<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-9 Plass : 1-2-9

1 2018: -5 -1 -1 -0 -2 -25 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Glans Tider 2100 1 Plass 25 000
4 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Sørlandets Travpark P 11/2 - 20 / 4 2160 37,9 P
e. Gyldne Tider v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 25/9 - 24 / 2 2140 50,3 B
Birger Krusche Pedersen /Kristiansand S L. Kolle Sørlandets Travpark 04/9 - 24 / 1 2140 50,3 B
L. Kolle Jenny Thygesen (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
2 2018: -5 -0 -2 -0 -3 -25 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ard 2 Plass 25 000
3 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 4 16/2 - 07 / 4 2100 37,3 63
e. Arien v. Lome Elden V. Hop Biri Travbane P 26/1 - 20 / 7 2100 40,7 g P
William O. Karlsen /Ottestad Ø. Tjomsland Biri Travbane 20/10 - 21 / 6 2100 45,0 g B
E. Høitomt Ola Engevold (B) T. Solberg Bjerke Travbane 04/10 - 20 / 4 1660 49,9 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Biri Travbane 01/9 - 23 / 1 2100 48,3 B
3 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -15 947 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mjølner Marius 3 Plass 15 947
4 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 31/1 - 20 / 1 2140 34,2 P
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll
Eddie Grinaker /Oslo
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
4 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Balder Kosa 4 Plass 2 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 08 / 3 2100 br g 226
e. Mai Kosa v. Moe Odin S. Jessen Jarlsberg Travbane P 17/11 - 20 / 7 2120 41,5 g P
Lars Werven /Brumunddal E. Holm Biri Travbane 12/9 - 26 / 10 2120 00,7 B
S. Jessen
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek
5 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -10 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Ilja 5 Plass 10 000
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 23/2 - 20 / 1 2100 38,7 P
e. Kor Vindi v. Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane N 22/12 - 20 / 5 2120 42,3 rg N
Heidi Raaen-Amund Raaen V. Hop Klosterskogen Travbane 15/9 - 22 / 5 1720 55,2 g B
Ø. Ruttenborg Heidi Raaen V. Hop Jarlsberg Travbane 03/9 - 22 / 11 2120 48,3 B
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
6 2018: -2 -0 -1 -1 -0 -12 368 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rive Ruska 6 Plass 12 368
4 år SVART HP v.Spikeld K. Ødegaard Momarken Travbane P 18/1 - 20 / 4 2140 37,8 P
e. Schumina v. Schuvar O. Østre Momarken Travbane 10/5 - 22 / 1 2140 55,0 B
Frank A. Skubberud-Wenche Skubberud O. Østre Momarken Travbane 03/5 - 22 / 1 2140 56,9 B
K. Ødegaard
blå m/rød bunn.
7 2018: -7 -0 -0 -1 -6 -16 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fjeldalma 7 Plass 16 000
6 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy B. Larsen Jarlsberg Travbane P 03/11 - 20 / 8 2120 39,5 P
e. Aldina v. Alm Svarten
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord
B. Larsen
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek
8 2018: -8 -1 -3 -0 -2 -34 491 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.G. Odne 8 Plass 34 491
4 år MØRKBR V v.Norheim Svenn G. Austevoll Momarken Travbane P 13/2 - 20 / 3 2160 40,5 g P
e. H.G. Celin v. Elding H. Eggen Bjerke Travbane 14/9 - 21 / 9 1680 54,1 g B
Stall Carpenters H. Eggen Bjerke Travbane 24/8 - 20 / 7 1660 54,5 B
G. Austevoll Johnny Nilsen
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
9 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -5 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Il Philippa 9 Plass 5 500
6 år RØD HP v.Briskeby Philip K. Malmin Biri Travbane P 23/2 - 20 / 4 2100 39,2 P
e. Il Flora v. Slogum Bjørn O. Sagholen Momarken Travbane P 05/4 - 20 / 1 2140 41,1 g P
Kristine Lier /Mysen P. Arvesen Bjerke Travbane N 18/11 - 21 / 2 2160 42,1 r N
Å. Tengsareid Per Arvesen (A) O. Kjenner Biri Travbane 28/11 - 21 / 5 2120 02,0 N
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
10 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Lotta 10 Plass 5 000
3 år MØRKBR HP v.Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane P 25/10 - 20 / 6 2160 41,4 g P
e. Spang Frøya v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 30/6 - 22 / 1 2100 55,9 g B
Anders Nyborg /Stange B. Steinseth Biri Travbane 07/5 - 20 / 7 2120 00,8 g B
B. Steinseth Ole Tom Nyborg (B)
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
11 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skjeggejerven 11 Plass 0
5 år MØRKBR V v.Åsajerven K. Ødegaard Momarken Travbane P 13/2 - 20 / 4 2160 38,9 P
e. Skjeggeblessa v. Braute
Anne Berit S. Johannessen-Wenche Kristine Jostad
O. Østre Anne Berit S. Johannessen (A)
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
12 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -18 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odins Zamurai 12 Plass 18 000
3 år MØRKBR V v.Slåttodin T. Johansen Momarken Travbane P 21/11 - 20 / 7 2160 45,6 g P
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks T. Johansen Momarken Travbane 19/5 - 22 / 3 2160 48,1 B
Tanja Johansen /Åsgårdstrand T. Johansen Momarken Travbane 02/5 - 22 / 2 2160 57,3 B
V. Hop Tanja Johansen (A)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl