Neste løp >>>
Start ca kl. 18:10 V4-1
ARON NOSTOS LØP.

Varmblods 2140 m. Voltestart.
For 3-12-årige høyest 9.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-11 Plass : 5-3-11

1 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
J.'s Play 2140 1 Plass 15 000
4 år MØRKBR HP v.Juliano Rags G. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 07 / 4 2100 25,5ag 104
e. Millennium Play v. Armbro Kissed* (CA) G. Antonsen Bjerke Travbane 5 31/1 - 02 / 7 2140 21,8 155
Stall Julliano G. Antonsen Bjerke Travbane 6 17/1 - 02 / 5 2140 20,6 426
O. Østre Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Bjerke Travbane 6 03/1 - 02 / 8 2140 22,6 145
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Antonsen Bjerke Travbane P 26/7 - 21 / 4 2140 22,8 P
2 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -20 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -9 000
Traffic Dream 2 Plass 29 000
3 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 7 15/11 - 02 / 6 1609 18,1a 443
e. Baltic Jet v. Coktail Jet (FR) A. Akselsen Bjerke Travbane 6 01/11 - 01 / 3 1640 19,1 327
Team Traffic A. Akselsen Drammen Travbane P 05/10 - 20 / 3 2100 22,5 g P
A. Akselsen Janne Fjørtoft A. Akselsen Jarlsberg Travbane N 22/9 - 20 / 2 2100 30,0 g N
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 09/6 - 20 / 2 2100 25,8 B
3 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -14 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Icora Illinois 3 Plass 14 000
4 år BRUN V v.Thai Tanic A. Stensen Bjerke Travbane 0 21/2 - 10 / 5 2140 20,5 259
e. Icora Inka v. Meadow Road (S) A. Stensen Biri Travbane P 22/12 - 20 / 1 2100 22,5 P
Gustav Gaarder-Bodvar Nesje
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
4 2018: -4 -0 -0 -1 -3 -13 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500
Kosmos Pride 4 Plass 16 500
5 år BRUN H v.Kosmos Star A. Stensen Biri Travbane 5 16/2 - 03 / 3 2100 20,7 69
e. Traveling Harbor v. Lasting Tribute (US) A. Stensen Bjerke Travbane 5 10/1 - 10 / 4 2140 20,0 287
Marianne Mølmen-Stein E. Thorud A. Stensen Bjerke Travbane 5 20/12 - 01 / 2 2140 20,0 324
K. Kvasnes Marianne Mølmen J. Kvikstad Biri Travbane P 07/5 - 22 / 2 2100 21,3 P
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek A. Stensen Biri Travbane 25/10 - 23 / 2 2100 30,6 B
5 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lucius 5 Plass 4 000
4 år BRUN V v.Navy Seal U.S.* (US) V. Hop Bjerke Travbane 4 07/2 - 01 / 4 2140 20,3 47
e. Kaya (DK) v. Speed Merchant (US) V. Hop Jarlsberg Travbane P 19/1 - 20 / 2 2100 21,2 P
Anne Ragnhild Aakre /Neslandsvatn E. Høitomt Jarlsberg Travbane N 05/1 - 20 / 1 2100 23,4 N
V. Hop Anne Ragnhild Aakre
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
6 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Liberty Lady 6 Plass 7 000
4 år BRUN HP v.Ken Warkentin (US) R. Aarlie Drammen Travbane 0 09/10 - 07 / 7 2100 22,0 277
e. Cigaro News v. Cigar Bar (US) R. Aarlie Jarlsberg Travbane P 13/7 - 20 / 1 2100 24,7 P
Stall Furø
D. Dalen Renate Aarlie (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
7 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -10 000 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -7 001
Lisbeth of Africa (S) 7 Plass 17 001
4 år BRUN HP v.Joke Face* (S) A. Kolgjini Halmstad 0 05/9 - 01 / 1 2140 23,7 g 60
e. Opale Lavec* (IT) v. Lindy Lane* (US) L. Kolgjini Halmstad 6 28/8 - 01 / 6 2140 19,8 g 242
Petter Glittum /Larvik A. Kolgjini Jägersro 0 04/7 - 01 / 5 2140 21,3 g 77
Å. Tengsareid Petter Glittum (T) A. Kolgjini Kalmar 8 24/3 - 01 / 1 2140 20,2 g 28
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Samuelsson Jägersro P 07/3 - 13 / 11 2160 20,0 P
8 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Elitloppa 8 Plass 9 000
4 år BRUN HP v.Beat The Wiz (US) A. Eggen Bjerke Travbane 0 07/2 - 01 / 3 2140 30,9 g 332
e. Uganda (S) v. Spotlite Lobell* (US) A. Eggen Bjerke Travbane 8 10/1 - 10 / 8 2140 21,1 93
Ingrid Gylland-Arild Eggen A. Eggen Bjerke Travbane 6 28/12 - 08 / 12 2100 20,5a 479
A. Eggen A. Eggen Momarken Travbane P 12/12 - 20 / 1 2140 24,4 P
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl
9 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Titania 9 Plass 7 000
4 år MELL.BR. HP v.Whitesand Titan (US) R. Aarlie Bjerke Travbane 5 07/2 - 01 / 1 2140 20,6 99
e. Spenda D'Hilly v. Lucky D'hilly* (FR) L. Hauge Bergen Travpark 5 08/6 - 01 / 2 2100 21,0 311
Terje Eide /Hauglandshella L. Hauge Bergen Travpark 7 18/5 - 08 / 3 2100 20,3 76
R. Aarlie L. Hauge Bergen Travpark - 27/4 - 01 / 2 2100 dg 252
Svart/gull todelt, gull mansj, rek L. Hauge Bergen Travpark P 06/4 - 20 / 3 2100 21,6 P
10 2018: -6 -3 -1 -0 -0 -52 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Viking Ivi 10 Plass 52 000
4 år BRUN V v.Great Challenger (US) L. Kolle Bjerke Travbane - 14/2 - 02 / 6 2140 dg 15
e. Ivery Simoni (DK) v. Ride The Wave* (US) J. Brenne Momarken Travbane P 09/1 - 20 / 1 2140 20,7 P
Odd Arne Torp /Slitu
L. Kolle Jens Kristian Brenne (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
11 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -13 351 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -7 368
Chilling Star* (S) 11 Plass 20 719
4 år M.BRUN V v.Judge Joe* (US) C. Jepson Färjestad 7 04/12 - 01 / 8 2140 22,1ag 145
e. Kit Lane (S) v. Lindy Lane* (US) H. Rudqvist Örebro 6 20/11 - 03 / 7 2100 19,0a 1071
Sverige D. Aarum Åmål P 15/10 - 13 / 1 2080 23,5 P
H. Rudqvist Sofie Karlsson P. Mahony Färjestad 17/10 - 13 / 4 2140 33,1 B
svart m/grønt loddrett felt
12 2018: -6 -1 -1 -1 -2 -33 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bear Man (S) 12 Plass 33 000
4 år BRUN V v.S.J.'s Caviar* (US) H. Eggen Bjerke Travbane - 14/2 - 02 / 3 2140 dg 126
e. Ladymint* (US) v. Malabar Man* (US) H. Eggen Bjerke Travbane P 13/12 - 20 / 2 2140 21,3 P
Dagfinn Sundseth-Kenneth Didriksen M. Ivarsson Färjestad P 20/6 - 90 / 1 2140 32,1 P
H. Eggen Dagfinn Sundseth
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek