<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
VG+ LØPET

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-7 Plass : 1-5-7

1 2018: -13 -2 -0 -1 -10 -171 739 2017: -16 -5 -7 -1 -2 -176 500
Frøyu Pelle 1609 1 Plass 353 239
5 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Momarken Travbane 4 13/2 - 05 / 9 1640 28,7a 19
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 2 31/12 - 05 / 11 1609 27,6a 49
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Biri Travbane 1 22/12 - 01 / 6 1609 28,6a 18
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 07 / 9 2100 30,6a 18
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 1 29/11 - 06 / 11 2100 28,5a 41
2 2018: -15 -1 -1 -2 -5 -48 500 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 2 Plass 218 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/2 - 05 / 6 1609 28,6ag 278
e. Maurstad Mi v. Spang Best Å. Tengsareid Biri Travbane 7 26/1 - 05 / 10 2100 31,1a 791
Magne Stenslie /Raufoss E. Høitomt Biri Travbane 0 15/12 - 04 / 10 2100 31,7a 260
O. Østre Magne Stenslie E. Høitomt Biri Travbane 5 24/11 - 01 / 6 2100 29,8a 84
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane 5 13/10 - 01 / 2 1609 27,7ag 453
3 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brego Baklengs 3 Plass 164 788
9 år BRUN H v.Bokli Balder C. Kjenner Momarken Travbane 8 13/2 - 05 / 6 1640 30,1ag 581
e. Sara Lill v. Dublan F. Mjølnerød Momarken Travbane - 06/2 - 06 / 6 1640 dg a 435
Bente Brit Kvarving /Grålum C. Kjenner Momarken Travbane 8 18/1 - 02 / 7 1640 30,9a 548
F. Mjølnerød Bente Brit Kvarving F. Mjølnerød Momarken Travbane P 28/11 - 20 / 3 2160 34,0 P
svart m/gult & hvitt C. Kjenner Momarken Travbane 0 06/11 - 04 / 6 2140 30,9a 355
4 2018: -22 -1 -1 -6 -6 -290 453 2017: -23 -2 -5 -3 -9 -149 000
Lex Odin 4 Plass 446 453
5 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Høitomt Forus Travbane 4 10/2 - 04 / 3 2040 29,9 80
e. Lex Ronja v. Lex Jon E. Høitomt Biri Travbane 3 03/2 - 07 / 10 1609 27,8a 205
Gjermund Gravdal /Tranby G. Austevoll Biri Travbane 5 26/1 - 05 / 3 2100 30,2ag 33
E. Høitomt Gjermund Gravdal O. Østre Jarlsberg Travbane - 13/1 - 05 / 7 2100 dg 213
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 31/12 - 05 / 3 1609 28,0a 63
5 2018: -19 -3 -8 -2 -3 -172 104 2017: -15 -7 -2 -0 -3 -161 212
Alm Nagano 5 Plass 351 316
6 år RØD V v.Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 2 09/2 - 07 / 8 1609 28,4a 18
e. Alm Tara v. Rigel Jo M. Gundersen Bjerke Travbane 0 01/11 - 04 / 1 2600 32,4a 71
Knut Alm /Jaren M. Gundersen Drammen Travbane 2 17/10 - 05 / 7 1700 27,8ag 13
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 04/10 - 06 / 9 1609 26,4a 15
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 4 27/9 - 05 / 11 2100 27,9a 61
6 2018: -21 -2 -3 -2 -1 -78 192 2017: -13 -1 -4 -1 -1 -77 500
Neslands Faksen 6 Plass 226 692
5 år MØRKBR H v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 09/2 - 07 / 4 1609 27,5a 38
e. Neslands Tyra v. Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane - 03/2 - 07 / 6 1609 dg a 52
Kåre Refsland /Varhaug Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 13/1 - 05 / 5 2100 g0 66
Å. Tengsareid D. Dalen Drammen Travbane 2 23/12 - 07 / 11 2100 28,5a 91
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 14/12 - 03 / 3 1609 26,8a 20
7 2018: -20 -2 -4 -5 -3 -105 000 2017: -13 -0 -4 -1 -3 -56 000
Spang Emblan 7 Plass 247 500
6 år MØRKBR V v.Lome Elden H. Holm Momarken Travbane 3 13/2 - 05 / 5 1640 28,6ag 66
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo H. Holm Biri Travbane 4 03/2 - 07 / 11 1609 27,8a 155
May Viola Karlsen /Hamar V. Hop Momarken Travbane 3 18/1 - 02 / 10 1640 30,4ag 17
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 2 11/1 - 03 / 4 2100 29,3a 33
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Momarken Travbane 1 09/1 - 01 / 3 2140 29,9a 42
8 2018: -27 -0 -1 -1 -10 -98 024 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 8 Plass 264 146
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 07 / 5 2100 31,2a 129
e. Jilly v. Spikeld V. Hop Bjerke Travbane - 31/12 - 05 / 2 1609 dg a 73
Trine Wilberg-Rune Wilberg P. Midtfjeld Drammen Travbane - 23/12 - 09 / 11 2120 dg 103
K. Johansen Rune Wilberg P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 16/12 - 01 / 5 1660 27,8 40
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm P. Midtfjeld Drammen Travbane 1 05/12 - 01 / 4 2100 29,4a 25
9 2018: -16 -6 -0 -0 -6 -180 614 2017: -21 -4 -1 -4 -1 -105 000
Idfaxen 9 Plass 333 114
8 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 7 31/1 - 09 / 12 2160 29,7 58
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 1 24/1 - 08 / 7 2100 30,3a 89
Stall Ida Christine B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 13/1 - 05 / 8 2100 30,0 132
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Bjerke Travbane 1 04/1 - 07 / 5 2100 30,3a 20
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Drammen Travbane - 23/12 - 06 / 3 2100 g3 ag 145