<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V76-6
DD-1
V5-3
ILMINS LØP
POENG SPESIAL
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 800.000 kr. Også for 3-15-årige høyest 1.400.000 kr med høyest 300 poeng.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-2-10 Plass : 9-2-10

1 2018: -16 -0 -0 -0 -5 -21 000 2017: -22 -0 -1 -1 -13 -117 384
Ty Tinn 2100 1 Plass 780 884
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 17/2 - 06 / 2 2100 27,0a 882
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 02/2 - 05 / 6 1609 25,6a 350
Elin-Merete Harvik /Hordvik K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 24/1 - 06 / 4 1609 27,4a 220
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 14/1 - 01 / 3 2160 27,1 147
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 29/12 - 06 / 6 1640 25,6 1018
2 2018: -19 -3 -1 -2 -7 -121 000 2017: -17 -4 -3 -2 -4 -504 238
Bokli Teddy 2 Plass 704 738
5 år SVART H v.Dotterud Teddy G. Flåten Biri Travbane 5 23/2 - 03 / 3 2120 26,6 407
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Forus Travbane 0 10/2 - 06 / 5 2040 28,3ag 381
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 02/2 - 05 / 7 1609 25,8a 213
G. Flåten V. Hop Klosterskogen Travbane 4 22/1 - 01 / 2 2120 30,0 g 106
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 10/1 - 09 / 9 2100 28,9ag 260
3 2018: -7 -0 -1 -0 -4 -103 000 2017: -14 -0 -2 -1 -6 -78 500
Vesle Sjur (S) 3 Plass 1 267 078
13 år MØRKBR H v.Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 2 24/2 - 08 / 3 2660 25,5 704
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik O. Østre Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 06 / 12 2100 27,2a 693
Wenche Tangen /Larvik O. Østre Sørlandets Travpark 4 14/1 - 01 / 8 2200 25,3 r 84
O. Østre Marita H Tangen-Svindland D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 09 / 8 2100 br ag 497
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 4 03/12 - 05 / 9 2160 25,1 162
4 2018: -8 -1 -1 -0 -3 -52 000 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -84 500
Bravo Turbo 4 Plass 654 545
14 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) T. Lindbak Biri Travbane 0 23/2 - 03 / 4 2120 26,7 234
e. Åmli Riga v. Alm Rigel T. Lindbak Biri Travbane 6 03/2 - 03 / 11 1620 26,5 143
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Bjerke Travbane 6 24/1 - 06 / 1 1609 27,3a 62
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 1 10/1 - 09 / 3 2100 28,0a 145
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Bjerke Travbane 1 27/12 - 04 / 2 2100 28,1a 894
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -25 -4 -2 -4 -8 -156 500
Eigelands Jokeren 5 Plass 641 032
8 år MØRKBR H v.Lome Kongen L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 09 / 11 2620 29,5 180
e. Stai Helga v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 5 03/12 - 05 / 3 2140 26,1 g 72
Jorunn Svensson-Tom Svensson O. Østre Momarken Travbane 3 21/11 - 05 / 8 1640 26,1a 77
L. Kolle Arthur Bø (T) O. Østre Sørlandets Travpark 0 11/11 - 06 / 5 2160 br g 52
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Jarlsberg Travbane 2 03/11 - 01 / 12 2100 25,6a 48
6 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -10 447 2017: -19 -0 -3 -1 -3 -54 372
Viktor K. 6 Plass 722 319
10 år SVART H v.Alm Viktor D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 02/2 - 05 / 1 1609 25,8a 323
e. Snedig v. Minpil R. Kruse Momarken Travbane - 05/11 - 06 / 3 1640 dg a 458
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik D. Dalen Momarken Travbane 0 24/10 - 05 / 6 2160 br g 379
D. Dalen Jon Magne Vik D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/10 - 08 / 5 2140 26,7 773
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Ødegaard Årjäng 0 17/9 - 05 / 4 2160 27,8 323
7 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -13 -0 -1 -1 -8 -65 000
Alm Kiwi 7 Plass 745 500
10 år LYSBRUN H v.Lome Elden M. Gundersen Biri Travbane 0 16/2 - 01 / 7 1609 25,7a 129
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) G. Gundersen Kongsvinger Travbane 6 05/7 - 07 / 14 1620 23,8 136
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen L. Kolle Momarken Travbane 0 20/6 - 05 / 11 2160 26,9 497
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Momarken Travbane 4 30/5 - 06 / 10 2140 26,5a 265
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame L. Pedersen Bjerke Travbane 6 16/5 - 05 / 9 2160 27,8 86
8 2018: -11 -0 -2 -0 -6 -55 766 2017: -18 -3 -2 -1 -6 -106 498
Stensvik Iver* 8 Plass 668 255
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Forus Travbane 5 10/2 - 06 / 9 2040 26,7a 375
e. Engdokka v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 0 27/12 - 04 / 7 2100 29,1a 277
Sverige D. Dalen Momarken Travbane 0 12/12 - 05 / 2 2140 27,2 g 39
V. Hop Arthur Bø (T) D. Dalen Sørlandets Travpark 1 03/12 - 05 / 6 2140 25,5 295
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Jarlsberg Travbane 7 03/11 - 01 / 8 2100 26,2a 773
9 2018: -7 -3 -1 -0 -2 -112 000 2017: -13 -2 -2 -0 -4 -97 000
Stensvik Martin 9 Plass 640 170
8 år MØRKBR V v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 2 14/2 - 03 / 3 2100 25,2a 130
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Bjerke Travbane 1 31/1 - 07 / 5 1609 24,7a 88
Erik Løkken /Raufoss B. Steinseth Bjerke Travbane 0 06/12 - 09 / 3 2160 br 170
B. Steinseth Erik Løkken B. Steinseth Momarken Travbane 0 21/11 - 05 / 6 1640 28,3ag 206
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 6 01/11 - 06 / 2 1609 temp a 46
10 2018: -10 -2 -1 -3 -2 -83 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 10 Plass 811 500
10 år SVART H v.Moe Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 24/10 - 05 / 14 2160 27,1 195
e. Steana v. Helmin Rigel P. Kals Sørlandets Travpark 6 08/10 - 05 / 8 1609 24,9a 241
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals P. Kals Bjerke Travbane 0 09/9 - 06 / 7 2100 29,5a 376
P. Kals Vilde M. Kals (A) P. Kals Sørlandets Travpark 2 26/8 - 10 / 10 2160 25,1 288
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Jarlsberg Travbane 2 04/8 - 01 / 9 1609 24,9a 77
11 2018: -13 -0 -1 -1 -7 -79 130 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -36 949
Tante Ragnhild 11 Plass 1 273 643
7 år SVART HP v.Bork Odin M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 02/2 - 05 / 2 1609 25,8a 159
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 27/12 - 06 / 9 2160 30,7 305
Morten Langli /Oslo O. Mikkelborg Färjestad - 27/11 - 10 / 4 2140 dg 53
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 15/11 - 08 / 10 2180 25,6 93
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl J. Kontio Bollnäs 3 05/10 - 11 / 6 2160 25,6 74