<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:35 V5-5
KALMAS LØP.

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 36.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-3 Plass : 5-1-3

1 2018: -12 -0 -1 -2 -3 -26 500 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -17 500
Vår Blesa 2100 1 Plass 46 000
5 år ISABELL HP v.Dotterud Teddy F. Mjølnerød Momarken Travbane - 06/2 - 03 / 7 2160 g4 146
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 01/2 - 06 / 3 1609 32,5a 167
Giske Marie Goplen Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 25/1 - 06 / 7 2100 35,2a 284
F. Mjølnerød Giske Marie G. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 23/1 - 07 / 8 2180 36,3 g 60
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 3 12/12 - 08 / 11 2140 35,3 g 95
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Karolita 2 Plass 11 000
8 år BRUN HP v.Prins Vinter T. Borg Drammen Travbane 0 12/8 - 01 / 2 2100 33,2 g 357
e. Ålsfrøkna v. Mentor Mollyn T. Borg Jarlsberg Travbane 0 04/11 - 08 / 4 2100 37,0 895
Inger Lise Solheim Engen /Reistad T. Borg Jarlsberg Travbane 5 07/10 - 07 / 9 2120 37,9 382
D. Dalen Inger Lise S. Engen O. Kjenner Jarlsberg Travbane 8 19/9 - 08 / 8 2100 37,1 g 277
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Jarlsberg Travbane 8 12/8 - 09 / 11 2120 36,3 284
3 2018: -17 -0 -1 -1 -8 -42 692 2017: -6 -1 -0 -0 -3 -22 160
Egge Terna 3 Plass 64 852
7 år MØRKBR HP v.Bork Odin H. Holm Momarken Travbane 0 22/2 - 06 / 6 2140 34,8a 512
e. Edel Jenta v. Alm Svarten H. Holm Bjerke Travbane - 08/2 - 06 / 7 1609 dg a 338
Ola Skiaker /Brandbu H. Holm Bjerke Travbane 7 01/2 - 06 / 2 1609 35,0a 313
O. Slåttland Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane 5 25/1 - 06 / 10 2100 36,5a 291
Svart m/burgunder&hvit rutete skstk E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/1 - 01 / 2 2140 35,8 144
4 2018: -21 -6 -1 -0 -8 -160 000 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -21 000
Faks Blæsen 4 Plass 181 000
4 år MØRKBR H v.Bork Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 0 21/2 - 01 / 9 2160 35,0 g 143
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld H. Tvedt Klosterskogen Travbane 4 08/2 - 08 / 6 2120 33,9 60
Gunvald Åsegård /Torpo P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 23/1 - 07 / 10 2180 34,0 53
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 06/12 - 05 / 4 2140 dg 117
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek M. Gundersen Biri Travbane 0 24/11 - 04 / 9 2120 36,8 g 122
5 2018: -14 -3 -0 -0 -3 -49 000 2017: -8 -0 -2 -1 -3 -35 000
Tangen Marte 5 Plass 84 000
4 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 7 08/11 - 01 / 2 2100 33,4ag 283
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Drammen Travbane 3 30/10 - 07 / 6 2120 35,2 g 76
Stall Ida Christine L. Kolle Bjerke Travbane 0 29/8 - 01 / 9 2100 35,7ag 1149
B. Steinseth Per Gunnar Roos M. Gundersen Klosterskogen Travbane 8 17/8 - 03 / 8 2120 35,0 g 293
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Solberg Biri Travbane - 14/6 - 01 / 7 2100 dg 42
6 2018: -15 -5 -3 -4 -2 -211 907 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Briskebytrikken 6 Plass 218 907
4 år MØRKBR V v.Briskeby Rauen E. Rennesvik Biri Travbane 3 12/1 - 03 / 10 2120 32,6 g 57
e. Vesle Rappa v. Pål Even E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 05 / 7 2120 34,2 38
Erlend Rennesvik /Slattum E. Rennesvik Drammen Travbane 6 20/12 - 07 / 4 2100 37,1 g 34
E. Rennesvik Dag Erik Raastad E. Rennesvik Momarken Travbane 2 05/12 - 08 / 11 2140 35,7 48
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek O. Mikkelborg Biri Travbane 0 02/6 - 08 / 1 2100 39,3 97
7 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -9 -0 -1 -2 -3 -23 000
Spang Remina 7 Plass 35 000
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Biri Travbane 3 16/2 - 08 / 8 2140 33,0 130
e. Tullmi v. Spang Best K. Johansen Momarken Travbane 5 06/2 - 03 / 10 2160 34,4 487
Iselin Mysen-Marinus A. Beck K. Johansen Bjerke Travbane 4 25/1 - 06 / 4 2100 36,1a 267
K. Johansen Iselin Mysen (A) I. Mysen Bjerke Travbane 0 10/1 - 01 / 1 2140 36,5 g 423
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm V. Hop Bjerke Travbane - 29/11 - 10 / 1 2140 dg 128