Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
TORA JAKKENS LØP - MAIDEN SPESIAL
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 145.000 kr. Også for 3-15-årige som ikke har seiret.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-11-2 Plass : 1-11-2

1 2018: -17 -4 -6 -2 -5 -343 550 2017: -6 -4 -0 -0 -2 -95 054
Mine 2100 1 Plass 438 604
5 år SVART HP v.Lome Elden O. Lindqvist Bollnäs 6 28/1 - 04 / 3 2140 30,2ag 24
e. Minti v. Minpil D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 06/1 - 05 / 4 2100 30,4a 67
Hovel Helmen /Gran E. Høitomt Leangen Travbane 4 02/12 - 08 / 3 2140 37,1 21
D. Dalen Hovel Helmen (A) D. Dalen Bjerke Travbane 1 15/11 - 01 / 4 2100 31,0a 26
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 6 18/10 - 02 / 14 2160 30,4 70
2 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -27 000 2017: -11 -1 -1 -0 -4 -72 000
Tem Jahn 2 Plass 147 000
5 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy H. Holm Momarken Travbane 1 06/2 - 06 / 12 1640 28,2a 83
e. Temsølv v. Moe Odin H. Holm Momarken Travbane 7 23/1 - 05 / 5 2140 32,4ag 45
Stall Tem Jahn H. Holm Bjerke Travbane 5 11/1 - 03 / 11 2100 30,0a 216
H. Holm Erik Killingmo (T) G. Austevoll Bjerke Travbane - 16/12 - 01 / 7 1660 dg 82
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Hop Momarken Travbane - 05/12 - 06 / 4 1640 dg a 83
3 2018: -10 -2 -2 -0 -2 -103 000 2017: -9 -2 -0 -2 -2 -53 106
Solstad Stjernen 3 Plass 210 106
5 år BRUN V v.Wik Stjernen E. Rennesvik Jarlsberg Travbane - 17/2 - 04 / 11 1609 dg a 50
e. Søreng Frøya v. Bokli Eld E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 2 06/1 - 05 / 8 2100 30,5ag 44
Roy Steinar Larsen /Ise E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 31/12 - 01 / 5 2160 30,6 g 22
E. Rennesvik E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 20/12 - 09 / 4 1609 27,3a 33
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane - 10/8 - 05 / 2 2100 dg ar 69
4 2018: -9 -0 -2 -1 -3 -28 000 2017: -15 -0 -0 -0 -8 -26 000
Storler Guten 4 Plass 213 000
13 år SVART V v.Mentor Mollyn E. Høitomt Momarken Travbane - 13/2 - 05 / 8 1640 dg a 380
e. Troll Lisa v. Troll Jahn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 22/1 - 07 / 1 1700 30,7ag 63
Rannveig Grorud /Sem G. Austevoll Bjerke Travbane 3 04/1 - 05 / 5 1609 30,2ag 121
G. Austevoll Rannveig Grorud E. Høitomt Drammen Travbane 7 20/12 - 02 / 9 2100 30,5a 216
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 5 17/10 - 03 / 6 2120 31,2 173
5 2018: -13 -2 -2 -0 -3 -128 500 2017: -8 -0 -1 -3 -1 -34 000
Il Sokken 5 Plass 190 500
7 år BRUN V v.Bork Odin P. Johansen Biri Travbane 5 03/2 - 07 / 1 1609 28,3a 620
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin P. Johansen Biri Travbane 2 26/1 - 02 / 2 2100 30,8a 93
Inger Hilde Johansen-Per Johansen P. Johansen Biri Travbane 0 01/9 - 03 / 6 2100 31,5a 60
P. Johansen P. Johansen Biri Travbane 3 11/8 - 04 / 5 2100 31,0 g 32
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame P. Johansen Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 9 2100 29,7ag 216
6 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 6 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Momarken Travbane 7 06/2 - 06 / 7 1640 30,0ag 419
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Momarken Travbane - 23/1 - 05 / 3 2140 dg a 372
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane 8 09/1 - 01 / 1 2140 34,9ag 386
A. Stensen Leif Brenden K. Johansen Bjerke Travbane 0 29/11 - 06 / 9 2100 31,4ar 432
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam H. Holm Bjerke Travbane - 20/11 - 05 / 7 2100 dg a 320
7 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 7 Plass 108 500
6 år SVART HP v.Åsajerven J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 21/2 - 03 / 4 2100 36,7a 332
e. Børke Berta v. Lykke Gutten T. Solberg Bjerke Travbane 0 07/12 - 03 / 5 1609 47,9a 168
Mona Syvertsen /Brandbu T. Solberg Bjerke Travbane 0 16/11 - 05 / 4 1609 31,5a 78
O. Østre Mona Syvertsen V. Hop Biri Travbane 0 10/11 - 05 / 11 1609 30,7a 233
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 0 30/10 - 05 / 8 1700 31,7a 286
8 2018: -12 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 8 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks K. Malmin Bjerke Travbane 3 08/2 - 02 / 5 2100 29,1a 102
e. Frons Nora v. Norprins* K. Malmin Bjerke Travbane - 24/1 - 05 / 5 2100 dg a 300
Runar Sognelien /Tyristrand K. Malmin Bjerke Travbane 2 04/1 - 05 / 2 1609 30,1ag 109
K. Malmin Runar Sognelien K. Malmin Biri Travbane 3 22/12 - 04 / 12 2100 31,3a 379
Mørkblå med gul reklame/bånd J. Dagsvold Biri Travbane - 08/12 - 01 / 2 2100 g6 ag 372
9 2018: -12 -0 -0 -2 -3 -33 318 2017: -16 -0 -1 -2 -9 -214 634
Mai Oda 9 Plass 247 952
4 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane - 04/1 - 05 / 1 1609 dg a 76
e. Finnbo Ussa (S) v. Svall Ivar* (S) B. Steinseth Biri Travbane 4 22/12 - 04 / 6 2100 32,1ag 110
Merete Viksås /Roa B. Steinseth Momarken Travbane 8 21/11 - 01 / 6 2140 32,2ag 136
B. Steinseth Merete Viksås V. Hop Momarken Travbane - 01/10 - 08 / 1 2140 dg a 146
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Solberg Bjerke Travbane 8 10/9 - 01 / 7 2100 30,5ag 266
10 2018: -9 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -10 -0 -0 -1 -2 -14 500
Dag Silja 10 Plass 137 500
10 år SVART HP v.Fakse* (S) R. Aarlie Biri Travbane 0 16/2 - 06 / 6 2100 30,1a 273
e. Dag Terna v. Elding R. Aarlie Bjerke Travbane - 09/2 - 07 / 3 1609 dg a 661
Åge Karlsen-Eli Karlsen R. Aarlie Momarken Travbane 0 23/1 - 05 / 4 2140 33,0ag 503
R. Aarlie Beathe Karlsen R. Aarlie Biri Travbane 5 08/12 - 01 / 7 2100 31,2a 631
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Bjerke Travbane 0 29/11 - 06 / 7 2100 37,7ag 707
11 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -16 000 2017: -12 -3 -0 -0 -2 -68 000
Heimstad Lomen 11 Plass 126 000
10 år SVART V v.Lome Elden K. Johansen Momarken Travbane 5 13/2 - 03 / 11 2140 30,2ag 193
e. Dilla v. Åsrapp B. Steinseth Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 8 2100 32,8a 218
Iselin Mysen-Marinus A. Beck T. Solberg Momarken Travbane 1 05/12 - 04 / 6 2680 31,7 g 158
K. Johansen Iselin Mysen (A) V. Hop Momarken Travbane - 28/11 - 04 / 8 2140 dg a 113
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm V. Hop Momarken Travbane 4 21/11 - 01 / 3 2140 31,4a 67
12 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -10 -0 -1 -0 -6 -30 000
Viljeblessen 12 Plass 132 500
9 år RØD V v.Briskeby Philip G. Austevoll Biri Travbane 6 16/2 - 06 / 3 2100 29,2a 229
e. Govilja v. Viljesterk G. Austevoll Biri Travbane 7 26/1 - 02 / 11 2100 31,9a 42
Kåre Østenseth /Raufoss E. Høitomt Biri Travbane - 22/12 - 01 / 5 1609 dg a 297
E. Høitomt Kåre Østenseth G. Austevoll Biri Travbane 4 08/12 - 01 / 9 2100 31,0a 87
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Biri Travbane 0 10/11 - 05 / 8 1609 30,2a 102