 11 1609 28,8a 107
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Hop Klosterskogen Travbane 4 02/11 - 05 / 11 2140 31,0 g 133
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Slotts Uffa (S) 9 Plass 85 059
10 år MØRKBR HP v.Moe Odin R. Kruse Momarken Travbane 0 21/11 - 01 / 9 2140 34,6ar 530
e. Greisa Sång (S) v. Alm Silver R. Kruse Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 10 2160 33,7 g 253
Lene Skaiaa /Drøbak R. Kruse Bjerke Travbane P 06/9 - 22 / 5 2160 36,1 P
H. Holm Lene Skaiaa R. Kruse Momarken Travbane N 04/7 - 20 / 8 2160 34,9 r N
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl R. Kruse Sørlandets Travpark 3 05/6 - 03 / 2 2140 29,9 r 83